Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
regały magazynowe
Autor Wiadomość
jabe39
Junior Member
**

Liczba postów: 48
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
regały magazynowe
Ostatnio zamówiłam http://www.ltm-regaly.pl/regaly_uzywane-18 z ltm. Te regały półkowe skonstruowane są z pionowych słupów oraz trawersów. Posiadają one różną długość oraz szerokość uzależnioną od indywidualnych potrzeb przestrzeni magazynowej. Każdy element regału półkowego wykonany jest z blachy ocynkowanej, co zwiększa jego wytrzymałość oraz żywotność.

Moje poprzednie tematy:
05-09-2017 22:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
MacieX822
Member
***

Liczba postów: 83
Dołączył: Jun 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: regały magazynowe
Przy prowadzeniu magazynu dobre regaly to podstawa. Jednak bardzo ważny jest profram magazynowe, to jego prawdziwe serce. Ja mogę wam polecić rozwiązania od firmy https://nav24.pl . Na pewno przyda się w tego typu przedsiębiorstwach, ułatwi znacznie zarządzanie magazynem jak i halą produkcyjną

Moje poprzednie tematy:
07-09-2017 10:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Maziaja
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,141
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: regały magazynowe
Bardzo dobrze sie sprawdzają te regały http://www.e-regaly.pl/pol_m_Regaly-metalowe-1719.html Są to regały metalowe, półkowe, skręcane. Samodzielnie decydujemy o wymiarach i dostosowujemy do swoich potrzeb. Wykorzystywane są nie tylko w magazynach, ale i w sklepach, garażach itp.

Moje poprzednie tematy:
08-09-2017 15:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
AnnaMaria
Member
***

Liczba postów: 204
Dołączył: Feb 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: regały magazynowe
Moim zdaniem warto sprawdzić regał magazynowy cena, ponieważ możemy trafić na sprzęt wysokiej jakości w korzystnej cenie. W mojej firmie wymieniliśmy wszystkie regały 2 lata temu na te od firmy Nedcon, co było świetnym wyborem - nawet nie ma śladu zużycia.

Moje poprzednie tematy:
09-09-2017 21:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lidka
Senior Member
****

Liczba postów: 357
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: regały magazynowe
Jeszcze jednym ciekawym pomysłem do magazynu są regały półkowe grawitacyjne. Jest to dobre rozwiązanie w branży dystrybucyjnej. Tego rodzaju system umożliwia składowanie towarów, które mają krótki termin i na półkach magazynowych nie mogą poleżeć zbyt długo. W tak wyposażonym magazynie ma się bardzo szybki dostęp do towarów. Regały tego typu można zamówić w dowolnym wymiarze. Ich cechą charakterystyczną jest również duża nośność.

Moje poprzednie tematy:
18-10-2017 23:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
shizune
Senior Member
****

Liczba postów: 512
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: regały magazynowe
A czy ktoś z was zakładał już elementy podnoszące do 20 kg ? Bo mąż nie wie jak się za to zabrać, co kupić, jak założyć i tak dalej. Znajomy powiedział nam tylko, że będziemy potrzebować chwytaki, prowadnice, silniki serwo i manipulatory pneumatyczne. Jakieś inne elementy też będą potrzebne?. Polecił nam także stronę http://www.manipulatory.eu/pl/menu/oferta/chwytaki , mówiąc że mają najszerszy asortyment i bardzo sprawną obsługę. Chętnie posłucham o tym, jak to zainstalować.

Moje poprzednie tematy:
23-10-2017 21:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Akinka
Member
***

Liczba postów: 117
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #7
RE: regały magazynowe
Ze swojej strony mogę polecić regały do archiwum. Co prawda konstrukcja ta służy mi jako półka na książki, ale jest bardzo wytrzymała. Na stronie http://www.met-baj.com.pl/ są tylko przykłady konstrukcji, regały w tej firmie zamawia się na wymiar, co jak dla mnie jest dużym plusem Wink

Moje poprzednie tematy:
12-12-2017 14:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
korn
Senior Member
****

Liczba postów: 467
Dołączył: Jan 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #8
RE: regały magazynowe
Gdyby ktoś szukał wykonawcy całej hali magazynowej od A do Z to możecie sprawdzić ofertę firmy http://www.frisomat.pl/ Budują oni zarówno klasyczne hale jak i konstrukcje dedykowane dla różnych branż.

Moje poprzednie tematy:
    13-12-2017 10:43
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    sylka
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,401
    Dołączył: Nov 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #9
    RE: regały magazynowe
    Macie rację. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, jak ważne są odpowiednio dobrane regały! Jednakże poza tym, równie ważne są sprzęty i urządzenia. Kluczową rolę odgrywają na przykład terminale, które usprawniają procesy w firmie. Ja ze swojej strony mogę wam polecić model Zebra MC32N0.

    Moje poprzednie tematy:
    07-08-2018 17:46
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    robka
    Junior Member
    **

    Liczba postów: 4
    Dołączył: Aug 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #10
    RE: regały magazynowe
    My też ledwo co w firmie właśnie magazyn organizowaliśmy i nawet nie spodziewałam się że to tyle roboty

    Moje poprzednie tematy:
      07-08-2018 18:47
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Odpowiedz 


      Podobne wątki
      Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
        hale magazynowe malinak22 62 21,456 19-09-2023 21:04
      Ostatni post: dajuber
        Hale magazynowe wotciarz 159 75,130 14-08-2023 07:43
      Ostatni post: dajuber

      Skocz do:


      Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

      Reklama:


      auto promocje, wyprzedaże

      wyprzedaże, promocje - meble


      Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS