Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aranżacja wnętrz?
Autor Wiadomość
Mela12
Senior Member
****

Liczba postów: 325
Dołączył: Nov 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #41
RE: Aranżacja wnętrz?
W sumie można je (koszty remontu) mocno obniżyć, sprawdzając na przykład mocny klej do wszystkiego . Dlaczego? Czasem wyrzucamy rzeczy, które tak naprawdę nie są dla nas, stąd może warto jest też sprawdzać tego rodzaju rozwiązania i ratować, co się da?

Moje poprzednie tematy:
19-02-2023 01:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
magda676
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,824
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #42
RE: Aranżacja wnętrz?
Jeśli remont, to zerknijcie na ofertę bostik polska . Coraz więcej osób sięga po propozycje sklepów internetowych i nie ukrywam, że mam nadzieję, że każdemu uda się znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Oferty takich sklepów są dopasowane od potrzeb klientów, dlatego nie ma żadnego problemu, aby poszukać tam oferty dla siebie.

Moje poprzednie tematy:
19-02-2023 15:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dajuber
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,298
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #43
RE: Aranżacja wnętrz?
Osobiście polecam zastanowić się nad panelami winylowymi. Bardzo solidnie wykonane produkty w tym temacie znajdziecie zaglądając do https://goldfloor-obiektowe.pl/panele-winylowe-lvt. Firma zajmuje się zarówno sprzedażą wysokiej jakości wykładzin dywanowych, paneli winylowych, wykładzin PVC czy płytek dywanowych oraz ich montażem i konserwacja. Będziecie zadowoleni zarówno z obsługi jak i korzystnych cen.

Moje poprzednie tematy:
20-02-2023 09:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fatyka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,293
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #44
RE: Aranżacja wnętrz?
A widzieliście już może dzieła sztuki polskiej ? Ostatnio wiele osób polecało mi stronę pikoteka.com i szczerze mówiąc z tego co widziałam to faktycznie oferta tutaj jest dosyć dobra. Dodatkowo obrazy są bardzo ładnie wykonane, więc może to będzie jednak najlepszy wybór.

Moje poprzednie tematy:
19-03-2023 16:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
spryciula13
Posting Freak
*****

Liczba postów: 895
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #45
RE: Aranżacja wnętrz?
Jak poszukujecie odpowiednich mebli do mieszkania to warto sobie popatrzeć jakie propozycje ma firma https://domoteka.pl/ posiadają duży wybór nowoczesnych mebli na każdą kieszeń. Warto również popatrzeć sobie na dodatki jakie posiadają na stanie. Mi ten sklep poleciła znajoma, która bardzo sobie chwali meble od nich.

Moje poprzednie tematy:
20-03-2023 22:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
patisia78
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,218
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #46
RE: Aranżacja wnętrz?
Jeśli planujesz remont swojego domu, to myślę, że w tym portalu http://kapitalnydom.pl znajdziesz wiele ciekawych inspiracji. Zajrzyj do niego w wolnej chwili. Jestem pewna, że znajdziesz tam kilka praktycznych wskazówek, które warto będzie wykorzystać.

Moje poprzednie tematy:
21-03-2023 14:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
seba
Posting Freak
*****

Liczba postów: 905
Dołączył: Dec 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #47
RE: Aranżacja wnętrz?
Warto rzucić okiem na meble dla Ciebie salon meblowy Mebel Perfekt Chojnice: http://mebel-perfekt.pl/ . Znajdziesz u nich bardzo duży wybór oryginalnych mebli do domu. Na pewno wybierzesz u nich meble nie tylko do łazienki.

Moje poprzednie tematy:
    21-03-2023 16:38
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    UncleBen
    Member
    ***

    Liczba postów: 95
    Dołączył: Dec 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #48
    RE: Aranżacja wnętrz?
    Moja żona zdecydowała by całe mieszkanie przemalować na biało i zastanawiamy się nad farbą https://duluxprofessional.pl/produkty/fa...w/latex-4/ wiem, że ma dobre krycie. Moi znajomi nam ją polecili, a potrzebujemy dobrej farby by zakryć ciemne ściany. Oni byli z niej zadowoleni, więc i my spróbujemy.

    Moje poprzednie tematy:
      23-03-2023 19:16
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Karo29
      Senior Member
      ****

      Liczba postów: 276
      Dołączył: Sep 2016
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #49
      RE: Aranżacja wnętrz?
      Na pewno powinniście wiedzieć, co realnie mogłoby zadziałać w Waszym przypadku. Jeśli chodzi o mnie, to sporo dobrego słyszałam na temat wykładzin z https://www.coniveo.pl/dla-firm/antyalergiczne dlatego Zastanawiam się, w jaki sposób mogłyby się one sprawdzić w ramach aranżacji danego lokalu. Jakie macie na ten temat zdanie?

      Moje poprzednie tematy:
        28-03-2023 10:33
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        ninjaa
        Senior Member
        ****

        Liczba postów: 642
        Dołączył: Aug 2017
        Reputacja: 0
        Status: Offline
        Post: #50
        RE: Aranżacja wnętrz?
        Mi też marzy się generalny remont mieszkania, mam nadzieję, ze uda się w tym roku te plany zrealizować Smile póki co przeglądam czasopisma wnętrzarskie i odwiedzam sklepy wnętrzarskie. Jeśli szukacie fajnych miejsc w Warszawie to warto wybrać się do Domoteki na ulicy Malborskiej ( przy centrum handlowym M1).

        Moje poprzednie tematy:
        28-03-2023 18:03
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        Odpowiedz 


        Podobne wątki
        Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
          Aranżacja pokoju dziecka maminka 108 43,296 27-02-2024 22:19
        Ostatni post: dajuber

        Skocz do:


        Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

        Reklama:


        auto promocje, wyprzedaże

        wyprzedaże, promocje - meble


        Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS