Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prezent
Autor Wiadomość
malgosiaczek
Member
***

Liczba postów: 211
Dołączył: Feb 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #91
RE: Prezent
Wybór prezentu czasem bywa trudny. Ja zawsze staram się kupować coś, co lubi osoba obdarowywana lub coś praktycznego. Niedawno zamawiałam dla przyjaciółki na urodziny piękny kosz prezentowy z winem, czekolada i herbatą. Całość wyglądała bardzo efektownie, była pięknie przygotowana w pudełku i przewiązana wstążką. Do tego domówiłam jeszcze kartę z życzeniami. Prezent okazał się strzałem w dziesiątkę!

Moje poprzednie tematy:
09-02-2023 16:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fatyka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,293
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #92
RE: Prezent
Ogólnie ja zastanawiam się nad tym by kupić prezent na 50 dla faceta . Właśnie wiele osób polecało mi tą stronę i widziałam, że można tutaj kupić naprawdę porządne upominki

Moje poprzednie tematy:
09-02-2023 20:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
foxi
Senior Member
****

Liczba postów: 350
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #93
RE: Prezent
Jaki prezent będzie najlepszy? Myślę ,że warto poznać zainteresowania czy hobby danej osoby i wokół tych zainteresowań szukać prezentów. Naszą przyjaciółkę interesuje sztuka w postaci obrazów a dokładniej najbardziej podoba jej się obraz abstrakcyjny .Nie miałam więc trudności z zakupem urodzinowego prezentu. To była reprodukcja takiego obrazu.

Moje poprzednie tematy:
21-02-2023 08:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
wigzi
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,036
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #94
RE: Prezent
Szukając prezentu trafiłem na sklep https://edibazzar.pl/ i powiem wam, że jest naprawdę super. Ilość produktów, która jest w nim dostępna mnie ucieszyła, wszystko w nim jest i to dla każdego.

Moje poprzednie tematy:
03-03-2023 13:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
patisia78
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,217
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #95
RE: Prezent
Mój tata nigdy nie oczekiwał ode mnie aby Prezent był nie wiadomo jak drogi. Wiadomo liczy się gest. Jeśli szukacie ciekawego prezentu to znalazłam w sieci stroną internetową pod tym linkiem https://smaczajama.pl/pl/p/Zestaw-Whisky....05l/12541 gdzie znajdziecie sporo fantastycznych zestawów prezentowych.

Moje poprzednie tematy:
17-06-2023 10:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel4437878
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,560
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #96
RE: Prezent
Jako prezent można kupić bardzo dobrą torebkę z polskie torebki . Sam o tym na pewno powiem mojej bardzo dobrej znajomej.

Moje poprzednie tematy:
15-08-2023 07:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fatyka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,293
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #97
RE: Prezent
A może warto też jednak wybrać prezent na 50 urodziny dla mężczyzny ? Powiem wam, że sama zastanawiam się nad zakupami tutaj, ponieważ dużo osób zachwalało sobie tego typu rozwiązanie

15-08-2023 10:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Prezent dla faceta? Myszka 32 31,113 31-10-2023 20:00
Ostatni post: Katarzyna88
  Prezent dla teścia nieduzy 196 98,962 11-05-2023 21:21
Ostatni post: dajuber

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS