Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Choroby
Autor Wiadomość
razdwatrzy
Junior Member
**

Liczba postów: 23
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #461
RE: Choroby
Będąc przy temacie chorób polecam każdemu wykonywać badania profilaktyczne. Takie badania są z reguły bezbolesne i dzięki nim ma się pewność, że wszystko jest ok. Ja np. co pół roku robię usg piersi https://dbajopiersi.pl/usg-piersi-krakow/ . To szybkie i bezbolesne badanie, które pozwala wykryć nieprawidłowości w piersiach. Badanie polecam szczególnie paniom, które miały w rodzinie przypadek nowotworu piersi (niestety to może stanowić podwyższone ryzyko zachorowania na nowowór).

Moje poprzednie tematy:
    30-05-2022 18:51
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    fromja
    Member
    ***

    Liczba postów: 240
    Dołączył: Feb 2019
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #462
    RE: Choroby
    rzadko choruję a jak już to zwykle przeziębienie, katar, zawsze w domu mam wodę morską, marimer jest świetny i ma wygodny aplikator, to mi wystarcza zazwyczaj

    Moje poprzednie tematy:
    31-05-2022 16:09
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    lena007
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,315
    Dołączył: Jun 2016
    Reputacja: 2
    Status: Offline
    Post: #463
    RE: Choroby
    A wiecie jakie są sposoby leczenia łuszczycy? Jeśli nie, to myślę, że warto sobie zerknąć tutaj https://www.centrumluszczycy.pl/Leczenie...08878.html . Znajdziecie tam bowiem naprawdę wiele ciekawych i praktycznych informacji na ten temat. Dowiecie się tam również czy warto stosować sól z Morza Martwego.

    Moje poprzednie tematy:
    (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-06-2022 00:39 przez lena007.)
    31-05-2022 21:32
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Maziaja
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 2,141
    Dołączył: Apr 2015
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #464
    RE: Choroby
    Ja mam troszkę powięszone wole na szyji - czyli mam tarczycę. Jeszcze nie nadaje się do operacji. Ale muszę ją kontrolować. Dlatego korzystam z tej usługi tu https://www.gabinetusg.com.pl/oferta-usg.../usg-szyi/ To bardzo dobrze wyposażony gabinet z bardzo miłą obsługą.

    Moje poprzednie tematy:
    01-06-2022 10:40
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    perystka
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 290
    Dołączył: Sep 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #465
    RE: Choroby
    O zdrowie trzeba dbać. Każdą chorobę należy jak najwcześniej leczyć. Jeśli macie kobiece problemy takie jak wulwodynia to warto udać się do specjalisty. W https://www.terpa.eu/wulwodynia-program-recover-terpa/ oferują program Recover, który pomaga w leczeniu tego problemu

    Moje poprzednie tematy:
    07-06-2022 17:10
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    charlotte
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,281
    Dołączył: Jun 2014
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #466
    RE: Choroby
    Korzystacie z teleporad? Ja niedawno trafiłam na ten portal https://med-24.com.pl/dedicated?gclid=C ... V3EALw_wcB i jestem mega zadowolona! Bez problemu można umówić wizytę online, telefoniczną lub sms z internistą oraz pediatrą. Czeka się tylko 15 minut. Jest możliwość wysłania zdjecia, umówienia pobierania krwi w domu oraz zwolnienia l4.

    Moje poprzednie tematy:
    08-06-2022 09:58
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    zosienka
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,758
    Dołączył: Feb 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #467
    RE: Choroby
    Wiele osób dość ciężko przechodzi covid. Często wiąże się to także z brakiem apetytu - a przecież organizm trzeba wspierać w walce z wirusem. Dlatego poczytajcie o nutridrinkach dostępnych w aptekach DOZ w super cenach. Są to nutridrinki Fresubin oraz Nutrica.

    Moje poprzednie tematy:
    08-06-2022 12:54
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    charlotte
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,281
    Dołączył: Jun 2014
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #468
    RE: Choroby
    Wiadomo, ze każdy boi się poważnej choroby. Dlatego ja rozważam badanie wes. Można je zrobić dzieciom i dorosłym. Badanie WES może pomóc w wykryciu różnych chorób genetycznych! Po badaniu zostaniesz poinstruowany co dalej, do jakiego specjalisty się udać itd Według mnie warto wiedzieć czy jesteśmy zdrowi czy nie.

    13-06-2022 21:55
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    maminka
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,225
    Dołączył: Apr 2015
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #469
    RE: Choroby
    Problemy zdrowotne, szczególnie te wstydliwe, wywołują w nas dużo emocji i sprawiają, że wszystko w tym temacie staje się coraz bardziej trudniejsze. Warto zatem korzystać z pomocy w tym obszarze i działać jak najlepiej tylko potrafimy. Dlatego też warto sprawdzić informacje na temat azs atopowe zapalenie skóry i zacząć działać!

    Moje poprzednie tematy:
    06-07-2022 19:44
    Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    magda676
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 2,824
    Dołączył: Oct 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #470
    RE: Choroby
    Niepokoją Was objawy, które nie dają Wam spać? Macie problem z drętwieniem nóg? Może to być zespół niespokojnych nóg i taki problem trzeba leczyć. Najlepiej udać się do lekarza, który na pewno przepisze odpowiednie środki. Warto też wejść sobie na stronę https://melatonina.pl/akademia-snu/zabur...nim-radzic , bo to na niej możecie szukać sobie informacji, dzięki którym poznacie ten syndrom i może uda się Wam uporać z tym problemem.

    Moje poprzednie tematy:
    29-07-2022 02:51
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      Jesień i choroby ArekW 104 48,727 07-07-2023 11:38
    Ostatni post: dajuber
      Objawy choroby malgosiaszkaradek 53 20,939 27-12-2022 21:28
    Ostatni post: jowitta41

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS