Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wypadanie włosów-fakty i mity
Autor Wiadomość
waczis
Member
***

Liczba postów: 202
Dołączył: Mar 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Wypadanie włosów-fakty i mity
Odkąd zacząłem tracić niepokojącą ilość włosów zacząłem zastanawiam się, czy można temu w jakiś sposób zapobiegać. Szukałam różnych stron z tą tematyką i natrafiłem na ciekawy artykuł umieszczony tutaj http://stopwypadaniuwlosow.pl/fakty-i-mity . Dowiedziałem się z niego ważnych informacji, oraz zrozumiałem, że nie wszystko co powszechnie uznane jest za fakt, faktycznie nim jest.

Moje poprzednie tematy:
16-06-2017 15:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
aniajarnicka
Member
***

Liczba postów: 85
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Wypadanie włosów-fakty i mity
A ja niedawno odkryłam nieznany jeszcze w Polsce trychologiczny środek dla kobiet przeciw wypadaniu włosów opracowany w USA. Opiera się na hamowanie transformacji DHT odpowiedzialnej za miniaturyzację mieszka włosowego, stymulacja krążenia krwi w kapilarkach oplatających mieszek włosowy, poprawa zakotwiczenia cebulki w mieszku włosowym. Zobacz na: https://mediceuticals.com.pl/for-women/?v=9b7d173b068d

Moje poprzednie tematy:
28-06-2017 00:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
wikii
Member
***

Liczba postów: 56
Dołączył: Sep 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Wypadanie włosów-fakty i mity
Można też zapobiegać, używając odpowiedniej szczotki do rozczesywania. Większość szczotek i grzebieni szarpie włosy, łamie je, co nasila problem wypadania. Ja polecam szczotkę Tangle Angel, bo ona radzi sobie z rozczesaniem każdych włosów, ale robi to bardzo delikatnie. Do tego zapobiega elektryzowaniu się ich, bo ma powłokę antystatyczną.

Moje poprzednie tematy:
28-06-2017 12:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
abooot
Junior Member
**

Liczba postów: 3
Dołączył: Jul 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Wypadanie włosów-fakty i mity
No na wypadanie włosów to poza naturalnymi kosmetykami poleciłbym poradę u jakiegoś dobrego specjalisty Smile
Moje poprzednie tematy:


    About-Hair.pl
    07-07-2017 14:25
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    monikabert90
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 2,419
    Dołączył: Nov 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #5
    RE: Wypadanie włosów-fakty i mity
    Ja tak naprawdę z wypadaniem włosów borykam się już od wielu lat. Zmiana sposobu odżywiania, suplementy, kosmetyki... nic mi nigdy nie pomagało. Wyglądam już na tyle źle, że ostatnio zaczęłam się zastanawiać nad uzupełnianiem włosów. Podobno taki zabieg może wykonać dobry fryzjer Poznań Grunwald na przykład oferuje go w Salonie Fryzjersko-Kosmetycznym Dorothy na Księżycowej 3/21. Włosy są tam uzupełniane rożnymi metodami. Jak sądzicie, warto się na coś takiego zdecydować? Czy ktoś z Was miał taki zabieg?

    Moje poprzednie tematy:
    23-11-2018 10:19
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    talassa
    Member
    ***

    Liczba postów: 234
    Dołączył: Nov 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #6
    RE: Wypadanie włosów-fakty i mity
    Co by si nie stosowało na wzmocnienie włosów trzeba to robić systematycznie, tylko wtedy jest sens, ta herbatka ma fajny skład https://www.doz.pl/apteka/p134289-ZIELNI...g_20_sasz. na pewno przy długim stosowaniu przyniesie efekty, bo jest na bazie skrzypu, fiolka, pokrzywy.

    Moje poprzednie tematy:
    17-12-2018 14:52
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Maria Pe
    Member
    ***

    Liczba postów: 171
    Dołączył: Jul 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #7
    RE: Wypadanie włosów-fakty i mity
    Widzę, że zaledwie jedna osoba w tym wątku wspomniała o specjaliście, czyli trychologu, do którego powinieneś udać się niezwłocznie! Chyba najważniejsze w tym wypadku jest rozpoznanie przyczyny wypadania włosów, a tę określi właśnie trycholog na podstawie wywiadu, obserwacji czy badań, jakie Ci zleci.
    Jeśli nie wiesz, gdzie szukać takiego specjalisty w swojej okolicy, wystarczy skorzystać z tej mapy: https://trycholog.info/trychomapa/ , gdzie namierzysz kogoś rekomendowanego, kogo będziesz mógł odwiedzić. Im dłużej czekasz, tym trudniej będzie zahamować ten proces, więc wydaje mi się, że naprawdę nie ma już co czekać!

    Moje poprzednie tematy:
    10-02-2019 15:59
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    wigzi
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,036
    Dołączył: Oct 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #8
    RE: Wypadanie włosów-fakty i mity
    Bardzo często się słyszy o wypadaniu włosów, jednak nie wiemy do końca jak z tym sobie radzić, ja kupiłam jakiś czas temu tabletki firmy https://humavit.pl/ są one tanie, jednak bardzo dobre

    Moje poprzednie tematy:
    14-02-2019 15:56
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    tralinka
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 497
    Dołączył: May 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #9
    RE: Wypadanie włosów-fakty i mity
    Jeśli w porę nie znajdziemy przyczyny wypadania to może być ciężko... włosy nie odrosną a jeśli nawet to w dużo mniejszej ilości, jak pojawią się już prześwity nie będzie tak łatwo ich zamaskować. Chyba że peruką, te z naturalnych włosów są godne uwagi https://perukikrakow.pl/sklep-z-perukami-krakow/ widziałam na żywo, naprawdę ciężko zauważyć że to nie jest własna fryzura.

    Moje poprzednie tematy:
    13-03-2019 20:58
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    lalamido
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 639
    Dołączył: Oct 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #10
    RE: Wypadanie włosów-fakty i mity
    Klinika Przeszczepu Wlosow w Warszawie- mojemu mezowi pomogli, zaczal lysiec na potege, masakra, niefajnie to wygladało. pojechal tam z nadzieja, ze zaradza, no i faktycznie, zdecydowal sie na przeszczep wlosow. uwazam, ze to byla sluszna decyzja bo w koncu zobaczylismy efekty, a wczesniej probowal wielu rzeczy i nie pomagalo Sad maja bardzo dobrych lekarzy i nowoczesny sprzet

    Moje poprzednie tematy:
    24-04-2019 22:27
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS