Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Otyłe osoby.
Autor Wiadomość
Niesmialy
Hentai
***

Liczba postów: 164
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 4
Status: Offline
Post: #11
RE: Otyłe osoby.
Ale mam ku**a beke z niektórych xD ci ktorzy teraz sie uwazaja za przyjaciol grubasow samie niedawno mi cisneli ze jestem grubasem xD nie bede wytykal ale ogarnijcie sie pajace xD okazalo sie ze torro jest dziewczyna i bnagle zmiana opini?? xD smiac mi sie chce z ci*t ktore chca sie wszystkim przypodobac Smile moja opinia jest taka jezeli masz nadwagoe to spoko nie zawsze to zalezy od cb, ale jak jestes szersza niz wyzsza to prosze cie ogarnij sie i zacznij mniej zrec xD ( sam mam nadwage wiec moja opinia jest szczera i nie ma na celu nikogo obrazic, jestem jaki jestem poniewaz zdecydowalem ze mam wyje***e w opinie innych i pasuje mi trzymanie swojego 100 kg jezeli to komus nie pasuje to pocalujcie mnie w moj zajebiaszczy tyleczek ;*)

ps. zacni modowie jestem nietrzezwy i jezeli czegos nie wykropkowalem to jest to niedopatrzenie nie walcie mnie warnami ;p
Moje poprzednie tematy:


Cytat:» (zglos) Scelerisque - 05-09-18:31 -- hahahha i nie tylko xDDD
» (zglos) Senegha12 - 05-09-18:31 -- scrappy, ja mowilem.. Zapominam wszystko. Po jednej lekcji puff.. cos sie ucze tydzien to po kolejnym puff,
» (zglos) Niesmialy - 05-09-18:30 -- scele lubi grzebac sobie w dupie xD
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-08-2012 12:29 przez Zepsuta..)
22-08-2012 02:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
blacklist
Member
***

Liczba postów: 111
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 2
Status: Offline
Post: #12
RE: Otyłe osoby.
Jak kilka osób, które się tutaj wypowiedziało, także nie dyskryminuję osób, które są otyłe; jakoś nie zwracam specjalnej uwagi na to, czy ktoś waży 30 czy 100 kg.
Jeżeli sama ze sobą czujesz się dobrze, to nie patrz na to co mówią inni; jednak pamiętaj też o tym, że otyłość prowadzi do wielu innych chorób, więc może warto by było zrzucić kilka kilogramów, dla własnego zdrowia.

Moje poprzednie tematy:
22-08-2012 20:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gemello
Papcio Dżemuś
****

Liczba postów: 349
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: -1
Status: Offline
Post: #13
RE: Otyłe osoby.
totoro rozumiem ze twoj avek oddaje zarys problematyki tematu Big Grin

Otyli ludzie dziela sie na dwa stada Big Grin

Stado pierwsze.

Ludzie sie opie*****ja, zamiast schudnac ciagle wpieprzaja ciagle lody, fast foody itd
takich grubasow nie lubie, jak mozna byc takim fu i ble

stado drugie.
Sa grubi bo inaczej nie moga, choroba, metabolizm or something worse, dodatkowy szacun dla tych ktorzy musza byc grubi a sa jeszcze w dodatku zadbani, do takich ludzi nic nie mam Big Grin
Moje poprzednie tematy:


Ja tak sobie marzę,
Że jesteśmy w siódmym niebie,
Że nadszedł czas i w sam raz
Trafiło tam każde z nas.


Ja nie mam przyjaciół, ja mam tylko wrogów ktorych z czasem pokochałem.
23-08-2012 21:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
LaminutkaKK
Junior Member
**

Liczba postów: 16
Dołączył: Aug 2012
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #14
RE: Otyłe osoby.
Znam parę osób z nadwagą i muszę przyznać, że wszyscy są przesympatyczni. co niektórzy potrafią się nawet śmiać sami z siebie. W głębi duszy wiedzą, że nadmiar tłuszczu to ich przekleństwo. Ale o ile podejmują jakieś kroki, żeby schudnąć, nie mogą mieć do siebie pretensji ze względu na swoją tuszę. Nie mówię tu o głodzeniu się, ale większej aktywności fizycznej czy zrezygnowaniu z niektórych pokarmów.

Moje poprzednie tematy:
04-09-2012 13:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jachous
Jachuś
**

Liczba postów: 38
Dołączył: Aug 2012
Reputacja: 0
Status: Niedostępny
Post: #15
RE: Otyłe osoby.
Co do otyłych osób nie mam nic. O ile nie wpieprzają kilogramów żarcia dziennie. Moja rodzicielka sama ma taki problem. Niestety znałem i takie osoby żrące na około ( bo tego jedzeniem sie nazwać nie dało) i naprawdę, nie dość że jak ktoś im zwrócił uwagę to był krzyk i histeria. A jednocześnie rozwodziły się nad tym jakie to one chore i grube. Nienawidzę czegoś takiego.

Moje poprzednie tematy:
06-09-2012 00:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
belle_rose
Junior Member
**

Liczba postów: 4
Dołączył: Nov 2012
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #16
RE: Otyłe osoby.
Czasem, dość rzadko jednak, zdarza się, że otyłość wynika z wrodzonych czynników.
Zazwyczaj jednak to kwestia lenistwa, zaniedbania, jedzenia niewłaściwych rzeczy w nieodpowiednich ilościach.

Pamiętajmy o tym, że otyłość jest stanem patologicznym, a nie tylko kwestią estetyczną.
Dlatego stwierdzenia "mam do siebie dystans" są superfajne, ale dość głupie moim zdaniem.
To jakby mieć chroniczny katar i twierdzić, że "ja przecież jestem taka pociągająca, hihihi", ale nie brać pod uwagę tego, że to nie jest normalny, zdrowy stan.

A co do tego, że ludzie otyli są fajni, sympatyczni itd. - jasne, że tak. Podobnie jak ludzie o prawidłowej masie ciała. Albo za chudzi. Tylko że u otyłych łatwiej nam to zauważyć, bo bardziej zwracamy na nich uwagę.

Jeśli ktoś się poczuł urażony, to przepraszam - nie miałam takiego zamiaru.
Smile
Moje poprzednie tematy:


    http://www.unityline.se
    29-11-2012 14:03
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    bebert
    Junior Member
    **

    Liczba postów: 16
    Dołączył: Nov 2012
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #17
    RE: Otyłe osoby.
    (29-11-2012 14:03)belle_rose napisał(a):  Czasem, dość rzadko jednak, zdarza się, że otyłość wynika z wrodzonych czynników.
    Zazwyczaj jednak to kwestia lenistwa, zaniedbania, jedzenia niewłaściwych rzeczy w nieodpowiednich ilościach.

    I tutaj się zgadzamy w 100%. Dziwię się często ludziom, że nie mają ochoty zrzucić zbędnych kilku(nastu) kilo. Byliby bardziej atrakcyjni i zdrowsi... A tłumaczenie, o którym piszesz (że niby "mają do siebie dystans"), to cóż... być może, ale nie wierzę, żeby każdy, kto tak mówił, tak też faktycznie o sobie myślał.

    Koniec końców: jakby nie było, to ich sprawa.
    Moje poprzednie tematy:


      Bielizna termoaktywna - przydatna w zimowe dni.
      Aby zaistnieć w internecie, korzystaj z usług, jakie oferuje agencja interaktywna.
      03-12-2012 17:23
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      strupitis
      Junior Member
      **

      Liczba postów: 4
      Dołączył: Dec 2012
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #18
      RE: Otyłe osoby.
      Jak dla mnie to ja się nie wtrącam kto jak wygląda itp. Jeśli czuje się z tym dobrze to ich sprawa, ale jeśli ktoś zaczyna się użalać jaki on gruby itp, a nie robi z tym nic to wtedy takiej osobie mówię co o tym myślę.
      Moje poprzednie tematy:


        http://www.clarismeble.pl/lozka+drewniane,c18.html
        05-12-2012 17:07
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        gruzekk
        Junior Member
        **

        Liczba postów: 5
        Dołączył: Dec 2012
        Reputacja: 0
        Status: Offline
        Post: #19
        RE: Otyłe osoby.
        Ja nie wierzę w coś takiego jak tycie przez leki, depresję, stres itp. Dla mnie jak osoba ma nadwagę to jest dla mnie zaniedbana.


        --------------------
        wydobycie gazu łupkowego

        Moje poprzednie tematy:
          10-12-2012 13:45
          Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
          Totoro
          Junior Member
          **

          Liczba postów: 22
          Dołączył: Aug 2012
          Reputacja: 0
          Status: Offline
          Post: #20
          RE: Otyłe osoby.
          Gruzekk, ja jestem gruba od małego, miałam badania i mam powolny metabolizm.

          Moje poprzednie tematy:
          (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-12-2012 00:52 przez Totoro.)
          24-12-2012 00:51
          Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
          Odpowiedz 


          Podobne wątki
          Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
            Prywatna opieka dla osoby starszej ninjaa 7 441 28-11-2023 14:11
          Ostatni post: albatros
            Pogrzeb bliskiej osoby Tapikur 8 1,099 10-10-2023 07:40
          Ostatni post: Emma

          Skocz do:


          Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

          Reklama:


          auto promocje, wyprzedaże

          wyprzedaże, promocje - meble


          Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS