Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakie konto bankowe wybrać ?
Autor Wiadomość
maminka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,215
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Jakie konto bankowe wybrać ?
Dla młodej osoby jakie najlepiej założyć konto waszym zdaniem? Mam znajomego, który studiuje i jest na etapie poszukiwania konta i bije się po prostu z myślami. Czytałam ranking kont bankowych i wydaje mi się bardzo sensowna oferta PKO banku , jaki jeszcze bank polecacie ?

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-09-2017 14:31 przez maminka.)
07-09-2017 14:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
speed
Junior Member
**

Liczba postów: 13
Dołączył: Mar 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Jakie konto bankowe wybrać ?
Wiem, że połączenie funkcjonalności banku naziemnego z siecią placówek oraz elektronicznego w jednym nie zawsze się sprawdza. Ciężko zrobić instytucję finansową, która spełniłaby potrzeby wszystkich odbiorców. Nie mniej jednak wierzę, że jeśli się trochę postaram to znajdę taki podmiot na rynku. Nie sądzę, że to będzie łatwe. Cool

Jednak mogę iść w tym kierunku na kompromis. Tym bardziej, że nie czasami nie ma dodatkowych opłat z tego tytułu. Wiem jednak, że utrzymywanie sieci stacjonarnych punktów to duży koszt. Jest przecież do opłacenia czynsz, media, pensje pracowników, ZUS i koszta eksploatacji urządzeń. Tymczasem internetowe systemy transakcje są tańsze w utrzymaniu. Nie angażują tylu pracowników do wprowadzania danych i przeprowadzania operacji. Niższe opłaty dla klientów przekładają się przecież na leprze opinie klientów o danym podmiocie. Pod tym kątem nie ukrywam, że zainteresował mnie ing opinie klientów banku, ze względu na rachunek osobisty direct. Także nest bank oraz mbank funkcjonują podobnie. Z tym, że Nest jest na rynku od dość niedawna, zaś ING Bank Śląski ma już sprawdzoną i ugruntowaną pozycję. Brak opłat nie jest oczywiście jedynym argumentem za wyborem konta osobistego. Dla mnie liczy się też możliwość skorzystania awaryjnie z sieci placówek, jeżeli dojdzie do zablokowania internetowych albo telefonicznych kanałów dostępu. Big Grin

Nie mniej jednak to właśnie opinie o ING Banku Śląskim przekonały mnie do założenia rachunku osobistego. Praktycznie pozbawionego ukrytych opłat i prowizji dla klienta indywidualnego. Polska scena finansowa przez konsolidację nie jest już tak konkurencyjna jak kiedyś. Nastąpiły konsolidacje, które dość mocno ograniczyły ilość i wybór instytucji finansowych. Będąc w życiu posiadaczem kilku kont bankowych, wiem jak poruszać się na tym rynku i na co zwrócić uwagę.

Moje poprzednie tematy:
    24-02-2018 02:02
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Opoko
    Junior Member
    **

    Liczba postów: 3
    Dołączył: Feb 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #3
    RE: Jakie konto bankowe wybrać ?
    A czy ktoś z Was kojarzy może ekonto standard ?? Bardzo chciałbym się dowiedzieć o nim troszkę więcej, bo wiele osób i stron go wychwala jednak no chcę wiedzieć od normalnych użytkowników Wink Mam nadzieję, że ktoś będzie w stanie mi pomóc. Z góry dziękuję i pozdrawiam !

    Moje poprzednie tematy:
      26-02-2018 21:44
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Odpowiedz 


      Podobne wątki
      Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
        Jakie części do samochodu ? Tapikur 40 11,051 29-03-2024 10:32
      Ostatni post: dajuber
        Jakie grzejniki polecacie? Myszka 51 27,648 18-03-2024 18:17
      Ostatni post: dajuber

      Skocz do:


      Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

      Reklama:


      auto promocje, wyprzedaże

      wyprzedaże, promocje - meble


      Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS