Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spinner na prezent?
Autor Wiadomość
Oliwia
Senior Member
****

Liczba postów: 282
Dołączył: Aug 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Spinner na prezent?
Ostatnio wśród dzieci i młodzieży bardzo modne stały się fidget spinnery. Słyszeliście o nich? Jeżeli nie to koniecznie musicie o nich poczytać. Duży ich wybór znajdziecie na stronie http://dyngs.pl/pl/c/Fidget-Spinner/171. Jestem pewna, że obecnie każde dziecko ucieszy się z takiego prezentu.

Moje poprzednie tematy:
23-06-2017 13:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ArekW
Posting Freak
*****

Liczba postów: 816
Dołączył: Aug 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Spinner na prezent?
Moim zdaniem to tylko czasowa moda, a przedmiot mało użyteczny. Zdecydowanie wolałbym kupić dziecku inny upominek niżeli taki gadżet. Poszedłbym raczej w tę stronę aby dzieciaki gdy tylko pozwala na to pogoda nie siedziały w domu, a bawiły się na świeżym powietrzu. Dla własnych pociech planuję zamówić mini domek ogrodowy, który jak tylko aura się ustabilizuje postawimy na trawnikuSmile Widziałem coś takiego w jednym z przedszkoli oraz na https://www.mojebambino.pl/152-domki-ogrodowe , sądzę że taka atrakcja skutecznie odciągnie maluchy od zbyt długiego przesiadywania przed telewizorem i prob uruchomienia mojego smartfona. Na cyfryzację jeszcze będzie czas, a dzieciństwo powinno być prawdziweSmile

Moje poprzednie tematy:
11-02-2019 16:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Co sądzicie o fitget spinner Oliwia 1 1,112 30-08-2022 14:01
Ostatni post: Kazikdobry
  prezent na dzień nauczyciela wikii 21 11,226 20-12-2018 00:03
Ostatni post: Frugo

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS