Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
prezent na chrzciny dla dziecka
Autor Wiadomość
maminka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,224
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
prezent na chrzciny dla dziecka
Witajcie! Niedługo moja chrześnica ma chrzciny i nie bardzo wiem co kupić na prezent. Chcę aby było to coś co nawiązuje do tego dnia , zabawki nie wchodzą w gre. Myślałam nad czym takim http://www.swietymarek.com/chrzest-swiet...329,1.html myślę że będzie to pamiątka na długo . Co Wy kupujecie? Myślicie że będzie to dobry pomysł ?

Moje poprzednie tematy:
04-07-2017 11:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Amarantus
Senior Member
****

Liczba postów: 273
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: prezent na chrzciny dla dziecka
Nie napisałaś ile mała ma miesiecy wiec cięzko coś doradzić ale ogólnie egzamin zdają takie wlasnie albumy lub kroniki (pod warunkiem ze rodzice a kreatywni i beda chcieli to uzupelniac ) moze byc srebrny łancuszek z jakimś aniołkiem czy bozią, może kolczyki jeśli dziecko ma uszy przebite.. jesli dziecko jest wieksze i ma te 6 czy 8 miesicy to poza typowym prezentem warto kupic tez cos drobnego czym malutka sie zainteresuje. Ja np jak szlam na chrziny to chrzesnica miala 7 miesiecy i poza wspomnianym łancuszkiem zamówiłam jej tutaj https://godanparty.pl/ balony ledowe wiec miala i fajny prezent na lata i cos dla siebie na teraz

Moje poprzednie tematy:
19-07-2017 23:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kostusia
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,024
Dołączył: Oct 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: prezent na chrzciny dla dziecka
Myślę, że najlepiej byłoby postawić na zabawki dla niemowląt i coś z biżuterii na pamiątkę. U mnie zawsze tak się robiło podczas chrztu dziecka. Jeżeli nie wiesz za bardzo jakie zabawki kupić to polecam Ci zajrzeć do nich http://www.lamalu.pl/zabawki/dla-niemowlat do kategorii dla niemowląt i poszukać czegoś odpowiedniego. Mają tam spory wybór i dobre ceny więc na pewno coś znajdziesz Smile

Moje poprzednie tematy:
22-07-2017 01:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dziewczynaszamana
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,855
Dołączył: Jul 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: prezent na chrzciny dla dziecka
Ja bym zdecydowała się na jakąś zabawkę i dała do tego pieniądze.

Moje poprzednie tematy:
    04-08-2017 20:28
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    olsiaa
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 257
    Dołączył: Sep 2015
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #5
    RE: prezent na chrzciny dla dziecka
    Ja kupując prezenty, staram stawiać się na oryginalność a przede wszystkim funkcjonalność prezentu. Dlatego np fotelik samochodowy będzie moim zdaniem świetnym wyborem prezentu na chrzest. Co do modeli, to taki mnie zainteresował romer king ii ls Spośród wielu modeli, tylko ten najbardziej zwrócił moją uwagę, do tego można jakąś skromną zabawkę i cacy.

    Moje poprzednie tematy:
    08-08-2017 22:59
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Myszka
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 615
    Dołączył: Sep 2015
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #6
    RE: prezent na chrzciny dla dziecka
    Wybierając zabawki na prezent dla dziecka w każdym wieku warto zwrócić uwagę na to czy zabawka będzie edukacyjna i w jakimś stopniu wpłynie na rozwój małego człowieka. Tu http://sanostol.pl/porady/rozwoj-dziecka...ych-dzieci masz poradnik jaki prezent kupić i które zabawki będą dziecko rozwijać. Warto taką wiedzę posiadać zanim kupi się coś całkiem bezwartościowego.

    Moje poprzednie tematy:
    10-08-2017 16:09
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    czarneszpilki
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 837
    Dołączył: Apr 2014
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #7
    RE: prezent na chrzciny dla dziecka
    Najlepiej dać pieniądze, a do tego coś symbolicznego. Tutaj znajdziecie świetne propozycje - https://zakupowo.sklep.pl/prezent-dla-niemowlaka

    Moje poprzednie tematy:
    21-08-2017 10:33
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    AnnaMaria
    Member
    ***

    Liczba postów: 204
    Dołączył: Feb 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #8
    RE: prezent na chrzciny dla dziecka
    Polecam zgarnąć fajny album fotograficzny i wywołać setki fajnych zdjęć. Z pewnością będą zadowolone za kilkanaście lat. Dzieciaki kochają sentymenty, ale dopiero po 30-stce Wink Zaufajcie mi, to będzie idealny prezent. Po co dawać zabawki, którymi pobawią się tylko chwile?

    Moje poprzednie tematy:
    22-08-2017 16:30
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    alicja930
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 999
    Dołączył: Nov 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #9
    RE: prezent na chrzciny dla dziecka
    Może jakiś fajny album? Jeśli to jakaś bliska rodzina, to można kupić album i od razu wkleić jakieś nasze wspomnienia związane z Maluszkiem i jego pierwsze zdjęcia, ale można też kupić album i wręczyć go jeszcze nieuzupełniony, aby rodzice poukładali sobie zdjęcia. Jeśli pomysł się spodoba, to myślę, że fajną ofertę znajdziesz na stronie https://www.albumyfoto.pl/albumy-dzieciece.html Sama zastanawiam się nad zamówieniem.

    Moje poprzednie tematy:
    11-04-2018 14:44
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    szmeks
    Junior Member
    **

    Liczba postów: 5
    Dołączył: Apr 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #10
    RE: prezent na chrzciny dla dziecka
    Poszukaj w sieci. Tam jest mnóstwo pomysłów na prezent. Ubranko, pościel, zabawka- produktów jest sporo.

    Moje poprzednie tematy:
      16-04-2018 19:15
      Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Odpowiedz 


      Podobne wątki
      Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
        jakie łóżeczko dla dziecka ? maminka 32 36,648 26-03-2024 20:35
      Ostatni post: dajuber
        Wózek dla dziecka laik66 3 380 14-03-2024 23:39
      Ostatni post: alicja930

      Skocz do:


      Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

      Reklama:


      auto promocje, wyprzedaże

      wyprzedaże, promocje - meble


      Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS