Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prezent
Autor Wiadomość
kajak
Junior Member
**

Liczba postów: 34
Dołączył: Jan 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #21
RE: Prezent
(12-01-2018 00:16)Polariw napisał(a):  Dobrym prezentem mógłby być szwajcarski scyzoryk od Victorinoxa Big Grin Jakość stali pierwsza klasa, a sam scyzoryk jest niebanalną klasyką Smile myślę, że może się sprawdzić super na podarunek Smile
fajne w victorinoxach jest też to, że mają dożywotnią gwarancję

(12-01-2018 00:16)Polariw napisał(a):  
(23-09-2017 00:12)veronaa napisał(a):  Polecałabym jakiś gadżet na usb. Bardzo fajne widziałam na http://4gift.pl/. Może to być podgrzewacz do kubków w kształcie ciastka lub dyskietki. A dla taty może lepsze byłyby Grzejące rękawiczki .

Grzejące rękawiczki? Pierwsze słyszę o czymś takim, to nie lepiej już kupić porządne rękawiczki, np od mechanixa niż wydawać kasę na jakieś gadżety ?
lub ewentualnie można jeszcze dokupić ogrzewacze takie co się wsadza do rękawiczek

Moje poprzednie tematy:
    22-01-2018 00:35
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Hek-tor
    Member
    ***

    Liczba postów: 71
    Dołączył: Dec 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #22
    RE: Prezent
    Lepiej tutaj postawić na dość uniwersalny prezent, np. perfumy. Dla młodej dziewczyny wybrałabym coś świeżego, np. odpowiednik Pumy szarej. Na pewno będzie to trafiony prezent, ja ich używam i są bardzo ładne.

    Moje poprzednie tematy:
    22-01-2018 10:23
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    fatyka
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 2,293
    Dołączył: Jan 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #23
    RE: Prezent
    ja to bym kupiła facetowi jakiś fajny pasek skórzany https://modini.pl/20-paski-meskie-skorzane który będzie służył na lata, taki pasek na pewno się przyda i facet go będzie używał cały czas Smile

    Moje poprzednie tematy:
    24-01-2018 15:37
    Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Polariw
    Junior Member
    **

    Liczba postów: 48
    Dołączył: Jan 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #24
    RE: Prezent
    (22-01-2018 00:35)kajak napisał(a):  fajne w victorinoxach jest też to, że mają dożywotnią gwarancję

    To fakt, niewątpliwie to ogromny + do Victornoxa za taką gwarancję, chociaż mój jeszcze nie uległ jakiemuś zniszczeniu czy jakiejkolwiek dewastacji, ale dobrze mieć w zanadrzut taką alternatywę Big Grin CO do gwarancji, to chyba Letherman ma teź długą na multitoole bo aż 25 lat Big Grin

    (22-01-2018 00:35)kajak napisał(a):  lub ewentualnie można jeszcze dokupić ogrzewacze takie co się wsadza do rękawiczek

    Mówisz o takich woreczkach z proszkiem ? które jak się zamoczy w ciepłej wodze to trzymają ciepło przez X godziny ??

    (22-01-2018 00:35)fatyka napisał(a):  ja to bym kupiła facetowi jakiś fajny pasek skórzany https://modini.pl/20-paski-meskie-skorzane który będzie służył na lata, taki pasek na pewno się przyda i facet go będzie używał cały czas

    Ja jakiś czas temu w militariach zamawiałam pasek dla chłopaka od Texara ze srebrną klamrą z symbolem Fok - komandosów US Navy. Wygląda obłędnie Big Grin

    Moje poprzednie tematy:
      25-01-2018 15:29
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      lolek59
      Senior Member
      ****

      Liczba postów: 532
      Dołączył: Nov 2017
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #25
      RE: Prezent
      Teraz wiele osób kupuje kosz prezentowy. W takim prezencie możemy umieścić słodycze albo miód, konfitury. Z takiego prezentu każdy by się ucieszył. Jest on idealny dla mamy, babci. To praktyczny, miły prezent.

      Moje poprzednie tematy:
      25-01-2018 16:58
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Kalip
      Junior Member
      **

      Liczba postów: 3
      Dołączył: Jan 2018
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #26
      RE: Prezent
      Fajnym prezentem dla każdego są markowe kosmetyki np. wysokiej jakości krem do pielęgnacji twarzy. Z tego co wyczytałem na stronie http://dermokosmetologia.pl/kosmetyki-do-ciala/ warto jednak jest uważać przy ich wyborze i nie zapominać o tym, że niektóre kosmetyki pasują tylko do konkretnego rodzaju cery. Dlatego ważne jest to, aby w miarę znać się na kosmetykach. Tylko kosmetyki stworzone dla konkretnej cery nadają się do jej pielęgnacji i są w stanie poprawić jej wygląd. Oczywiście na rynku można znaleźć też wiele kosmetyków uniwersalnych dla każdego typu cery.

      Moje poprzednie tematy:
        25-01-2018 17:07
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        Hozbi
        Member
        ***

        Liczba postów: 55
        Dołączył: Jan 2018
        Reputacja: 0
        Status: Offline
        Post: #27
        RE: Prezent
        (24-01-2018 15:37)fatyka napisał(a):  ja to bym kupiła facetowi jakiś fajny pasek skórzany https://modini.pl/20-paski-meskie-skorzane który będzie służył na lata, taki pasek na pewno się przyda i facet go będzie używał cały czas Smile
        Paski są fajnym prezentem pod warunkiem, że facet nie ma ich zbyt dużo. Ja np. lubie paski w tym stylu militaria.pl/texar/pasek_texar_do_spodni_usmc_black_p21949.xml
        (25-01-2018 15:29)Polariw napisał(a):  To fakt, niewątpliwie to ogromny + do Victornoxa za taką gwarancję, chociaż mój jeszcze nie uległ jakiemuś zniszczeniu czy jakiejkolwiek dewastacji, ale dobrze mieć w zanadrzut taką alternatywę Big Grin CO do gwarancji, to chyba Letherman ma teź długą na multitoole bo aż 25 lat Big Grin
        Jaki scyzoryk Vicka masz? Coś dużego czy jakiś typowy zestaw narzędzi?
        (22-01-2018 00:35)kajak napisał(a):  lub ewentualnie można jeszcze dokupić ogrzewacze takie co się wsadza do rękawiczek
        Serio korzystasz z takich ogrzewaczy w mieście? Ja chyba wolę dobrego softshella kupić albo polar, szczególnie ze zimy to w tym roku raczej nie będzie.

        Moje poprzednie tematy:
        27-01-2018 15:49
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        kajak
        Junior Member
        **

        Liczba postów: 34
        Dołączył: Jan 2018
        Reputacja: 0
        Status: Offline
        Post: #28
        RE: Prezent
        (27-01-2018 15:49)Hozbi napisał(a):  
        (24-01-2018 15:37)fatyka napisał(a):  ja to bym kupiła facetowi jakiś fajny pasek skórzany https://modini.pl/20-paski-meskie-skorzane który będzie służył na lata, taki pasek na pewno się przyda i facet go będzie używał cały czas Smile
        Paski są fajnym prezentem pod warunkiem, że facet nie ma ich zbyt dużo. Ja np. lubie paski w tym stylu militaria.pl/texar/pasek_texar_do_spodni_usmc_black_p21949.xml
        militaria.pl/texar/pasek_texar_do_spodni_lux_olive_p42876.xml mi się ten bardzo podoba Smile


        (25-01-2018 15:29)Polariw napisał(a):  To fakt, niewątpliwie to ogromny + do Victornoxa za taką gwarancję, chociaż mój jeszcze nie uległ jakiemuś zniszczeniu czy jakiejkolwiek dewastacji, ale dobrze mieć w zanadrzut taką alternatywę Big Grin CO do gwarancji, to chyba Letherman ma teź długą na multitoole bo aż 25 lat Big Grin
        No bo to dobrze wykonany sprzęt więc się nie boją dawać tak długą gwarancję Smile I słusznie bo nie ma o co się bać a klientów na pewno im to przyciąga


        (27-01-2018 15:49)Hozbi napisał(a):  
        (22-01-2018 00:35)kajak napisał(a):  lub ewentualnie można jeszcze dokupić ogrzewacze takie co się wsadza do rękawiczek
        Serio korzystasz z takich ogrzewaczy w mieście? Ja chyba wolę dobrego softshella kupić albo polar, szczególnie ze zimy to w tym roku raczej nie będzie.
        A co jest złego w takich ogrzewaczach? Jeśli komuś jest zimno w dłonie to czemu nie?

        28-01-2018 20:58
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        diksi
        Junior Member
        **

        Liczba postów: 47
        Dołączył: Jan 2018
        Reputacja: 0
        Status: Offline
        Post: #29
        RE: Prezent
        (28-01-2018 20:58)kajakpid='90813'dateline='1517162324' napisał(a):  militaria.pl/texar/pasek_texar_do_spodni_lux_olive_p42876.xml mi się ten bardzo podoba Smile
        jak facet czasami sobie lubi postrzelać to może jakiś pistolet militaria pl/wiatrowki_i_akcesoria/wiatrowki_pistolety_i_rewolwery_c116.xml

        (28-01-2018 20:58)kajakpid='90813'dateline='1517162324' napisał(a):  No bo to dobrze wykonany sprzęt więc się nie boją dawać tak długą gwarancję Smile I słusznie bo nie ma o co się bać a klientów na pewno im to przyciąga
        a tak zmieniając temat znacie jakieś dobrze wykonane buty na wycieczki górskie ? kolejna para się rozkleiła Sad

        (28-01-2018 20:58)kajakpid='90813'dateline='1517162324' napisał(a):  A co jest złego w takich ogrzewaczach? Jeśli komuś jest zimno w dłonie to czemu nie?
        no dłoń za pomocą polaru raczej nie ogrzejesz ;p jaki masz ogrzewacz ?

        Moje poprzednie tematy:
          03-02-2018 23:14
          Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
          kejti15
          Junior Member
          **

          Liczba postów: 2
          Dołączył: Jan 2018
          Reputacja: 0
          Status: Offline
          Post: #30
          RE: Prezent
          Ja ostatnio prezenty kupiłam na https://suprizo.pl. Nie chciałam znowu kupować czegoś standardowego, co można dostać wszędzie. W tym sklepie stworzyłam prezent personalizowany z dedykacją, a była to super koszulka z nadrukiem.

          Moje poprzednie tematy:
            11-02-2018 01:55
            Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
            Odpowiedz 


            Podobne wątki
            Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
              Prezent dla faceta? Myszka 32 31,159 31-10-2023 20:00
            Ostatni post: Katarzyna88
              Prezent dla teścia nieduzy 196 99,324 11-05-2023 21:21
            Ostatni post: dajuber

            Skocz do:


            Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

            Reklama:


            auto promocje, wyprzedaże

            wyprzedaże, promocje - meble


            Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS