Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaki internet do domu?
Autor Wiadomość
magda676
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,824
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #21
RE: Jaki internet do domu?
Mieszkam na wsi, więc u mnie internet nie jest zbyt dobry. Ostatnio zaczęłam szukać informacji o tym jak wzmocnić sygnał wifi domowym sposobem? Próbowaliście kiedyś takich domowych sposobów? Są skuteczne czy trzeba zacząć myśleć o innym rozwiązaniu?

Moje poprzednie tematy:
23-02-2023 01:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ninjaa
Senior Member
****

Liczba postów: 642
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #22
RE: Jaki internet do domu?
fajne oferty można najczęściej znaleźć u lokalnych dostawców usług. jeśli mieszkacie w Białymstoku lub okolicach to poczytajcie o Elpos. Duży wybór pakietów, szybkie i stabilne usługi, szybka aktywacja, pomocna obsługa klienta. Mają też ciekawą ofertę na telewizję kablową Smile

Moje poprzednie tematy:
06-04-2023 15:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Melka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 813
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #23
RE: Jaki internet do domu?
Jeżeli jesteś z wielkopolski to postaw na ofertę tej marki https://inea.pl/inwestycje/inwestycje-deweloperskie bo mają usługi oparte o światłowód. Dzięki nim szybko prześlesz dane czy obejrzysz telewizję w najwyższej rozdzielczości. Możesz nawet zakupić w pakiecie telefonię komórkową i stacjonarną.

Moje poprzednie tematy:
19-04-2023 10:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
betty36
Senior Member
****

Liczba postów: 727
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #24
RE: Jaki internet do domu?
Myślę, że nie będzie to zaskoczeniem, jeśli napiszę, że najlepszy będzie internet po światłowodzie, bo jest nie tylko szybki, ale przy tym także stabilny. Wiadomo, że w domu już pewnie będziemy mieć router wifi i tutaj też jest trochę opcji do wyboru, mianowicie dość istotne jest dobranie częstotliwości wifi. Taką standardową jest 2,4 Ghz, które zwykle się wybiera do domów, ale jest także 5 Ghz, charakteryzującą się nieco innymi właściwościami. W sieci można znaleźć więcej informacji na ten temat, jest całkiem sporo artykułów, przykładem może być https://www.nexera.pl/pl/articles/24-ghz...-143284709

Moje poprzednie tematy:
11-06-2023 22:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
danosia
Senior Member
****

Liczba postów: 681
Dołączył: May 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #25
RE: Jaki internet do domu?
Z mojej strony polecam spradzić dostawcę internetu z Małpolski https://fiberlink.pl/, który oferuje szeroki zakres usług i konkurencyjne ceny. Z tego co wiem, zapewniają również doskonałą obsługę klienta i bezpieczne połączenie. Myślę, że zdecydowanie warto zwrócić uwagę na tę firmę przy wyborze dostawcy internetu.

Moje poprzednie tematy:
28-08-2023 21:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Maj sajl w domu ajmone 0 1,214 09-07-2018 16:47
Ostatni post: ajmone

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS