Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ciąża a zakrzepica
Autor Wiadomość
Layla16
Posting Freak
*****

Liczba postów: 885
Dołączył: Sep 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Ciąża a zakrzepica
Na stronie https://www.zakrzepica24.pl/faq/ciaza-a-zakrzepica znalazłam ciekawy materiał poradnikowy poświęcony tematowi zakrzepicy w ciąży. Zawiera cenne informacje, które mogą okazać się przydatne.

Moje poprzednie tematy:
27-05-2017 22:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
blaack
Senior Member
****

Liczba postów: 566
Dołączył: Apr 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Ciąża a zakrzepica
Na taką dolegliwość musi zaradzić coś lekarz. Nie wiem, czy któreś produkty bez recepty, o ile takie są będą skuteczne. mnie lekarz na zakrzepicę przepisał fraxiparine. Pytanie tylko, jakie leki można przyjmować kobietom w ciąży.

Moje poprzednie tematy:
28-07-2018 12:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lirk
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,362
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Ciąża a zakrzepica
Wszystkie tematy, które powiązane są z ciążą zostały przedstawione na blogu http://www.mamopedia.pl/przebic-uszy-niemowlakowi/ poczytaj go trochę, aby się czegoś ciekawego dowiedzieć.

Moje poprzednie tematy:
27-11-2018 23:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
monikabert90
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,419
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Ciąża a zakrzepica
A skoro już mowa o ciąży, to czy w czasie jej trwania korzystałyście z tak zwanych kalendarzy ciąży? Ja ostatnio trafiłam na taki kalendarz na stronie internetowej https://www.mustela.pl/mustela-blog/20-t...darz-ciazy i przyznam szczerze, że naprawdę sporo ciekawych rzeczy można się z niego dowiedzieć Smile Jeśli spodziewacie się dziecka, to polecam Wink

Moje poprzednie tematy:
09-03-2021 13:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
olsiaa
Senior Member
****

Liczba postów: 257
Dołączył: Sep 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Ciąża a zakrzepica
Równie istotnym elementem podczas ciąży będzie tutaj wykonanie dokładnego badania prenatalnego. Warto je wykonać u doświadczonego lekarza, który ma doświadczenie w tym temacie. Jedną z takich osób na pewno będzie dr Wioletta Rozmus-Warcholińska jest najlepsza w tym temacie, co prawda nie tak łatwo się do niej dostać ale warto próbować. Przyjmuje w Gyncentrum na ul Kozielewskiego w Częstochowie.

Moje poprzednie tematy:
11-03-2021 10:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anitas04
Junior Member
**

Liczba postów: 46
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: Ciąża a zakrzepica
Jest to większe ryzyko szczególnie przy szczepieniu. Trzeba na takie rzeczy uważać, generalnie w ciąży kobieta powinna bardziej o sobie myśleć. Jak planujecie ciąże to zobaczcie sobie bardzo ciekawy artykuł na https://dzidziusiowo.pl/planujemy-ciaze/...ci-dziecka Piszą tu jak można zaplanować płeć dziecka.

Moje poprzednie tematy:
06-05-2021 15:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
olla molla
Senior Member
****

Liczba postów: 303
Dołączył: Oct 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #7
RE: Ciąża a zakrzepica
(11-03-2021 10:45)olsiaa napisał(a):  Równie istotnym elementem podczas ciąży będzie tutaj wykonanie dokładnego badania prenatalnego. Warto je wykonać u doświadczonego lekarza, który ma doświadczenie w tym temacie. Jedną z takich osób na pewno będzie dr Wioletta Rozmus-Warcholińska jest najlepsza w tym temacie, co prawda nie tak łatwo się do niej dostać ale warto próbować. Przyjmuje w Gyncentrum na ul Kozielewskiego w Częstochowie.

@Olsiaa apropo badań prenatalnych, to ja miałam w Warszawie w BABKA MEDICA u dr Porębskiego. W zależności od wskazań medycznych, a także charakterystyki ciąży, lekarze pomogą Ci dobrać odpowiedni test - ja akurat miałam test PAPP-A. Cieszę się, że tu trafiłam. Doskonała placówka, pełna diagnostyka i super lekarze.

Moje poprzednie tematy:
05-12-2021 16:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ciąża a zakrzepica blaack 9 4,003 16-10-2020 16:43
Ostatni post: monikabert90

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS