Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy taka praca jest dobrze oplacana?
Autor Wiadomość
aniamroz79
Junior Member
**

Liczba postów: 14
Dołączył: Oct 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Czy taka praca jest dobrze oplacana?
Cześć. Myślę nad zmianą obecnie wykonywanego zawodu. Zaciekawił mnie zawód instruktora kulturystyki, który jest bliski moim predyspozycją. Bardzo lubię sport i ćwiczenia fizyczne, dlatego sądzę, iż dobrze bym dała radę w tym zawodzie. Natomiast jestem ciekawa zarobków w tej branży. Nie mam pojęcie ile może zarabiać trener personalny , który pracuje w fitness klubie. Czy są jakieś specjalizacje w tym zawodzie? Jak tak, to jaką należało by wybrać żeby odpowiednio pokierować własną karierą w tej branży. Bardzo proszę o wypowiedź ludzi, którzy posiadają doświadczenie w zawodzie. I jeszcze jedna kwestia czy pracując jako instruktor kulturystyki muszę wiązać się tylko z jednym fitness klubem?

Moje poprzednie tematy:
10-11-2016 20:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
hubir2
Member
***

Liczba postów: 67
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Czy taka praca jest dobrze oplacana?
MOja koleżanka prowadzi zajęcia z Pole Dance. Pracuje w dwóch klubach, zarabia stawkę godzinową. Ogólnie idzie się dogadać. Ale nie wyciągnie dużo na miesiąc, łącznie ok. 2 tys moze? Ale zawsze mozna prytanie jeszcze dorabiać

Moje poprzednie tematy:
11-11-2016 17:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
IlonaMM
Senior Member
****

Liczba postów: 446
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Czy taka praca jest dobrze oplacana?
Jest coraz więcej możliwości podjęcia pracy zarówno w kraju, ale również rozważając wyjazd za granicę. Mi jednak odpowiada praca stacjonarnie, kiedy mam kontakt z zespołem i jednocześnie mogę coś ciekawego stworzyć sama. Jednak wiadomo, że lepsze zarobki są na zachodzie, dlatego jeżeli interesujecie Cię może praca w belgii to zerknij na FachPraca i zobacz co tam ciekawego aktualnie oferują różne firmy.

Moje poprzednie tematy:
21-12-2022 16:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  jak ważna jest klimatyzacja ? karumas 5 435 29-03-2024 13:08
Ostatni post: dajuber
  Wróżby, czy naprawdę istnieją? wigzi 8 1,625 06-03-2024 14:50
Ostatni post: barto776

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS