Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zakup soczewek
Autor Wiadomość
Maziaja
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,141
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #11
RE: Zakup soczewek
Soczewki nie są dla mnie, bardziej wolę okulary i zastanawiam się czy nie kupić sobie takich https://iokulary.pl/product-pol-21261-Me...-1814.html mają bardzo ciekawy kształt i kolor. Moja znajoma zamawiała z tej strony i była bardzo zadowolona, więc i ja zamówię dla siebie.

Moje poprzednie tematy:
19-01-2019 18:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
tralinka
Senior Member
****

Liczba postów: 497
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #12
RE: Zakup soczewek
Zdecydowanie przez internet radzę kupować, ceny są naprawdę o wiele bardziej korzystne a to te same produkty przecież. Sporo jest sklepów internetowych, ja mam zaufanie do Twojesoczewki.com, można tam dostać nie tylko soczewki ale również płyny do czyszczenia, krople do oczu i okulary przeciwsłoneczne dobrych marek.

Moje poprzednie tematy:
23-01-2019 22:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Poniedzialek
Junior Member
**

Liczba postów: 18
Dołączył: Feb 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #13
RE: Zakup soczewek
W gabinecie będzie drogo - ja brałem w gabinecie bo były gratis do badania wzroku i dobierania soczewek, później kupowałem przez internet. PS. Też używałem wiele lat soczewek Acuvue tych dwutygodniowych i polecam, ale trzeba pamiętać, żeby zmienić je po 2 tyg, a nie po miesiącu tak jak niektórzy robią

Moje poprzednie tematy:
    05-02-2019 11:59
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    molmas33
    Junior Member
    **

    Liczba postów: 9
    Dołączył: Feb 2019
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #14
    RE: Zakup soczewek
    Ja właśnie zastanawiam się jakie soczewki najlepiej wybrać. Czy zwyczajne wymienialne po 2 tygodniach czy może lepszym pomysłem będzie kupić soczewki miesięczne? Co wy o tym sądzicie? Może będziecie w stanie mi coś doradzić w tym temacie? Jeśli tak to będę wam bardzo wdzięczny

    Moje poprzednie tematy:
    21-02-2019 23:21
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    monsoon
    Member
    ***

    Liczba postów: 158
    Dołączył: Mar 2014
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #15
    RE: Zakup soczewek
    A co sądzicie o soczewkach kolorowych? Macie takie? Pytam, bo bardzo poważnie zastanawiam się nad ich zakupem i chciałabym wiedzieć, czy warto kupić soczewki kolorowe . Zastanawiam się, czy jakość widzenia w tych soczewkach nie jest gorsza od jakosci widzenia w klasycznych soczewkach. Jak to jest?

    Moje poprzednie tematy:
    22-02-2019 04:48
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    alka
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 852
    Dołączył: Sep 2015
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #16
    RE: Zakup soczewek
    Niestety o soczewkach kolorowych nic nie wiem, wiem tylko że czasami niektórzy je noszą jak chcą zmienić na chwilę kolor oczu i tyle. Jednak podstawową funkcją soczewek jest poprawa widzenia i jeśli byście zastanawiali się nad wyborem to polecam te https://www.twojesoczewki.com/soczewki-k...6-szt.html , to soczewki progresywne, bardzo dobre nawiasem mówiąc

    Moje poprzednie tematy:
    19-09-2019 23:23
    Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    kris12
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,101
    Dołączył: Mar 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #17
    RE: Zakup soczewek
    A nie lepiej iść do okulisty, żeby zorientować się czy naszej wady nie da się laserowo usunąć. Tutaj https://blikpol.pl/wady-wzroku-metody-usuwania sobie zerknijcie. Jest tam zespół świetnych specjalistów, dzięki którym można odzyskać wzrok. Dla wielu bowiem osób soczewki nie są zbyt komfortowym rozwiązaniem. Nie wszystkie czynności można w nich bowiem wykonywać.

    Moje poprzednie tematy:
    (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-03-2020 21:19 przez kris12.)
    04-03-2020 21:18
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    magda676
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 2,820
    Dołączył: Oct 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #18
    RE: Zakup soczewek
    Najpierw dokładnie trzeba się przebadać, jeśli chcesz nosić soczewki, a okulista pomoże Ci dobrać najlepszą opcję dla siebie. Zerknijcie sobie może na stronę http://twojwzrok.com/ po wszystkie szczegóły i korzystajcie, bo naprawdę warto dowiedzieć się, jak dbać o dobry wzrok.

    Moje poprzednie tematy:
    07-03-2020 12:49
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      Zakup protezy? Myszka 0 329 16-10-2020 15:34
    Ostatni post: Myszka

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS