Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kobiety pytają wy odpowiadacie :D
Autor Wiadomość
Exkajer
The Critical One
**

Liczba postów: 6
Dołączył: Aug 2012
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #31
RE: Kobiety pytają wy odpowiadacie :D
(21-08-2012 14:45)Henuttaunebu napisał(a):  Jakie cechy charakteru podobają wam się u dziewczyn? I jakie 4 cechy charakteru powinna mieć wasza wymarzona dziewczyna?
Inteligentna, spokojna, wyjątkowa (inna; bo ja też jestem inny), silny umysł.
(21-08-2012 16:43)scrappy napisał(a):  dlaczego nie jesteście jak amanci ze starych filmów?
kręci was jak dziewczyna ma pieprzyk w nietypowym miejscu?
1. Teraz mamy czasy opozycyjne do romantyzmu. Teraz jest epoka stawiająca na rozum, logikę i intelekt. To jedyny powód dla którego teraz jest na świecie tylu ateistów. To jest modne i zgodne z założeniami obecnych czasów. W tej chwili o wiele mniej jest na świecie romantyków, a o wiele więcej ludzi "kierujących się rozumem". I mających przy tym tyle uczucia ile kamienne posągi z wyspy wielkanocnej. Próżno szukać romantyków na tym świecie. A jeśli już znajdziesz, to będzie mu brakować czego innego (np. pewności siebie, odpowiedzialności, etc.). Romantyk jest skazany na porażkę.
2. Nie.
Moje poprzednie tematy:


TAJNY RAPORT
Drogi Użytkowniku! Ta informacja została przekazana tylko Tobie, gdyż jesteś ważną osobą wewnątrz siatki szpiegowskiej TCS na terenie Rzeczypospolitej Polskiej. Skontaktuj się z Critical Seven i prześlij mu wiadomość: Dnia 21 XII 2012 r. odpalamy! Hasło dostępu to 957-398-503-821.
21-08-2012 16:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Kobiety pytają wy odpowiadacie :D - Exkajer - 21-08-2012 16:55

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS