Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Muzyka
Autor Wiadomość
alka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 852
Dołączył: Sep 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #31
RE: Muzyka
Muzyka nie ogranicza się tylko do słuchania, ale może być również wytwarzana poprzez wskazówki i szkolenia. Nauka gry na gitarze może pomóc wprowadzić w życie swoją muzyczną wizję. Dlatego nauka gry na gitarze poznań to doskonały pomysł.

Moje poprzednie tematy:
30-04-2023 22:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kodzi
Senior Member
****

Liczba postów: 262
Dołączył: Dec 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #32
RE: Muzyka
Moje dziecko od początku interesowało się muzyką, jednak nie słuchaniem, a grą na instrumentach. Nie wiedząc jednak, czy spodoba mu się dany instrument, zdecydowałam się na wypożyczenie. Wypożyczalnia gitar https://g4.rent/kolekcje/instrumenty-muzyczne/gitary/ umożliwia wypożyczenie instrumentów muzycznych w dogodnych warunkach i z dostawą pod wskazany adres, więc Jacek rozwijał swoje umiejętności na gitarze. Faktycznie po kilku tygodniach wciągnął się i kupiliśmy mu gitarę. Na ślepo kupno instrumentu to dosyć spory wydatek, dlatego wypożyczenie było świetną opcją.

Moje poprzednie tematy:
01-05-2023 00:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jowitta41
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,448
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #33
RE: Muzyka
Jakiś czas temu kupowałem nową gitarę dla mojego syna, dlatego skorzystałem z oferty polecanego mi sklepu - https://www.musicaudio.pl/gitary-elektryczne/ . Uzyskałem ogromną pomoc w tym temacie i bardzo indywidualne podejście do klienta.

Moje poprzednie tematy:
05-05-2023 16:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tapikur
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,217
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #34
RE: Muzyka
Najlepiej muzyki słucha się na żywo. Przynajmniej tak mi się wysdaje. Wtedy efekt jest najlepszy. Dlatego tak bardzo lubie chodzić na koncerty. Teraz zainteresowała mnie KortoWiada w Olszytynie. Widziałam, ze jest konkurs na stronie https://maszwybor.pl/ , wystarczy odpowiedzieć na pytanie: “Która piosenka najbardziej kojarzy Ci się z juwenaliami i dlaczego akurat ten utwór? i można zgarnąć podwójne wejściówki.

Moje poprzednie tematy:
21-05-2023 20:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sylka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,401
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #35
RE: Muzyka
Jeżeli mogę dodać coś od siebie, uważam, że https://x-disc.pl/pl/ posiada bardzo dużą wiedzę na temat produkcji płyt itp. Najlepszym sposobem, aby dowiedzieć się więcej jest skontaktowanie się z nimi osobiście. Oferują różne usługi w zakresie tłoczenia, opakowania czy dystrybucji, więc na pewno znajdziesz coś, co Ci odpowiada.

Moje poprzednie tematy:
23-05-2023 18:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kajteeek
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,420
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #36
RE: Muzyka
A pamiętacie jeszcze zespół Łzy? Chyba każdy nas za dzieciaka śpiewał "Agnieszka już dawno tutaj nie mieszka", sam to robiłem dokuczając koleżankom o tym imieniu. Ostatnio trafiłem na artykuł o nich, zobacz więcej o ich historii i tego gdzie aktualnie koncertują.

Moje poprzednie tematy:
    01-06-2023 13:25
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      Muzyka Elektroniczna! BushuBush 21 22,434 23-01-2023 23:48
    Ostatni post: maminka
      Muzyka do sklepu olajamroz 4 3,086 21-03-2022 16:35
    Ostatni post: yoohoo

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS