Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Choroby
Autor Wiadomość
AnnaMaria
Member
***

Liczba postów: 204
Dołączył: Feb 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #131
RE: Choroby
Warto zwrócić uwagę na alergię na nikiel, na stronie internetowej http://nidiesque.com/ są informacje na ten temat. Mało tego! Jeśli okaże się, że masz ten problem, koniecznie nabądź u nich krem barierowy, który jest niezwykle skuteczny. Naprwadę jestem bardzo zadowolony z efektów, jakie przyszły od pierwszego dnia stosowania kremu. Bardzo fajne jest to, że można zapobiegać negatywnym następstwą alergii. Osobiście uważam, że każdy kto ma z tym problem - powinien spróbować kremu barierowego.

Moje poprzednie tematy:
24-09-2017 03:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ziemowka
Member
***

Liczba postów: 197
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #132
RE: Choroby
a ma ktoś chorobę oczu? U znajomej w rodzinie uwierzcie babcia miała zaćmę, kobiecina nic nie widziała niemalże, już szukali jakiejś opcji za granicą bo u nas terminy bardzo odległe, ale ktoś jej polecił klinikę w Polsce, nazywa się Optegra która właśnie usuwa zaćmę, zabieg trwał dosłownie kilka minut, polegał na nacięciu małym, wprowadzeniu takiej sondy i puszczaniu ultradzwięków które tą zaćmę rozbił, wiecie o co chodzi, mnie to się w głowie nie mieści, ale babeczka odzyskała wzrok. Dla mnie szok!

Moje poprzednie tematy:
25-09-2017 12:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
MysiaPysia
Senior Member
****

Liczba postów: 548
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #133
RE: Choroby
Optegra chyba także robi operacje za pomocą mikrosoczewki?

Moje poprzednie tematy:
    25-09-2017 15:09
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    jjusti18
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 2,506
    Dołączył: Apr 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #134
    RE: Choroby
    Jeżeli jesteśmy w tematyce chorób, to ja słyszałam ostatnio że mnóstwo osób zmaga się z mięczakiem zakaźnym. To są takie grudki i guzki na skórze, co gorsza wirus może przenieść się z jednego miejsca na inne partie ciała, a nawet przyjeść na drugą osobę. Na szczęście ja już znalazłam skuteczny preparat na tą chorobę skórną- maść Conzerol https://mieczak-zakazny.pl/?utm_source=m...paign=womm . Troszkę zapoznałam się z tym produktem i uważam, że jest naprawdę świetny. Działa szybko, skutecznie i bezboleśnie. Jest nawet bezpieczny dla dzieci. Jak dla mnie to super oferta.

    Moje poprzednie tematy:
    26-09-2017 12:46
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    veronaa
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 466
    Dołączył: Aug 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #135
    RE: Choroby
    jak zmagacie się z niestrawnością jak mój mąż to wezcie sobie Sylimarol - niedawno go odkryłam i żałuję, że tak pozno. Do kupienia w aptece bez recepty, niedrogi a bardzo skuteczny.

    Moje poprzednie tematy:
    30-09-2017 16:10
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    wotciarz
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 339
    Dołączył: Jan 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #136
    RE: Choroby
    Mi na szczęście nic nie dolega, chociaż ostatnio miałem trochę stres bo przez kilka dni miałem mega zaparcia na zmianę z biegunka i strasznie bolał mnie brzuch. Wyczytałem w necie w takim artykule https://portaldlazdrowia.pl/rak-jelita-grubego/ , że to może być nawet objaw raka! Masakra, tak się wystraszyłem, że od razu poleciałem do lekarza. Na szczęscie okazało się, że to nic poważnego. Ale strachu było dużo.

    Moje poprzednie tematy:
    20-10-2017 12:09
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    mlodzians
    Junior Member
    **

    Liczba postów: 3
    Dołączył: Nov 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #137
    RE: Choroby
    Ja z chorób przewlekłych mam tylko alergie ale ostatnio często strasznie boli mnie brzuch i podejrzewam, że mogą to być wrzody :/ Dlatego aktualnie szukam jakiś stron które opisują choroby tego typu i wszystko co z tym związane, jak na razie znalazłem coś takiego - http://brzuchobrzucho.pl/dolegliwosci-uk...karmowego/ - ale może moglibyście polecić mi coś jeszcze tego typu? Smile

    Moje poprzednie tematy:
      24-11-2017 14:39
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      olla molla
      Senior Member
      ****

      Liczba postów: 303
      Dołączył: Oct 2017
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #138
      RE: Choroby
      Ja zdecydowanie nie lubię zimy, ciągle wtedy jestem chora i męczy mnie kaszel. Chociaż w tym roku nie było tak źle, bo znalazłam nowy syrop na kaszel suchy - http://levopront.pl/, który dość szybko przynosił mi ulgę. Jakoś przetrwałam.

      Moje poprzednie tematy:
      24-11-2017 17:02
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      CzytajacyChlop
      Junior Member
      **

      Liczba postów: 4
      Dołączył: Jan 2018
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #139
      RE: Choroby
      Ja ostatnio mam problemy z siniakami. W przeciągu 3-4 dni wyskoczyło mi pełno siniaków na ciele. http://sieaktywuj.pl/kontuzje-i-urazy-po...ez-powodu/ tutaj wyczytałem, że to mogą być poważne problemy zdrowotne i teraz bardzo się boję pójść z tym do lekarza. Co o tym myślicie? Iść jak najszybciej się przebadać czy jeszcze trochę poczekać?

      Moje poprzednie tematy:
        09-01-2018 13:08
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        Rozen
        Junior Member
        **

        Liczba postów: 2
        Dołączył: Jan 2018
        Reputacja: 0
        Status: Offline
        Post: #140
        RE: Choroby
        Choroby układu krążenia i serca należą do najpoważniejszych schorzeń. Dlatego nie powinniśmy lekceważyć żadnych niepokojących objawów, które mogą świadczyć o wystąpieniu choroby. W artykule na http://zawalserca.com.pl/kolatanie-serca...bie-serca/ wyczytałem, że tzw. kołatanie serca może być również oznaką jakiejś choroby, w szczególności, gdy występuje w parze też z innymi symptomami np. zimnym potem, omdleniami. Warto zaznaczyć, że kołatanie serca jest też czymś normalnym i towarzyszy np. osobie, która wykonywała jakąś wzmożoną aktywność fizyczną.

        Moje poprzednie tematy:
          10-01-2018 14:47
          Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
          Odpowiedz 


          Podobne wątki
          Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
            Jesień i choroby ArekW 104 48,709 07-07-2023 11:38
          Ostatni post: dajuber
            Objawy choroby malgosiaszkaradek 53 20,932 27-12-2022 21:28
          Ostatni post: jowitta41

          Skocz do:


          Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

          Reklama:


          auto promocje, wyprzedaże

          wyprzedaże, promocje - meble


          Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS