Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zakup samochodu
Autor Wiadomość
raku95
Senior Member
****

Liczba postów: 408
Dołączył: Jun 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #21
RE: Zakup samochodu
Zakup auta to poważne przedsięwzięcie, którego nie można ot tak wykonać. Potrzebne jest dokładne przemyślenie, ale i rozeznanie w temacie i w markach. Dlatego pozwolę sobie tutaj wspomnieć, że Bawaria Motors BMW, dealer samochodów osobowych BMW, ma w ofercie dużo modeli, a ich lokalizacje to Warszawa, Gdańsk, Janki oraz Katowice.

Moje poprzednie tematy:
12-07-2018 11:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
beszka
Junior Member
**

Liczba postów: 5
Dołączył: Jul 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #22
RE: Zakup samochodu
Nie myślałeś by zamienić samochód na motocykl? Na motorze łatwiej ominąć korki, można dużo szybciej przejechać przez miasto. Co Ty na to?

Moje poprzednie tematy:
    17-07-2018 18:29
    Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    bambo2
    Member
    ***

    Liczba postów: 189
    Dołączył: Mar 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #23
    RE: Zakup samochodu
    Jeśli prowadzisz swój biznes, to na pewno warto zastanowić się nad leasingiem. Słyszałem że u nich można wszystkie formalności załatwić, które są z tym związane http://www.fajnyleasing.pl/leasing-samochodow/ Samochód to komfort i bezpieczeństwo, do lekarza z dzieckiem czy po zakupy nie pojedziesz motorem, ale jako druga, dodatkowa opcja to jak najbardziej.

    Moje poprzednie tematy:
    24-07-2018 16:22
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Kitin
    Member
    ***

    Liczba postów: 205
    Dołączył: Mar 2014
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #24
    RE: Zakup samochodu
    Akurat jeśli chodzi o karoserie to ja bym się nie do końca przejmował jeśli nie ma rys. Często wystarczy zrobić tylko porządnie glinkowanie + nałozyć jakiś wosk i auto bedzie wyglądało o 100% inaczej. Jak to się robi masz opisane tutaj - https://nocar.pl/blog/glinkowanie-dbaj-o...karoserie/ ewentualnie możesz też przez nocar zamówić odpowiednie rzeczy.

    Moje poprzednie tematy:
    26-07-2018 22:24
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Yayek
    Member
    ***

    Liczba postów: 99
    Dołączył: Dec 2014
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #25
    RE: Zakup samochodu
    hmm ja uwazam, ze zakup auta to dosc powazna sprawa, szczegolnie, jezeli kupujemy auto za 20-30k, prawda? Samemu ciezko sprawdzic w jakim naprawde stanie jest dany samochod. Podjechanie na najblizsza stacje - takze moze byc srednim pomyslem - z reguly handlarze znaja sie z mechanikami na takich stacjach. Jak sie wiec ustrzec przed wcisnieciem sobie powypadkowego auta? albo 'kreconego'? Jest usluga zwana inspekcja auta przed kupnem - ktora swiadczy np firma Sprawdz-auto24
    Koszt? Kilka stowek. Wg mnie - lepiej wydac te kilka stowek i miec sprawdzone auto, albo w razie czego - po prostu go nie kupic, niz wywalic 20-30k na samochod, ktory ma jakies ukryte wady i potem sie z nimi bujac po zakupie, wywalajac kilka tysiecy.

    Moje poprzednie tematy:
    18-01-2019 00:05
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    zofialipska
    Member
    ***

    Liczba postów: 115
    Dołączył: Jun 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #26
    RE: Zakup samochodu
    Ja polecam kupić nowy samochód. Sama jeżdżę Volvo kupiony w salonie https://eurokas.volvocars-partner.pl/ i mam porównanie z tym, jak wcześniej jeździłam używanymi - w zasadzie to nie ma co porównywać. Nawet jesli ktoś dysponuje mniejszą gotowką, zawsze można skorzystać programów finansowania, które może przedstawić salon. Ale to wszystko kwestia indywidualna oczywiście i każdy wybiera według siebie

    Moje poprzednie tematy:
    05-03-2019 15:34
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    beta66
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 665
    Dołączył: Oct 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #27
    RE: Zakup samochodu
    Jak dbacie o swoje samochody? Macie sporo napraw w nich? Tutaj http://www.automix-lodz.pl/ możemy znaleźć dobrych fachowców. Solidnie i na czas zrobią nam samochód. Ważne, żeby na bieżąco naprawiać auto.

    Moje poprzednie tematy:
    08-03-2019 13:48
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Natka17
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 253
    Dołączył: Aug 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #28
    RE: Zakup samochodu
    Myślę, że nie ma niczego złego w kupowaniu używanych samochodów. Większość z nich jest w naprawdę dobrym stanie, a te które są nieco bardziej zużyte zawsze można naprawić czy podreperować. Części zamienne można zamówić z internetu. A jeżeli chcecie nieco ulepszyć swój samochód to musicie uda się do hamowni http://hamownia-lublin.com.pl/ Nie wiem dokładnie jakiego zabiegu oczekujecie, ale wszystkiego dowiecie się na tej stronie.

    Moje poprzednie tematy:
    08-03-2019 14:46
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    aleksy3
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 302
    Dołączył: Jun 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #29
    RE: Zakup samochodu
    Chcesz odświeżyć swój samochód przed sprzedażą? Firma https://qsscardetailing.pl zajmuje się kompleksową kosmetyką samochodową. Przywracają autom nie tylko sprawność, ale także salonowy wygląd i blask. Wykonują usługi takie jak pranie tapicerki samochodowej oraz usuwanie rys z lakieru.

    Moje poprzednie tematy:
    15-03-2019 13:25
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Tajemniczy_Don_Pedro
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 621
    Dołączył: Jun 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #30
    RE: Zakup samochodu
    A co sądzicie o tych nieco starszych, ekskluzywnych samochodach? Ja myślę, że BMW M3 E46, które można zobaczyć na richtermotors.com/oferta/bmw-m3-e46/, mogłoby być ozdoba każdego garażu. Fajna bryka, choć ja akurat o kupnie samochodu na razie nie myślę. Nie z moją pensją Big Grin

    Moje poprzednie tematy:
      30-01-2020 12:27
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Odpowiedz 


      Podobne wątki
      Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
        Części do samochodu - oryginalne, używane, czy zamienniki? igaa90 56 93,387 01-11-2023 19:21
      Ostatni post: perystka
        Sprzedaż samochodu monikabert90 11 2,737 07-08-2023 18:30
      Ostatni post: zosienka

      Skocz do:


      Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

      Reklama:


      auto promocje, wyprzedaże

      wyprzedaże, promocje - meble


      Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS