Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ustawki a manpilowanie ludźmi
Autor Wiadomość
Snorlax
Senior Member
****

Liczba postów: 284
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 3
Status: Offline
Post: #1
Ustawki a manpilowanie ludźmi
Witam chciałbym się spytać jaki jest Wasz stosunek do tzw "ustawek"

Mój w sumie bardzo dobrze wyraża ten tekst
"Dlaczego się bijemy? Dlaczego na świecie trwają wojny? Dlaczego w Iraku giną ludzie? Dlaczego Polacy biorą udział w ustawkach? Jesteśmy od Was lepsi, nie chodzi nam o pieniądze, ropę, poparcie polityczne, kariery, wymarłe gatunki, władzę. Bijemy się, bo lubimy! To daje nam satysfakcję. Jesteśmy wojownikami. My zwierzęta? Spójrzcie na siebie, na wasze państewko, na waszych polityków złodziejów. Dlaczego hipokryzja się szerzy? Dlaczego lejecie swoje żony po pijaku? My przynajmniej mamy zasady.

Zalety ustawek:
- mniej szkód wyrządzanych osobom postronnym, nie biorących w tym udziału, a jednak będącym na stadionie (bezpieczeństwo).
- w znacznym stopniu zmniejszenie zamieszek będącym obecnym wizerunkiem polskiej sceny kibicowskiej.

w/w
- Media obecnie będąc w temacie zatrzymań kiboli ukazują w telewizji sceny sprzed dekady, które rzadko kiedy się zdarzają.
- Mydlenie oczu ludności przez poczynania naszego rządu - wtargnięcia do mieszkań, brutalne zatrzymywanie osób, który brali udział w ustawce po czym kreowanie kiboli jako bandytę, która nie dokonuje czynnej napaści, bo te osoby same piszą się na to, jednocześnie podejmując zgodę."

Przecież taka jest prawda jadą się bić Ci co chcą nikt postronny nie cierpi a Ci ludzie raczej nie ćpają i nie piją bo wtedy by nie mogli ćwiczyć i to oni kiedy przyjdzie potrzeba pójdą walczyć za ten kraj.


A tu macie drugi temat czysta manipulacja medialna

http://s4.ifotos.pl/img/Aferapng_rxqprrq.png
Moje poprzednie tematy:


Weź zajeb kreskę, to przejdzie, a później to jakoś będzie.
Miał żyć w obłędzie, do końca, cierpieć, odpaść w nieznane.
Na śmierć skazany zaocznie, choć szczęście było pisane.
Jak dać se radę w tym świecie, już go nie pytam, bo wstałem,
zbyt młody jestem, człowieku, żeby napisać testament.
16-08-2012 13:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jacky
DYKTATOR MODERATOR
******

Liczba postów: 318
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 10
Status: Offline
Post: #2
RE: Ustawki a manpilowanie ludźmi
Wadą jest fakt, że bijący się w ustawkach nie mają zapewnionej natychmiastowej pomocy medycznej. Ja generalnie bym był za tym by iść na całość, i stworzyć polską ligę, gdzie była by możliwość oglądania takich walk na żywo, i 'sportowcom' była by zapewniona właśnie ww. pomoc medyczna.
Moje poprzednie tematy:


AngryTak bardzo nie macie życia Angry
16-08-2012 22:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Snorlax
Senior Member
****

Liczba postów: 284
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 3
Status: Offline
Post: #3
RE: Ustawki a manpilowanie ludźmi
Mylisz się Ci ludzie mają własnych drogich lekarzy nie chodzą do państwowych i mają pomoc praktycznie natychmiastową....

A co pomysłu mi się to bardzo podoba przecież to jest tak jak MMA czy coś innego tylko banda na bandę i zamiast na hali to w lesie ;P

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-08-2012 22:26 przez Snorlax.)
16-08-2012 22:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RapZmieniłMojeŻycie
‡PFK‡®
***

Liczba postów: 89
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 2
Status: Offline
Post: #4
RE: Ustawki a manpilowanie ludźmi
Jacky, Snorlax ma rację, jeżeli już jest ustawka, oby dwie ekipy mają bardzo dobrych lekarzy, tam musi być natychmiastowa pomoc, to jeden z warunków ustawek
Moje poprzednie tematy:


[Obrazek: 29847.gif]
[Obrazek: 24262.jpg]


Za klub oddane życie to nasza wspólna racja
Za klub oddamy wszystko bo to nasza wspólna pasja
Ten doping te oprawy w dupie mamy ustawy
Żyjemy tak bo kibicowanie nam weszło w nawyk
16-08-2012 23:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Zepsuta.
Moderator
*****

Liczba postów: 697
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 15
Status: Offline
Post: #5
RE: Ustawki a manpilowanie ludźmi
Dla mnie te wasze ustawki są chore dlaczego ? Ponieważ powiedzmy chce iść sobie ojciec z dzieckiem na mecz Wisły i nie może bo wie że po meczu Wisła z Cracovią zrobią burdę. Poza tym po co się bić ? Ok rozumiem za swój klub ale jaki jest tego sens ? Z tego co wiem ludzie się biją a potem się godzą a na ustawkach ? I tak się biją i tak nic z tego nie mają i potem znowu to samo. Chore jak dla mnie, po prostu chore.
Moje poprzednie tematy:


Kochanie udawaj, że
miłość to nie grzech
Boje się jej, niech prawda śpi,
nic nie mów mi
Ciii...
17-08-2012 13:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Snorlax
Senior Member
****

Liczba postów: 284
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 3
Status: Offline
Post: #6
RE: Ustawki a manpilowanie ludźmi
(17-08-2012 13:29)Zepsuta. napisał(a):  Dla mnie te wasze ustawki są chore dlaczego ? Ponieważ powiedzmy chce iść sobie ojciec z dzieckiem na mecz Wisły i nie może bo wie że po meczu Wisła z Cracovią zrobią burdę. Poza tym po co się bić ? Ok rozumiem za swój klub ale jaki jest tego sens ? Z tego co wiem ludzie się biją a potem się godzą a na ustawkach ? I tak się biją i tak nic z tego nie mają i potem znowu to samo. Chore jak dla mnie, po prostu chore.

Ola mylisz pojęcia ustawki organizowane są w lasach nikt postronny nie cierpi jadą się bić tylko Ci co chcą i wiedzą co się może stać a lepiej chyba pobić kogoś kto tego chce niż jakiegoś przypadkowego gościa na ulicy to jest tak jak z MMA oni się biją by sprawdzić kto jest najsilniejszy a tu która ekipa wiedzie prym w Polsce i szkolą się na wypadek wojny Tongue

17-08-2012 13:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jacky
DYKTATOR MODERATOR
******

Liczba postów: 318
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 10
Status: Offline
Post: #7
RE: Ustawki a manpilowanie ludźmi
Macie pomoc medyczną, ok... ALE JA CHCĘ POPATRZEĆ JAK 50 NA 50 TYPA SIĘ TŁUCZE. Przecież to lepsze niż to co mieli rzymianie w koloseum ! Wink

17-08-2012 13:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Zepsuta.
Moderator
*****

Liczba postów: 697
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 15
Status: Offline
Post: #8
RE: Ustawki a manpilowanie ludźmi
No okej teraz rozumiem ale po co ? Jaki to ma sens ? Bo nie rozumiem, po co się bić ? Rozumiem zawodowo trenować mma lub coś innego ale po co bić się w lesie ?! Nie daj Boże któremuś coś się stanie i ten co mu to zrobił idzie siedzieć. Nigdy tego nie zrozumiem pewnie dlatego że jestem dziewczyną.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-08-2012 13:40 przez Zepsuta..)
17-08-2012 13:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Snorlax
Senior Member
****

Liczba postów: 284
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 3
Status: Offline
Post: #9
RE: Ustawki a manpilowanie ludźmi
Biję się dla honoru klubu dlatego by pokazać że właśnie ten klub jest najsilniejszy ma najlepszych kibiców a tak w sumie serio nie wiem nie zastanawiałem się dla mnie to jest normalne>
A nikt nigdy nie poszedł przez to siedzieć gdyż bijesz się z własnej woli a po za tym jest to nielegalne i nikt nigdy tego nie zgłosił , że został pobity czy coś....

Chociaż pomysł Jacky mi się podoba

17-08-2012 14:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Misterio
Wielki Mistrz
****

Liczba postów: 373
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 4
Status: Offline
Post: #10
RE: Ustawki a manpilowanie ludźmi
Ja powiem tak pare razy uczestniczyłem w ustawce (nie kibiców tylko ekip ) i dla mnie to jest chore bo lepsza by była solówka poco ma dostać 40 osób po mordzie skoro może dostać jedna ?
Co do kibiców to inna sprawa Tongue fajnie jest to pooglądać Tongue Tak jak powiedział Jacky do telewizji z tym Big Grin
Moje poprzednie tematy:


"Licz na siebie, jeśli potrafisz liczyć "
17-08-2012 14:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS