Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Choroby
Autor Wiadomość
emilio
Junior Member
**

Liczba postów: 3
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #151
RE: Choroby
Ja od jakiegoś czasu mam hemoroidy i strasznie mi z tym ciężko :/ Może ktoś wie jak uśmierzyć ich ból? Co prawda znalazłem taką stronę - http://www.hemoroidy.expert/jak-usmierzy...emoroidow/ - ale wydaje mi się, że nie wyczerpuje ona tematu więc będę wdzięczny za jakąkolwiek pomoc Smile

Moje poprzednie tematy:
    16-02-2018 17:25
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Inżynier Mamoń
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 739
    Dołączył: May 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #152
    RE: Choroby
    Wiecie co, a czy ktoś z was miał może kiedykolwiek taką przypadłość jak astma alergiczna...? Muszę wam przyznać, że kiedyś nie miałem w ogóle pojęcia o istnieniu takiej choroby, a dzisiaj po przeczytaniu artykułu ze strony http://alergiko.pl/popularne-objawy-astm...o-lekarza/ zdałem sobie sprawę, że tak naprawdę astma alergiczna może przecież dopaść każdego alergika. Jestem bardzo wdzięczny portalowi Alergiko.pl za tą wiedzę !!

    Moje poprzednie tematy:
    20-02-2018 18:55
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    elenka
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 637
    Dołączył: Apr 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #153
    RE: Choroby
    Cześć, dla kobiet mających problemy z kobiecymi sprawami (drożdżaki, drożdżycę i inne dolegliwości) polecam najlepszy lek jakim jest lactovaginal https://www.lactovaginal.pl/o-produkcie/. Zaczęłam go stosować od jakiegoś czasu i infekcje nawracają z dużo mniejszą częstotliwością. Kuracja trwa około tygodnia. Bierze się 1 lub dwie tabletki na dobę w zależności od nasilenia objawów. Można go kupić w aptece bez recepty.

    Moje poprzednie tematy:
    20-02-2018 21:40
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    zosienka
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,758
    Dołączył: Feb 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #154
    RE: Choroby
    Z chorobami zdecydowanie nie ma żartów. Jeśli chodzi o leki to najlepiej robić zakupy w aptekach internetowych. Z reguły mają dużo lepsze ceny niż apteki stacjonarne. Odsyłam więc do strony https://www.apteka-leki.pl/. Często robię u nich zakupy i jestem zadowolona.

    Moje poprzednie tematy:
    21-02-2018 14:10
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Inżynier Mamoń
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 739
    Dołączył: May 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #155
    RE: Choroby
    Ostatnio to ja w ogóle miałam bardzo dziwną i wstydliwą dolegliwość... Zaczęły męczyć mnie hemoroidy! Lekarze nie wiedzieli jaki jest tego powód :/ Dopiero na http://zawalserca.com.pl/uklad-krazenia-...emoroidow/ znalazłam informację, że to może być powiązane z chorobami układu krążenia. Okazało się, że tak faktycznie jest i moje sercowe problemy po prostu wiążą się z hemoroidami. I od tej pory leczenie stało się znacznie prostsze Smile

    21-02-2018 16:13
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    zosienka
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,758
    Dołączył: Feb 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #156
    RE: Choroby
    Chorób na świecie jest bardzo dużo. Ostatnio sama się przeraziłam bo coś dziwnego wyszło mi pod skórą. Koleżanka podesłała mi artykuł: czytaj. Z niego dowiedziałam się właśnie, że jest to tłuszczak. Trochę się uspokoiłam Smile Jestem już umówiona do chirurga.

    23-02-2018 11:48
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    lolek59
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 532
    Dołączył: Nov 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #157
    RE: Choroby
    Teraz sporo chorób wywołuje stres. Niestety trudno sobie z nim radzić. Macie jakieś dobre rozwiązanie? Praktycznie wszystko dzisiaj nas stresuje. Widziałam Relaxina Panic w aptece. Taki suplement jest dostępny bez recepty. Pomógłby na stres?

    Moje poprzednie tematy:
    24-02-2018 21:47
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    elenka
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 637
    Dołączył: Apr 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #158
    RE: Choroby
    Ja dość często cierpię na powracające upławy i grzybicę narządów rodnych. Mój ginekolog zalecił mi stosowanie tabletek doustnych https://www.provag.info/provag/. Jest to ogólnie probiotyk ginekologiczny o podwójnym długotrwałym działaniu: ochrona i odbudowa mikroflory układu moczowo-płciowego i pokarmowego.

    24-02-2018 22:15
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Henryk3
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 701
    Dołączył: Jun 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #159
    RE: Choroby
    (24-02-2018 21:47)lolek59 napisał(a):  Teraz sporo chorób wywołuje stres. Niestety trudno sobie z nim radzić. Macie jakieś dobre rozwiązanie? Praktycznie wszystko dzisiaj nas stresuje. Widziałam Relaxina Panic w aptece. Taki suplement jest dostępny bez recepty. Pomógłby na stres?

    Ma w składzie zioła które działają uspokajająco, więc jak najbardziej. Polecam też pić melisę no i ja wieczorkiem puszczam sobie muzykę relaksacyjną na yt, też pomaga Wink

    Moje poprzednie tematy:
    26-02-2018 18:55
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    waczis
    Member
    ***

    Liczba postów: 202
    Dołączył: Mar 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #160
    RE: Choroby
    Przed niektórymi chorobami ciężko się niestety uchronić. Mnie co roku przynajmniej raz łapie przeziębienie. Mam zwykle gdzieś pod ręką apteki całodobowe Białystok i zdarza mi się kupować jakieś leki w środku nocy, bo różnie to bywa. Ale tak generalnie staram się o siebie dbać. Zdrowo jem i się ruszam.

    Moje poprzednie tematy:
    26-02-2018 19:38
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      Jesień i choroby ArekW 104 48,886 07-07-2023 11:38
    Ostatni post: dajuber
      Objawy choroby malgosiaszkaradek 53 21,013 27-12-2022 21:28
    Ostatni post: jowitta41

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS