Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sypialnia na długie lata
Autor Wiadomość
Aldonka88
Senior Member
****

Liczba postów: 385
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #41
RE: Sypialnia na długie lata
Według mnie poszukiwania pięknej i funkcjonalnej pościeli bawełnianej warto rozpocząć od sklepu Miluli ponieważ przygotowali szereg możliwości oraz kolekcji, abyście mogli cieszyć się wygodą i jednocześnie przyjemnym snem zachowując stylową aranżację sypialni. Myślę, że z ich pomocą znajdziecie coś wyjątkowego dla siebie Big Grin

Moje poprzednie tematy:
06-10-2022 15:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dajuber
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,177
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #42
RE: Sypialnia na długie lata
W tym temacie wart pomyśleć o wysokiej jakości pościeli. Osobiście mogę polecić sklep w którym sama się w nią zaopatruję. Wystarczy wejść na stronę https://poscieldlarodziny.pl/. Jest to firma zajmująca się sprzedażą pościeli, ręczników ,prześcieradeł oraz akcesoriów na różne okazje. Posiadają pościel 100% bawełnianą i bawełnę o splocie satynowym renomowanych firm takich jak ELWAY, FARO, COTTON WORLD,LISIN, COLLECTION WORLD. Mogę powiedzieć szczerze że niesamowicie miło zasypia się w ich produktach.

Moje poprzednie tematy:
12-10-2022 21:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
seba
Posting Freak
*****

Liczba postów: 905
Dołączył: Dec 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #43
RE: Sypialnia na długie lata
Może zainteresują Was takie propozycje: https://interbeds.pl/lozko-z-pojemnikiem ? Wybór łóżek tutaj jest bardzo duży. Każdy z pewnością znajdzie u nich wymarzone łóżko dla siebie.

Moje poprzednie tematy:
    21-10-2022 13:15
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    jjusti18
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 2,506
    Dołączył: Apr 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #44
    RE: Sypialnia na długie lata
    A czy lampy do sypialni też macie już wybrane? Jak nie, to warto byłoby się zastanowić nad tym - co fajnego warto byłoby wybrać do tego wnętrza. Ja przykładowo zwróciłam uwagę na oferty ILUVE - tam mają naprawdę niezłe propozycje lamp.

    Moje poprzednie tematy:
    24-10-2022 18:19
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Layla16
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 885
    Dołączył: Sep 2014
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #45
    RE: Sypialnia na długie lata
    Od początku miałam zamysł, by urządzić sypialnię tak, by nie trzeba w niej było zmieniać nic przez lata i na ten moment taką mam. Ogólnie całe mieszkanie mamy urządzone w stylu skandynawskim, bo bardzo nam się spodobał ten styl u jednej z gwiazd. Ostatnim zakupem jaki zrobiłam do sypialni były poduszki z puchu gęsiego ze strony https://www.luksusowysen.pl/poduszki-puchowe, bo oboje z mężem jesteśmy alergikami i wszystkie akcesoria w sypialni mamy antyalergiczne. Dzięki ich zaletom zdecydowanie lepiej się śpi, a podczas snu nic nas nie drapie, a jak dawnej kichaliśmy, to całkowicie przestaliśmy, dlatego jesteśmy zadowoleni z tego zakupu. Nie ukrywam, że w sypialni co jakiś czas trzeba wprowadzać lekkie zmiany, ale na ten moment jak już coś zmieniam, to obejmuje to tylko przemeblowanie, bo to znacznie urozmaica dane pomieszczenie. Z mebli jakie kategoryzuję jako obowiązkowe, to szafki nocne po bokach łóżka, oczywiście z lampką nocną. A wy jak urządziliście sypialnię?

    Moje poprzednie tematy:
    27-10-2022 19:52
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Manianna
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 911
    Dołączył: Mar 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #46
    RE: Sypialnia na długie lata
    Wiecie co - jednak najważniejszym elementem w sypialni jest po prostu...łóżko. Nawet w sumie nie tyle łóżko, ale materac. Nie ma co oszczędzać na materacach - to na nich się śpi i wygodny materac - jest wg mnie po prostu bezcenny. Teraz są fajne materace hybrydowe - poczytajcie o nich np tutaj: https://hilding.pl/kategoria/materace-hybrydowe/ super sprawa, szczególnie dla par.

    Moje poprzednie tematy:
    30-10-2022 15:18
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      Sypialnia czarneszpilki 168 39,784 29-02-2024 14:51
    Ostatni post: Nikolll
      lata 90te fatyka 0 261 10-03-2021 19:23
    Ostatni post: fatyka

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS