Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aranżacja wnętrz?
Autor Wiadomość
fatyka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,293
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #31
RE: Aranżacja wnętrz?
Od siebie moge polecić wam modigliani portret . Sama ostatnio kupiłam tutaj obraz i szczerze mówiac prezentuje się naprawdę fantastycznie także jestem mega zadowolona z dokonanego zakupu.

Moje poprzednie tematy:
29-09-2022 13:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dajuber
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,298
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #32
RE: Aranżacja wnętrz?
Poszukując zjawiskowych i świetnie wykonanych dodatków do swojego wnętrza zajrzyjcie na stronę sklepu https://sklep.zielonafabryka.pl/pl/c/Don...iczne/379. Zachwyci Was różnorodność produktów i bardzo bogaty asortyment w którym znajdują się nie tylko dodatki jak lustra, lampy, osłonki czy figurki ale także meble. Jestem pewna że w tym sklepie odnajdziecie wszystko czego potrzebujecie.

Moje poprzednie tematy:
30-09-2022 07:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ernest
Member
***

Liczba postów: 106
Dołączył: Oct 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #33
RE: Aranżacja wnętrz?
Jak szukacie pomysłu na aranżację wnętrz to warto zainspirować się kolorystką farbą. My właśnie tak zrobiliśmy szukając pomysłu na sypialnię. Z palety Śnieżki Barwy Natury wybraliśmy kolor który (jasne żonkile) i do niego dobraliśmy kolor dodatków.

Moje poprzednie tematy:
03-10-2022 13:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
patisia78
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,218
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #34
RE: Aranżacja wnętrz?
Jeżeli zastanawiacie się, jakimi farbami malować ściany, to ja od siebie polecam postawić na Dulux. Zawsze stawiam na produkty tej marki i jeszcze nigdy nie byłam zawiedziona. Kolory są przepiękne, intensywne i warte każdej ceny. Myślę że jeżeli postawicie na i farby, to nie będziecie rozczarowani.

Moje poprzednie tematy:
04-10-2022 16:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jjusti18
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,506
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #35
RE: Aranżacja wnętrz?
Na pewno też trzeba byłoby się zastanowić nad tym, gdzie kupimy meble czy też dekoracje do swojego domu, bo one kształtują wizerunek naszego domu. Ja przykładowo planuję się rozglądnąć tutaj https://tohurt.pl/ - bo słyszałam, że mają świetnej jakości produkty i zróżnicowne oferty.

Moje poprzednie tematy:
17-10-2022 18:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michalciechan1
Member
***

Liczba postów: 100
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #36
RE: Aranżacja wnętrz?
Skoro mowa o dekoracjach do domu, to ostatnio bardzo modne są ręcznie robione makramy. Potrafią przyozdobić różne pomieszczenia, szczególnie te w stylu Boho. Wystarczy mieć tylko sznurki do makramy i można samodzielnie wykonać dowolną ozdobę, która sprawi, że nasz dom stanie się bardziej przytulny.

Moje poprzednie tematy:
19-10-2022 21:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Melka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 813
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #37
RE: Aranżacja wnętrz?
Jeśli chodzi o aranżację wnętrz to przyda się oferta tego sklepu https://nietylkofiranki.pl/323-zaslony-rozowe gdzie zakupisz piękne zasłony różowe oraz wiele innych przydatnych produktów. Mają także koce i narzuty a nawet pościele. Dzięki nim będziesz mieć piękne wnętrze.

Moje poprzednie tematy:
24-10-2022 21:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dajuber
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,298
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #38
RE: Aranżacja wnętrz?
Moim ostatnim odkryciem i jednocześnie rewelacyjnym dodatkiem do wnętrza jest zamówiony ze strony https://www.sklep.myalpaca.eu/collection...-z-alpaki, pled z włókien alpak. Zaciekawił mnie fakt że jest tkany ręcznie i postanowiłam jeden dla siebie zamówić. Szczerze mogę powiedzieć że jego wykonanie jest doskonałe a dzięki jego miękkości bardzo miło jest się nim otulać w chłodne dni. Jeśli zależy Wam na oryginalnych i praktycznych dodatkach to sprawdzi się idealnie.

25-10-2022 21:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
zu0816
Posting Freak
*****

Liczba postów: 837
Dołączył: Oct 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #39
RE: Aranżacja wnętrz?
Jesli chcesz malować to koniecznie zobacz farby lateksowe dulux kolory. My zawsze wybieramy farby tej marki. W sierpniu malowaliśmy salon na grafitowo i wyszło super. Dużym plusem jest to, że każdy brud można zmyć a farba pozostaje nienaruszona. U nas przy owczarku długowłosym to się świetnie sprawdza.

Moje poprzednie tematy:
06-11-2022 20:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fatyka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,293
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #40
RE: Aranżacja wnętrz?
Czy mieliście już kiedyś okazję kupić obrazy reprodukcje ? Zbliżają się imieniny mojej siostry i chciałabym właśnie dla niej kupić jakiś porządny obraz. Dużo osób polecało mi pikoteka.com i widziałam, że wybór jest tutaj jednak dosyć dobry i też ceny nie należą do wysokich.

17-02-2023 11:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Aranżacja pokoju dziecka maminka 108 43,296 27-02-2024 22:19
Ostatni post: dajuber

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS