Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
nieprzyjemny problem - nietrzymanie moczu
Autor Wiadomość
kodzi
Senior Member
****

Liczba postów: 262
Dołączył: Dec 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
nieprzyjemny problem - nietrzymanie moczu
Jak w temacie. Mam problem z nietrzymaniem moczu http://tena.pl/kobiety/centrum-informacy...ania-moczu. Pojawił się po porodzie Sad Jak sobie z tym radzicie?

Moje poprzednie tematy:
29-06-2017 20:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
alka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 852
Dołączył: Sep 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: nieprzyjemny problem - nietrzymanie moczu
Osobiście z tym problemu nie miałam, ale siostra po drugiej ciąży borykała się z nietrzymaniem moczu. Nie zwlekała z tym, od razu poszła do lekarza dr Andrzeja Kidawy, który przyjmuje w warszawskim Ober Clinic. Z tego co mi później opowiadała, to dobrze zrobiła, że się od razu zgłosiła do urologa, bo dzięki temu problem nie narastał i obyło się bez zabiegu. Musiała tylko przejść kilkumiesięczną terapię podczas, której musiała wykonywać specjalne ćwiczenia i brała leki. Teraz jest już całkowicie zdrowa, więc można tę dolegliwość bez problemu wyleczyć, nie trzeba się męczyć Wink

Moje poprzednie tematy:
18-07-2017 19:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
cevval
Junior Member
**

Liczba postów: 3
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: nieprzyjemny problem - nietrzymanie moczu
Niestety, poród daje w kość mięśniom dna miednicy i stąd problem nietrzymania moczu :/ Ale da się temu zaradzić na szczęście. ćwiczenia dna miednicy skutecznie wzmacniają tę grupę mięśniową przez to można skutecznie pozbyć się krępującego problemu. Co prawda wymaga to trochę czasu i cierpliwości, ale naprawdę warto.

Moje poprzednie tematy:
    (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-08-2017 13:41 przez cevval.)
    15-08-2017 09:53
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Konstancja99
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 603
    Dołączył: Dec 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #4
    RE: nieprzyjemny problem - nietrzymanie moczu
    a sprawdzalas porady na http://dolecz.pl/ ? ja ostatnio znalazlam u nich ciekawy artykuł na ten temat. Może i tobie się przyda. Trzymam kciuki, żeby udało się rozwiązać problem, bo wiem jak jest to wkurzające.

    Moje poprzednie tematy:
    31-08-2017 14:46
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    zuzia17
    Member
    ***

    Liczba postów: 88
    Dołączył: Jun 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #5
    RE: nieprzyjemny problem - nietrzymanie moczu
    Wiesz co jest bardzo skuteczny i dobry zabieg przy pomocy lasera MonaLisa Touch jest on całkowicie bezbolesny nie wymaga żadnego znieczulenia ani hospitalizacji . Sprawdź sobie to koniecznie bo może okazać się całkowitym rozwiązaniem Twojego problemu Smile Wiem, że takie zabiegi na problemy z nietrzymaniem moczu wykonują w Łodzi tu http://cashmire.pl/oferta/ginekologia-es...nie-moczu/ . Mają oni bardzo dobre opinie więc śmiało możesz sprawdzić sobie ich ofertę .

    Moje poprzednie tematy:
    31-08-2017 21:49
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    mamakaroliny
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 422
    Dołączył: Sep 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #6
    RE: nieprzyjemny problem - nietrzymanie moczu
    Niestetykobiety po porodzie kobiety są narażone na wiele dolegliwości jak np u Pani nietrzymanie moczu. W moim przypadku mam problem z wypadaniem macicy Mam nadzieje ze nie skonczy się to operacją, po przeczytaniu artykułu mam iskierkie w tunelu... Od zawze dbałam o siebie i takie problemy są mi obce... Jednak nigdy nie wiadomo na kogo trafi taka przypadłość Sad

    Moje poprzednie tematy:
    07-09-2017 12:38
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      Problem ze zmarszczkami marxel 175 84,060 15-03-2024 21:39
    Ostatni post: patisia78
      Problem z żylakami. hanikka 60 25,201 19-12-2023 21:04
    Ostatni post: Konstancja99

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS