Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dieta z polecenia?
Autor Wiadomość
annaluka
Junior Member
**

Liczba postów: 4
Dołączył: Jan 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #31
RE: Dieta z polecenia?
ogranicz węglowodany w swojej diecie, to każdemu pomaga.
Jestem dobrym duchem, próbuję pomóc mojej siostrze, która już przepięknie schudła, przyjaciółce która wciąż walczy i mężowi, który uwielbia ruskie pierogi.
Taka dieta naprawdę działa, wystarczy odpowiednio nastawić się psychicznie i nie przyjmować żadnych wymówek. Trzeba znaleźć swój sposób na walkę, a poźniej czerpać z tego przyjemność. Pierwszy kilogram, dopięty guzik, rozmiar mniej, nowa sukienka, komplementy.
kolorowe soczewki

Moje poprzednie tematy:
    09-01-2018 13:46
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Beata33
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 252
    Dołączył: Jun 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #32
    RE: Dieta z polecenia?
    W najbliższym czasie mam zamiar skorzystać z wyciskarki Muke, która dzięki małej ilości obrotów na minutę nie utlenia witamin i enzymów a przy tym jest o wiele bardziej cicha. Też swojego czasu szukałam dobrej wyciskarki i jestem przekonana, że wybrałam naprawdę dobrze, bo jest to sprzęt, który dorównuje jakością konkurencji a jest tańszy. Dzięki niemu dostarczę organizmowi mnóstwo witamin i zdrowych mikroelementów z owoców i warzyw.

    Moje poprzednie tematy:
    18-02-2018 17:01
    Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Inżynier Mamoń
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 739
    Dołączył: May 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #33
    RE: Dieta z polecenia?
    Nie wiem jak u was jest, ale mi kiedyś taka dieta z polecenie pewnego znajomego przyniosła tylko ból i chorobę... Czułem podczas trwania tej diety cały czas nieprzyjemny smak w ustach i nie za bardzo miałem pojęcie jak sobie z tym poradzić... Dopiero w momencie kiedy trafiłem w internecie na artykuł http://brzuchobrzucho.pl/niesmak-w-ustac...przyczyna/ zrozumiałem co jest przyczyną tego niesmaku i udało mi się go wyeliminować ! Dlatego serdecznie polecam wam te artykuły, naprawdę warto się z nimi zapoznać.

    Moje poprzednie tematy:
    19-02-2018 01:43
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    olla molla
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 303
    Dołączył: Oct 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #34
    RE: Dieta z polecenia?
    Ja nie mam zaufania do diet z Internetu czy z gazet. Restrykcyjne głodówki też są bardzo wyniszczające dla organizmu. Zamiast działać na własną rękę, polecam wizytę u dobrego dietetyka. W Krakowie rekomenduję gabinet https://dietetykskoczylas.pl/ - to konkretny i doświadczony specjalista w dziedzinie żywienia. Dzięki dietetykowi mamy większą szansę na schudnięcie, bez efektu jo - jo.

    Moje poprzednie tematy:
    19-02-2018 16:58
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    magda23
    Member
    ***

    Liczba postów: 65
    Dołączył: Sep 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #35
    RE: Dieta z polecenia?
    ja to muszę mieć cały czas ścisła dietę, ze względu na mój zespół jelita wrażliwego... z brzuchem mam coraz gorzej, więc niestety lekarz przepisał mi jeszcze dodatkowo fajny preparat intesta http://intesta.pl odkąd stosuę ten suplement wyraźnie odczułam polepszenie mojego stanu, brzuch mniej boli (bo to dopiero 3 kapsułka) więc zapowiada się,że będzie coraz lepiej Smile

    Moje poprzednie tematy:
      08-03-2018 14:09
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      lirk
      Posting Freak
      *****

      Liczba postów: 1,362
      Dołączył: Nov 2017
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #36
      RE: Dieta z polecenia?
      Wszystkie najskuteczniejsze ćwiczenia na poprawę sylwetki zostały opisane na blogu http://www.suplementyzdrowia.pl/na-czym-...wer-combo/ ja praktycznie tylko nim wspieram się podczas robienia wymarzonej sylwetki

      Moje poprzednie tematy:
      09-05-2018 02:14
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      keszek
      Posting Freak
      *****

      Liczba postów: 1,243
      Dołączył: May 2018
      Reputacja: 1
      Status: Offline
      Post: #37
      RE: Dieta z polecenia?
      Oprócz ćwiczeń, trzeba też zadbać o dietę. Skonstruujesz ja prawidłowo, do swoich potrzeb z pomocą bloga http://www.fitnesstube.pl/ranking-kredek...a-do-oczu/

      Moje poprzednie tematy:
      17-05-2018 15:37
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Odpowiedz 


      Podobne wątki
      Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
        Dieta Zepsuta. 175 161,619 11-04-2024 11:22
      Ostatni post: dajuber
        jaka dieta aby szybko schudnąć? Jiya 32 11,554 06-05-2021 09:09
      Ostatni post: Emil434

      Skocz do:


      Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

      Reklama:


      auto promocje, wyprzedaże

      wyprzedaże, promocje - meble


      Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS