Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Choroby
Autor Wiadomość
maminka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,215
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #51
RE: Choroby
Sama mam o tyle szczęscia, że nie nic przewlekłego się do mnie nie przyplątało. Moja znajoma strasznie się męczy, bo ma problem z nawracającym katarem, którego nie potrafi się pozbyć. Znalazła na niego doraźny sposób i robi inhalacje z soli fizjologicznej. Nawet kupiła inhalator simple sanity, bo bardzo często musiała pożyczać inhalatory i powiedziała, że własny zaoszczędzi jej dużo czasu Smile

Moje poprzednie tematy:
03-01-2016 23:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
viola
Junior Member
**

Liczba postów: 48
Dołączył: Sep 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #52
RE: Choroby
U mnie to tak różnie bywa, w sezonie jesienno-zimowym zazwyczaj bierze mnie przeziębienie. Mam już dość zimy, szarugi jesiennej i mrozów.. Co raz częściej myślę o relaksacyjnym masażu - na poprawę humoru. W Krakowie widziałam poradnię rehabilitacyjną http://rehabilitacja-rst.pl/, z różnymi rodzajami leczenia i masażu w zależności od schorzenia. Mają tam nawet masaż klasyczny i tak sobie myślę, że w takim gabinecie na pewno musi być skuteczny skoro pracują tam sami specjaliści od fizjoterapii. Chyba czas się wybrać...

Moje poprzednie tematy:
18-01-2016 22:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lilka91
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,116
Dołączył: May 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #53
RE: Choroby
Z tego co wiem na zdrowegeny.pl można zamówić test do domu. Ja myślałam o teście na gen BRCA żeby wykluczyć ryzyko zachorowania na raka piersi. Test nie jest specjalnie drogi, przysyłają go do domu, wykonujemy go samodzielnie i odsyłamy. Po niedługim czasie jest wynik. Moim zdaniem to naprawdę przydatne badania i warto je wykonać.

Moje poprzednie tematy:
05-03-2016 01:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ela231
Member
***

Liczba postów: 245
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #54
RE: Choroby
Każdy na coś chyba choruje, wiele osób słyszałam, że ma problemy z nerkami. Wiele osób potrzebuje przeszczepu wielu narządów. Czytałam ostatnio na: http://medispace.pl/uslugi/kwalifikacja-do-przeszczepu/ jakie badania trzeba wykonać, aby móc kwalifikować się do przebiegu takiego przeszczepu. I dowiedziałam się wiele ciekawych rzeczy, ale droga jednak nie jest łatwa. Ale warto walczyć o lepsze życie, jak są takie możliwości.

Moje poprzednie tematy:
10-03-2016 17:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Migutta
Junior Member
**

Liczba postów: 29
Dołączył: Oct 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #55
RE: Choroby
Ja rzadko choruję. Niedawno uratowała mnie
Herbata DLA GARDŁA fix na podrażnienia i zakażenia gardła
. Nie wiem, skąd mi się wzięła ta dolegliwość, ale szybko przeszła.

Moje poprzednie tematy:
12-03-2016 15:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Maturzysta
Senior Member
****

Liczba postów: 419
Dołączył: Sep 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #56
RE: Choroby
Zauważyłam że pisząc o chorobach nikt nie wspomina o hemoroidach, wiem dość wstydliwy temat. A wiecie że cierpi na nią co 3 osoba po 30 roku życia. Mam dla nich taką propozycję http://www.hemorex.pl/produkt.html Nie jest to lek, ale zastosowanie tego wyrobu powoduje natychmiastową ulgę. Jest bezpieczne i łatwe w użyciu.

Moje poprzednie tematy:
16-03-2016 16:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kostusia
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,024
Dołączył: Oct 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #57
RE: Choroby
Ja często choruję kaszel, katar czasem ból mięśni. Teraz jeszcze gorączka doszła zastanawiam się teraz jakie grypa objawy ma, bo to właśnie ją brałam. Jak mi nie przejdzie to muszę chyba się do lekarza przejść, bo domowe leczenie nie zawsze jest dobre.

Moje poprzednie tematy:
22-03-2016 16:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lidka
Senior Member
****

Liczba postów: 357
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #58
RE: Choroby
Niewiele osób zdaje sobie sprawę jak wiele chorób może być spowodowanych zbyt twardą wodą. Twarda woda powoduje podrażnienia na skórze, może to objawiać się u osób o bardziej wrażliwej skórze egzema, atopowym zapalenie skóry i łuszczycą. Dlatego ważne jest stosowanie innowacyjnych rozwiązań jakie daje http://ecowater.pl/ światowy producent, którego urządzenia do zmiękczania wody są bardzo chętnie kupowane w naszym kraju.

Moje poprzednie tematy:
24-03-2016 02:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lookashek
Junior Member
**

Liczba postów: 29
Dołączył: Aug 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #59
RE: Choroby
Ja od pewnego czasu mam bóle kręgosłupa. Pojawiły się po kilku treningach na siłowni, nie wiem.. może za dużo na raz wziąłem na klatę Wink W każdym razie myślę nad jakimś leczeniem... Ktoś tu już polecał gabinet w Krakowie - Centrum Fizjoterapii i wyczytałem, że na moje bóle pomoże terapia manualna http://rehabilitacja-rst.pl/services/ter...na-krakow/. Najpierw podczas wywiadu i badań postawią mi diagnozę a potem skierują na odpowiedni masaż lub techniki leczenia. Jak myślicie, warto skorzystać? W sumie zależy mi na skuteczności w leczeniu... siłka czeka Wink

Moje poprzednie tematy:
25-03-2016 18:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
zu0816
Posting Freak
*****

Liczba postów: 837
Dołączył: Oct 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #60
RE: Choroby
Ja na szczęście dużo nie choruję. Jedyne co mnie męczy to kontuzja której się niedawno nabawiłam. Myślę o zapisaniu się na NFZ na terapię manualną do http://rehabilitacja-rst.pl/services/ter...na-krakow/ Ból raczej sam nie minie a ja bardzo chciałabym wrócić do sportu.

Moje poprzednie tematy:
27-03-2016 13:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jesień i choroby ArekW 104 48,505 07-07-2023 11:38
Ostatni post: dajuber
  Objawy choroby malgosiaszkaradek 53 20,854 27-12-2022 21:28
Ostatni post: jowitta41

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS