Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cześć, chciałabym rozpocząć karierę w szyciu
Autor Wiadomość
elacara
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,262
Dołączył: Feb 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Cześć, chciałabym rozpocząć karierę w szyciu
Cześć, chciałabym rozpocząć karierę w szyciu. Mam dużo niewykorzystanych pomysłów. Coś tam niby umiem, ale nie do końca, wiadomo. Przymierzam się do uruchomienia biznesu, mam plany, ale brakuje porządnego kursu szycia, żeby mnie jeszcze naprowadził na to, czego faktycznie chcę. Z góry dzięki za podpowiedzi.

Moje poprzednie tematy:
29-09-2020 07:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
olajamroz
Member
***

Liczba postów: 181
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Cześć, chciałabym rozpocząć karierę w szyciu
Zainwestowałam w domową maszynę do szycia Janome z katalogu Iguanatrend, taka firma w Jaworzu, dość znana właśnie pod tym kątem, w tej branży. Później kurs naturalnie. Szwy maszynowe, dopasowanie przyborów krawieckich, krojenie tkanin, wszystko jakoś mi weszło do głowy. Myślałam na początku, że się porwałam z motyką, ale nic z tych rzeczy. Ewentualnie masz opcję zajęć indywidualnych. Kursy realnie dają wiedzę i nowe umiejętności zawodowe, albo poszerzają, odświeżają dotychczasowe.

Moje poprzednie tematy:
03-11-2020 13:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
monikabert90
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,419
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Cześć, chciałabym rozpocząć karierę w szyciu
Taki kurs szycia jest jak najbardziej ok, ale oprócz niego przyda Ci się również jakiś profesjonalny sprzęt. Takie maszyny do szycia możesz niedrogo zamówić na przykład w sklepie internetowym https://pl.strima.com/. Jak widać wybór jest tam naprawdę wyjątkowo szeroki, a ceny niewygórowane, więc jestem przekonana, że uda Ci się tam coś dla siebie wybrać Wink

Moje poprzednie tematy:
28-05-2021 12:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
miki789
Senior Member
****

Liczba postów: 344
Dołączył: Dec 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Cześć, chciałabym rozpocząć karierę w szyciu
Uważam, że na pracownię https://umiemszyc-kursykrawieckie.pl/ z Marszałkowskiej na Placu Konstytucji będzie można liczyć pod kątem kursów. Świetnie prowadzone przez Panią Tatianę zajęcia z szycia na różnych poziomach , do tego Pani Agnieszka, która działa w krawiectwie 30 lat więc to takie miejsce, gdzie faktycznie będzie się można rozwijać i bardzo dużo nauczyć pod ich okiem. Jak ktoś poważnie podchodzi do szycia to miejsce będzie świetne do nauki.

Moje poprzednie tematy:
07-12-2021 10:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Cześć, pomożesz? Juli Ana 1 4,039 17-10-2022 10:36
Ostatni post: Kazikdobry
  Chciałabym się zapisać do dobrego stomatologa w Toruniu olajamroz 1 271 10-12-2021 16:31
Ostatni post: miki789

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS