Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakie rękawice robocze?
Autor Wiadomość
michealle11
Junior Member
**

Liczba postów: 7
Dołączył: Jun 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Jakie rękawice robocze?
Witajcie, chciałbym się Was zapytać w jakich rękawicach roboczych pracujecie? Wykonuję sam małe prace wykończeniowe wokół domu i chciałbym kupić coś na prawdę porządnego. Mam już dość tych białych rękawic, które niszczą się w zastraszającym tempie...Ponoć rękawice nitrylowe: http://eshop.wurth.pl/Kategorie-produkto.../pl/PL/PLN są super mocne ale nie testowałem więc nie wiem.

Moje poprzednie tematy:
24-07-2017 18:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Polariw
Junior Member
**

Liczba postów: 48
Dołączył: Jan 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Jakie rękawice robocze?
Jak szukasz porządnych rękawiczek do wszystkiego to mogę polecić mechanixy Smile znajdziesz ich sporo na militaria.pl Mój brat ma takie i odnieżanie podjazdu czy prace w ogrodzie i wokół domu nic ich jeszcze nie uszkodziło Big Grin

Moje poprzednie tematy:
    12-01-2018 00:22
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    kajak
    Junior Member
    **

    Liczba postów: 34
    Dołączył: Jan 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #3
    RE: Jakie rękawice robocze?
    (12-01-2018 00:22)Polariw napisał(a):  Jak szukasz porządnych rękawiczek do wszystkiego to mogę polecić mechanixy Smile znajdziesz ich sporo na militaria.pl Mój brat ma takie i odnieżanie podjazdu czy prace w ogrodzie i wokół domu nic ich jeszcze nie uszkodziło Big Grin
    mechanixy są super ale raczej nie są to rękawice robocze. A szkoda Wink

    Moje poprzednie tematy:
      22-01-2018 00:33
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Polariw
      Junior Member
      **

      Liczba postów: 48
      Dołączył: Jan 2018
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #4
      RE: Jakie rękawice robocze?
      (22-01-2018 00:33)kajak napisał(a):  mechanixy są super ale raczej nie są to rękawice robocze. A szkoda Wink

      No mechanixy są docelowo taktyczne, mają solidny chwyt więc do asg się nadają, ale jak ktoś porzebuje porządnej ochrony dłoni do jakiejś pracy to czemu by nie. Ostatnio widziałam strażnika co jeździ na interwencję ze schroniska, i też miał wlasnie na sobie mechanixy Tongue


      A tak apropo rękawiczek i grzania rąk, t co sądzicie o ogrzewaczach termicznych ? Sprawdzjaą się ? Warto stosowac czy to raczej krótkotrwałe rozwiązanie ?

      25-01-2018 15:22
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Hozbi
      Member
      ***

      Liczba postów: 55
      Dołączył: Jan 2018
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #5
      RE: Jakie rękawice robocze?
      (24-07-2017 18:02)michealle11 napisał(a):  Witajcie, chciałbym się Was zapytać w jakich rękawicach roboczych pracujecie? Wykonuję sam małe prace wykończeniowe wokół domu i chciałbym kupić coś na prawdę porządnego. Mam już dość tych białych rękawic, które niszczą się w zastraszającym tempie...Ponoć rękawice nitrylowe: są super mocne ale nie testowałem więc nie wiem.
      Jeżeli chcesz do pracy rękawice to kup sobie robocze w jakimkolwiek sklepie budowlanym. A jak potrzebujesz czegoś na dłużej to faktycznie taktyczne rękawice powinny zdać egzamin. Wspominane mechanixy są chyba najlepszym przykładem. Stosunek jakość-cena bardzo dobry i warto kupić nawet droższy model.
      (22-01-2018 00:33)kajak napisał(a):  mechanixy są super ale raczej nie są to rękawice robocze. A szkoda Wink
      Dlaczego nie? Są zdecydowanie bardziej praktyczne niż typowo budowlane [choć co kto woli] ze względu na ich dopasowanie do ręki i wygodny chwyt.
      (25-01-2018 15:22)Polariw napisał(a):  No mechanixy są docelowo taktyczne, mają solidny chwyt więc do asg się nadają, ale jak ktoś porzebuje porządnej ochrony dłoni do jakiejś pracy to czemu by nie. Ostatnio widziałam strażnika co jeździ na interwencję ze schroniska, i też miał wlasnie na sobie mechanixy Tongue
      Bardzo często policja, ochrona czy wojsko z nich korzystają. W Stanach są bardzo popularnym rozwiązaniem w policji, SWAT czy innych jednostkach taktycznych. Można o tym poczytać w necie Wink Fajnie, że militaria pl też mają to na stanie na bieżąco.
      (25-01-2018 15:22)Polariw napisał(a):  A tak apropo rękawiczek i grzania rąk, t co sądzicie o ogrzewaczach termicznych ? Sprawdzjaą się ? Warto stosowac czy to raczej krótkotrwałe rozwiązanie ?
      Szczerze mówiąc to po co Ci takie ogrzewacze? U Nas już zimy nie będzie. Nie lepiej wydać kasę na dobry softshell czy polar?

      Moje poprzednie tematy:
      27-01-2018 15:30
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      kajak
      Junior Member
      **

      Liczba postów: 34
      Dołączył: Jan 2018
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #6
      RE: Jakie rękawice robocze?
      (27-01-2018 15:30)Hozbi napisał(a):  
      (24-07-2017 18:02)michealle11 napisał(a):  Witajcie, chciałbym się Was zapytać w jakich rękawicach roboczych pracujecie? Wykonuję sam małe prace wykończeniowe wokół domu i chciałbym kupić coś na prawdę porządnego. Mam już dość tych białych rękawic, które niszczą się w zastraszającym tempie...Ponoć rękawice nitrylowe: są super mocne ale nie testowałem więc nie wiem.
      Jeżeli chcesz do pracy rękawice to kup sobie robocze w jakimkolwiek sklepie budowlanym. A jak potrzebujesz czegoś na dłużej to faktycznie taktyczne rękawice powinny zdać egzamin. Wspominane mechanixy są chyba najlepszym przykładem. Stosunek jakość-cena bardzo dobry i warto kupić nawet droższy model.
      No dobra ale czy rękawice do pracy to nie są właśnie takie rękawice do prac budowlanych? No bo jak tak to z całym szacunkiem dla nich ale mechanixy raczej nie obronią Twojej dloni przed upadającą cegłówką

      (27-01-2018 15:30)Hozbi napisał(a):  
      (22-01-2018 00:33)kajak napisał(a):  mechanixy są super ale raczej nie są to rękawice robocze. A szkoda Wink
      Dlaczego nie? Są zdecydowanie bardziej praktyczne niż typowo budowlane [choć co kto woli] ze względu na ich dopasowanie do ręki i wygodny chwyt.
      Owszem są bardzo wygodne ale nie chronią! Oczywiście zależy jaką kto ma prace

      (27-01-2018 15:30)Hozbi napisał(a):  
      (25-01-2018 15:22)Polariw napisał(a):  No mechanixy są docelowo taktyczne, mają solidny chwyt więc do asg się nadają, ale jak ktoś porzebuje porządnej ochrony dłoni do jakiejś pracy to czemu by nie. Ostatnio widziałam strażnika co jeździ na interwencję ze schroniska, i też miał wlasnie na sobie mechanixy Tongue
      Bardzo często policja, ochrona czy wojsko z nich korzystają. W Stanach są bardzo popularnym rozwiązaniem w policji, SWAT czy innych jednostkach taktycznych. Można o tym poczytać w necie Wink Fajnie, że militaria pl też mają to na stanie na bieżąco.
      swat używa mechanixów??? Serio??? :o wow

      (27-01-2018 15:30)Hozbi napisał(a):  
      (25-01-2018 15:22)Polariw napisał(a):  A tak apropo rękawiczek i grzania rąk, t co sądzicie o ogrzewaczach termicznych ? Sprawdzjaą się ? Warto stosowac czy to raczej krótkotrwałe rozwiązanie ?
      Szczerze mówiąc to po co Ci takie ogrzewacze? U Nas już zimy nie będzie. Nie lepiej wydać kasę na dobry softshell czy polar?
      podobno zima ma dopiero w lutym przyjść. Tak czy inaczej jak jest ci zimno w ręce to czemu nie

      28-01-2018 20:54
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      diksi
      Junior Member
      **

      Liczba postów: 47
      Dołączył: Jan 2018
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #7
      RE: Jakie rękawice robocze?
      (28-01-2018 20:54)kajak napisał(a):  No dobra ale czy rękawice do pracy to nie są właśnie takie rękawice do prac budowlanych? No bo jak tak to z całym szacunkiem dla nich ale mechanixy raczej nie obronią Twojej dloni przed upadającą cegłówką
      a czy są rękawiczki które to zrobią ? raczej nie ma w nich metalowych stelaży

      (28-01-2018 20:54)kajak napisał(a):  Owszem są bardzo wygodne ale nie chronią! Oczywiście zależy jaką kto ma prace
      pewnie ochroną ale przed dostaniem np kulką po dłoniach czy przed zimnem

      (28-01-2018 20:54)kajak napisał(a):  podobno zima ma dopiero w lutym przyjść. Tak czy inaczej jak jest ci zimno w ręce to czemu nie
      w sumie całkiem dobry pomysł, macie jakieś sprawdzone ?

      Moje poprzednie tematy:
        03-02-2018 23:06
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        Danusia16
        Member
        ***

        Liczba postów: 116
        Dołączył: May 2016
        Reputacja: 0
        Status: Offline
        Post: #8
        RE: Jakie rękawice robocze?
        Rękawice w ogrodzie to bardzo istotna rzecz, ale warto też pamiętać o rękawicach do grilla. Na ten sezon wyposażyłam się w rękawice do grilla w tym sklepie - https://victorysgarden.com/akcesoria-ogr...-do-grilla. Już przetestowane i powiem, że jak najbardziej warto. Bardzo dobrze izolują rękę od gorącej powierzchni, użyte materiały dobrej jakości, nie przypalają się i dobrze trzymają się dłoni Wink

        Moje poprzednie tematy:
        16-03-2019 16:18
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        Clumok
        Senior Member
        ****

        Liczba postów: 328
        Dołączył: Mar 2018
        Reputacja: 0
        Status: Offline
        Post: #9
        RE: Jakie rękawice robocze?
        Ja nie tak dawno mojemu tacie zamawiałam ze sklepu https://combomedical.pl/ rękawiczki nitrylowe dla mechaników - rozmiar XXL, gruba, czarna guma i teksturowana powierzchnia. Jest bardzo zadowolony, bo wcześniejsze mu się szybko uszkadzały i musiał co chwilę zmieniać, a tu jedna para czasami na cały dzień wystarczy Wink

        Moje poprzednie tematy:
        13-10-2020 16:48
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        aleksy3
        Senior Member
        ****

        Liczba postów: 302
        Dołączył: Jun 2018
        Reputacja: 0
        Status: Offline
        Post: #10
        RE: Jakie rękawice robocze?
        To jakich rękawic potrzebujesz, w dużej mierze zależy od rodzaju wykonywanej pracy. W ofercie sklepu https://dorotech.pl posiadają zarówno robocze rękawice materiałowe oraz rękawice z latexu.

        Moje poprzednie tematy:
        17-03-2021 13:02
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        Odpowiedz 


        Podobne wątki
        Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
          Jakie macie zdanie o efektywności pomp ciepła miki789 1 67 14-03-2024 16:53
        Ostatni post: pawelpruski
          Jakie panele szklane wybrać do kuchni? beta66 2 247 09-01-2024 13:47
        Ostatni post: barto776

        Skocz do:


        Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

        Reklama:


        auto promocje, wyprzedaże

        wyprzedaże, promocje - meble


        Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS