Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zdrowe odżywianie
Autor Wiadomość
maminka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,230
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #101
RE: Zdrowe odżywianie
Ja od pewnego czasu wspomagam swoje zdrwie https://konopmed.pl/pl/p/-CannabiGold-De...E-40-g/152 stosyuje je juz 3 miesiąc i lepiej się czuje nie choruje i jakby stan cery i włosow mi się poprawil.

Moje poprzednie tematy:
14-09-2018 09:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lirk
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,362
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #102
RE: Zdrowe odżywianie
Bez problemu ułożysz sobie prawidłową dietę za pomocą strony o zdrowym żywieniu https://www.zdrowie.info.pl/sposoby-zakw...iczeniach/ to głównie dzięki niej udało mi się zadbać o swoje zdrowie.

Moje poprzednie tematy:
15-09-2018 18:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
perystka
Senior Member
****

Liczba postów: 290
Dołączył: Sep 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #103
RE: Zdrowe odżywianie
ja przede wszystkim stosuję dietę pod mój zespól jelita wrażliwego. Musze tez pic duża ilość wody do tego i stosuję preparat intesta http://intesta.pl bo widzę,że dzięki niemu moje jelita normalnie pracuję i nie mam zaparć i stolca twardego jak skała, tylko normalny miękki stolec.

Moje poprzednie tematy:
16-09-2018 22:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mamakaroliny
Senior Member
****

Liczba postów: 422
Dołączył: Sep 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #104
RE: Zdrowe odżywianie
Odchudzanie to nie jest droga na skróty, trochę trzeba się jednak namęczyc aby zbubic zbedne kilogramy. Sama cos wiem na ten temat bo udało mi sie schudną 20kilogramów. Zdrowa dieta i bieganie się opłąciły. W okresie jesienno-zimowym także biegam, nie ma wymówek. Jedyne co, to zamierzam sobie zamówic maseczke antysmogową https://dragonmask.pl/ Co myślicie?

Moje poprzednie tematy:
16-09-2018 23:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
yoohoo
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,756
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #105
RE: Zdrowe odżywianie
Przede wszystkim zmiana nawyków. To jest tak naprawdę najważniejsze.

Moje poprzednie tematy:
19-09-2018 09:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fatyka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,293
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #106
RE: Zdrowe odżywianie
Ja ostatnio stosuję dietę wegańską, znajomi powiedzieli ,że oszalałam,ale robię to dla siebie. Wyeliminowałam wszystkie produkty zwierzęce i czuję się naprawdę ok. Robię swój hummus, placki z dyni czy cukini, czuję sie zdrowo i lekko, a składniki bazowe kupuję na http://polenastole.pl pyszne, niedrogie i smaczne, oraz szybka wysyłka Smile

Moje poprzednie tematy:
19-09-2018 11:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
robrt
Junior Member
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Sep 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #107
RE: Zdrowe odżywianie
Też od niedawna zacząłem się interesować zdrową żywnością, ale szczerze mówiąc dalej kiepsko się orientuję w temacie. Znajomy polecił mi portal o żywności z którego sam się dowiedział sporo ciekawych rzeczy i faktycznie jest tam sporo ciekawostek i przepisów. Macie jakieś rady dla rozpoczynającego "przygodę" ze zdrową żywnością? Lepiej samemu powoli wprowadzać jakieś zmiany w jadłospisie, czy od razu rzucić się na głęboką wodę i wprowadzić całościową dietę?

Moje poprzednie tematy:
    19-09-2018 14:24
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    wróżka_zębuszka
    Junior Member
    **

    Liczba postów: 4
    Dołączył: Sep 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #108
    RE: Zdrowe odżywianie
    dbaj o zdrowe odżywianie, dobrze ci radzę. To wpływa nie tylko na wagę i samopoczucie, ale też na zęby. Złe odżywianie plus stres to tylko niektóre przyczyny bruksizmu. Ja się z tym męczę i uwierz mi, że to nic przyjemnego. Zacznij zdrowo żyć, a organizm będzie ci wdzięczny Wink

    Moje poprzednie tematy:
      20-09-2018 13:18
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      dudson
      Posting Freak
      *****

      Liczba postów: 1,401
      Dołączył: Sep 2017
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #109
      RE: Zdrowe odżywianie
      Lubię dbać o swoje zdrowie, jak również o urodę, jeżeli wie się jak to robić, to może być to nawet bardzo przyjemne. Co tu dużo tłumaczyć, najprościej będzie, jak przeglądniesz sobie portal o tej tematyce https://www.uroda.info.pl/kminek-dzialan...tosowanie/

      Moje poprzednie tematy:
      23-09-2018 17:18
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Werox963
      Member
      ***

      Liczba postów: 180
      Dołączył: Mar 2018
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #110
      RE: Zdrowe odżywianie
      Gdy szukasz wyjątkowo smakowitych, urodziwych wyrobów gospodarstwa rolnego czy to do skonsumowania czy podobnie do sprzedawania większymi dozami to stanowczo zalecam produkt jakim jest borówka amerykańska. Jest to bardzo apetyczny a jednocześnie jeden z najwartościowszych plonów. Przetwory smakują ekstra. Szczerze zalecam gospodarkę, którą jakiś czas temu wypatrzyłam w necie borowki.info.pl.

      Moje poprzednie tematy:
      24-09-2018 15:11
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Odpowiedz 


      Podobne wątki
      Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
        zdrowe przepisy dajuber 0 41 19-04-2024 11:29
      Ostatni post: dajuber
        Zdrowe opalanie Plaufyszka 47 18,858 01-08-2023 12:16
      Ostatni post: krateczka

      Skocz do:


      Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

      Reklama:


      auto promocje, wyprzedaże

      wyprzedaże, promocje - meble


      Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS