Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Choroby
Autor Wiadomość
Areni
Member

Liczba postów: 184
Reputacja: 0
Status: Offline
RE: Choroby
(01-04-2021 16:28)kamusia napisał(a):  Jeśli macie w rodzinie seniorów to możecie im powiedzieć o promocji w DOZ, dla osób 60+ jest zniżka 20% na wszystkie leki kupowane między 8 a 12

Ta promocja nadal obowiązuje? Wiem, że moi najbliżsi jakiś czas temu już z niej korzystali.

Moje poprzednie tematy:
    01-04-2021 22:27
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    nina18
    Member

Liczba postów: 238
    Raczej nie. Ale w DOZ jest tanień jak się zamawia przez Internet. Zresztą wiele rzeczy warto szukać właśnie w Internecie. Też są sklepy medyczne ze sprzętem. Obecnie wiele osób, które przeszły covid mają problemy z oddychaniem. I zaleca się im tlenoterapię. Na https://24medyczny.pl/kategoria-produktu...ory-tlenu/ są takie koncentratory do domowego użytku. Które wspomagają. Jednak tlen to lek i działa na wiele chorób, w tym migrenę.

Moje poprzednie tematy:
    02-04-2021 14:39
    Karina
    Senior Member

Liczba postów: 497
    Zastanawiam się nad istnieniem medycyny chińskiej. Czy ktoś z was stosował na wszelkie swoje problemy i schorzenia? Myślałam nad tym gdy wpadłam na stronę https://www.energiazycia.net.pl/ , zachęca mnie opis terapii jak i ewentualne działania w pozytywnej równowadze swojego życia.

Moje poprzednie tematy:
    02-04-2021 19:12
    nina18
    Member

Liczba postów: 238
    Niestety na świecie jest wiele chorób. Jednak medycyna jest coraz bardziej rozwinięta. Coraz więcej osób poleca też tlenoterapie. Tlen to lek i ma pozytywny wpływ na nasz organizm i jego funkcjonowanie. Np. może pomóc w łagodzeniu migreny. Jednak nie tylko. Obecnie można mieć koncentrator tlenu w domu. Na https://24medyczny.pl/kategoria-produktu...ory-tlenu/ są dostępne urządzenia znanej marki Oterapia. I można je nabyć w obniżonej cenie. A z tlenoterapii mogą korzystać wszyscy.

05-04-2021 15:55
    fromja
    Member

Liczba postów: 186
    chyba najczęściej choroby dotykają starsze osoby, są duzo bardziej narażeni na nie, moja mama jest diabetykiem, musi pilnować diety, kupuję jej Diben w Dozie, można go pić jako samodzielny posiłek.

Moje poprzednie tematy:
    06-04-2021 21:06
    Areni
    Member

Liczba postów: 184
    (06-04-2021 21:06)fromja napisał(a):  chyba najczęściej choroby dotykają starsze osoby, są duzo bardziej narażeni na nie, moja mama jest diabetykiem, musi pilnować diety, kupuję jej Diben w Dozie, można go pić jako samodzielny posiłek.

Wiesz co, nie jestem diabetykiem, ale ostatnio złapałam covida i zupełnie nie miałam apetytu. Siostra też kupiła dla mnie w dozie nutridrink - Fresubin. Właściwie to było jedyne, co mogłam przełknąć. Dobrze mieć taki "posiłek" w pogotowiu.

08-04-2021 00:26
    Odpowiedz