Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aranżacja wnętrz?
Autor Wiadomość
helena_trojanska
Senior Member
****

Liczba postów: 629
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #51
RE: Aranżacja wnętrz?
Ja jak zwykle w trakcie, ale powiem Wam, że wreszcie spełniłam swoje małe marzenie, mam ścianę ze starej cegły i bardzo się z tego powodu cieszę. Teraz tylko muszę dobrać meble ekskluzywne, niemniej a takim stylu loft. Znalazłam rano sklep https://alilainteriors.pl/, mam teraz chwile to przyjrzę się ich asortymentowi. A Wam jak się podoba?

Moje poprzednie tematy:
29-03-2023 22:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dajuber
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,313
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #52
RE: Aranżacja wnętrz?
Bardzo duży asortyment wysokiej jakości mebli znajdziecie zaglądając do oferty jaką posiada firma https://dovanti.pl/.

Moje poprzednie tematy:
04-04-2023 00:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
magda906
Senior Member
****

Liczba postów: 281
Dołączył: Mar 2014
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #53
RE: Aranżacja wnętrz?
A jak sypialnie macie swoje zaaranżowane? Bo nie wiem jak mam swoją urządzić. Tutaj https://www.gama-sklep.com.pl/a/647-ladne-sypialnie widziałam że mają ładne nowoczesne aranżacje, coś takiego by mi pasowało, chyba coś od nich wybiorę.

Moje poprzednie tematy:
04-04-2023 16:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jowitta41
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,465
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #54
RE: Aranżacja wnętrz?
Mogę Wam wszystkim polecić sprawdzić fototapety tappy.pl , na której znajdziecie bardzo interesujący artykuł na temat wykorzystania fototapety z motywami lasu. Jeżeli jesteście zainteresowani tym tematem, to wszelkie informacje znajdziecie na stronie.

Moje poprzednie tematy:
13-05-2023 14:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
barto776
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,034
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #55
RE: Aranżacja wnętrz?
Polecam wam wykorzystać listwy styropianowe sufitowe ponieważ nadają one fajnego wyglądu wnętrzom. Sama mam takie rozwiązanie i jestem bardzo zadowolona ponieważ każdy zwraca na nie uwagę. jeżeli wam nie bedzie pasował kolor to zawsze możecie bez problemu je pomalować. Polecam

Moje poprzednie tematy:
16-05-2023 15:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dajuber
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,313
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #56
RE: Aranżacja wnętrz?
Godnym polecania sklepem oferującym swoim klientom wysoką jakość wykonania mebli połączoną z bardzo konkurencyjnymi cenami jest Słupskie Meble. Znajdziecie tam nie tylko wiele pięknych stoliczków do salonu ale również szafy, łóżka, komody, meblościanki, szafki RTV i wiele więcej. Firma dąży do pełnego zadowolenia klientów dla tego asortyment jest bardzo rozbudowany i umożliwia w jednym miejscu znaleźć meble idealnie pasujące do każdego stylu aranżacji. Jestem pewna że wizyta u nich na pewno będzie należała do udanych.

08-04-2024 20:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
maminka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,225
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #57
RE: Aranżacja wnętrz?
Każdy z nas zasługuje na odrobinę luksusu w codzienności, a ekskluzywna pościel może całkowicie odmienić atmosferę sypialni. Warto zobaczyć, jak wysokiej jakości materiały i eleganckie wzory wpływają na komfort snu. Pełną ofertę znajdziesz na https://bellastoria.pl/posciel-ekskluzywna-luksusowa

Moje poprzednie tematy:
Wczoraj 19:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Aranżacja pokoju dziecka maminka 108 43,324 27-02-2024 22:19
Ostatni post: dajuber

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS