Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Choroby
Autor Wiadomość
byniek
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,592
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #251
RE: Choroby
Ogólnie chorób jest dużo, a dziwne jest to, że rośliny typu https://www.swiat-konopi.pl/nasiona-female-seeds.html są zakazane w naszym kraju. Szereg badań naukowych wykazał prozdrowotne właściwości marihuany, które łagodzą wiele dolegliwości związanych z różnymi chorobami, ale to nadal jest przestępstwo...

Moje poprzednie tematy:
19-08-2019 15:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dzika_pantera
Senior Member
****

Liczba postów: 267
Dołączył: Jan 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #252
RE: Choroby
U nas w domu cały czas zapalenie uszu, jak nie ja to dzieci, dajcie spokój. Szukałam rozwiązania naszych problemów i znalazłam konchowanie uszu ktoś z Was praktykuje? Sporo o tym czytałam i myślę, że warto spróbować!

Moje poprzednie tematy:
02-09-2019 15:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
nastoloatka
Senior Member
****

Liczba postów: 284
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #253
RE: Choroby
Dbanie o siebie na pewno oddali od nas od różnych chorób, ale też należy wykonywać regularne badania. Wiem z doświadczenia że na nfz to ciężko jest cokolwiek załatwić dlatego już od dawna mam pakiet medyczny w medicover i nie muszę się już martwić że następny termin wizyty mam za rok czy dłużej

Moje poprzednie tematy:
10-09-2019 19:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pamilia
Member
***

Liczba postów: 59
Dołączył: Feb 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #254
RE: Choroby
ja ostatnio dość podejrzewałam, ze mam coś z tarczyca nie tak, takie dziwne objawy miałam jak czytałam w internecie to wszystko się pokrywało, w końcu się skusiłam i zrobiłam pakiet tarczycowy w laboratorium diagnostyce https://diag.pl/sklep/kategoria/tarczyca/ Co się okazało? Faktycznie mam tam jakieś małe zaburzenia. Teraz jestem pod opieka odpowiedniego lekarza i czuję sie coraz lepiej

Moje poprzednie tematy:
    22-09-2019 00:04
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Eagle
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 666
    Dołączył: Dec 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #255
    RE: Choroby
    Również na stronie http://biogenetik.pl/pl/p/ApoE-choroba-A...azdzyca/49 mozna poczytać sporo o tym, jak leczyć alzheimera i jak go wykrywać.
    Moje poprzednie tematy:


    Energooszczędne domy z drewna
    25-09-2019 08:39
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    spryciula13
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 895
    Dołączył: Nov 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #256
    RE: Choroby
    Wiecie zapewne że masa chorób zaczyna się od zepsutyych zębów. Dlatego tak ważna jest higiena jamy ustnej. Wiadomo od dawna o zastosowaniu w medycynie węgla min przy zwalczaniu biegunki. A teraz mozecie sprawdzić tę ofertę https://www.bee.pl/ecodenta-czarna-wybie...p7105.html Ta pasta faktycznie jest czarna. Ale pomaga w usunięciu przebarwień, kamienia. Działa delikatnie, ale dzięki niej nasz uśmiech jest śnieżno biały

    Moje poprzednie tematy:
    25-09-2019 15:49
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    byniek
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 2,592
    Dołączył: Feb 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #257
    RE: Choroby
    I właśnie dlatego ja często czytam na stronach takich jak https://diagnozujmy.pl/obnizenie-cisnienia-tetniczego/ o przydatnych rzeczach czyli o tym jak reagować w przypadku zagrożenia zdrowia. Z tego artykułu dowiecie się jak skutecznie obniżyć ciśnienie gdy nagle podskoczy więc jak dla mnie to wiedza niezbedna. Nigdy nie wiadomo kiedy bedzie trzeba komus pomoc!

    25-09-2019 17:46
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    rafek34
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 409
    Dołączył: May 2015
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #258
    RE: Choroby
    Moim zdaniem jedną z gorszych chorób jest padaczka. A najgorsze moim zdaniem jest to, że ludzie chorujący na nią tak strasznie się jej wstydzą. Na stronie: https://www.hellozdrowie.pl/temat/padacz...doroslych/ jest dużo na temat tej choroby. Społeczeństwo powinno być w pełni jej świadome, aby osoby i dzieci chore na nią nie były odrzucane.

    Moje poprzednie tematy:
    30-09-2019 20:16
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    jjusti18
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 2,506
    Dołączył: Apr 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #259
    RE: Choroby
    Wiecie, wieloma chorobami można się zarazić poprzez skaleczenie. Gdy nie oczyścimy odpowiednio rany może wdać się jakaś infekcja. Warto mieć to na uwadze. Tylko pytanie teraz nasuwa się jak prawidłowo oczyści ranę? Bo nie wiem czy wiecie, ale nie można stosować przykładowo wody utlenionej. Poczytajcie sobie artykuł - dlaczego nie można używać wody utlenionej . Tam dowiecie się całej prawy o oczyszczaniu rany.

    Moje poprzednie tematy:
    01-10-2019 17:16
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    lilka91
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,116
    Dołączył: May 2014
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #260
    RE: Choroby
    Jeśli chodzi o infekcje intymne to warto zaopatrzyć się w octenisept. To skuteczny lek wydawany bez recepty. Ja używam go od dawna i jestem bardzo zadowolona. Octenisept polecił mi mój ginekolog. Wcześniej myślałam, że używa się go tylko do odkażania ran.

    Moje poprzednie tematy:
    03-10-2019 00:05
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      Jesień i choroby ArekW 104 48,513 07-07-2023 11:38
    Ostatni post: dajuber
      Objawy choroby malgosiaszkaradek 53 20,858 27-12-2022 21:28
    Ostatni post: jowitta41

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS