Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Badania weneryczne
Autor Wiadomość
Waright
Member
***

Liczba postów: 205
Dołączył: Apr 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Badania weneryczne
Chłopak mnie zdradził. Pokłóciliśmy się i skoczył sobie w bok. Szkoda, że przyznał się jak już się pogodziliśmy. Boję się, że mnie czymś zaraził. Sam mówił, że zaliczył przypadkową dziewczynę. Wstydliwa sprawa, ale wolałabym się upewnić i zrobić badania weneryczne. Najlepiej anonimowo, nie pójdę do swojego lekarza po żadne skierowanie, bo pół osiedla by o tym wiedziało. Dlatego zastanawiam się nad skorzystaniem z usług zdrowegeny.pl, bo wyniki są przesylane do certyfikowanego laboratorium. Boję się, że coś wyjdzie w tych badaniach.

Moje poprzednie tematy:
23-05-2017 20:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Elizabeth88
Senior Member
****

Liczba postów: 337
Dołączył: Jul 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Badania weneryczne
Jeżeli podejrzewasz u siebie objawy choroby wenerycznej, to nie ma na co czekać. Należy tylko wybrać odpowiedni test i bez żadnych problemów można taki zamówić https://drwenerolog.pl/jak-zamowic-test/ . Tutaj jest wszystko opisane krok po kroku, warto też wiedzieć, że testy realizowane są w laboratorium w Gdańsku, który posiada świetne zaplecze lekarskie oraz przychodnie wielospecjalistyczną. Z tego co mi wiadomo jest to najskuteczniejsza metoda badania, obecnie oparta na testach PCR. Wszystko jest wykonywane bezpiecznie a wyniki dostajemy do domu.

Moje poprzednie tematy:
12-06-2017 13:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fiona11
Posting Freak
*****

Liczba postów: 822
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Badania weneryczne
Ja też uważam, że powinnaś wykonać taki test by mieć pewność, w końcu chodzi o Twoje zdrowie. Jeśli zauważyłaś objawy takie jak zmiany w obrębie narządów płciowych, pieczenie podczas oddawania moczu czy swędzenie po stosunku to może to oznaczać między innymi zarażenie kiłą. Wykonaj sobie dyskretny test w domu https://labhome.pl/produkt/test-na-kile-syfilis/ i będziesz wiedziała na czym stoisz. Mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku.

Moje poprzednie tematy:
25-06-2017 10:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
monikabert90
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,419
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Badania weneryczne
Na szczęście zapalenie pochwy nie musi od razu oznaczać choroby wenerycznej. Najczęściej jest to spowodowane niegroźnym zakażeniem bakteryjnym lub grzybiczym, nie ma się więc co denerwować na zapas Wink

Moje poprzednie tematy:
28-11-2020 18:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bluem
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,067
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Badania weneryczne
To prawda, u mnie ginekolog podejrzewa zakażenie wirusem hpv więc wykupiłam sobie w aptece żel papilocare o którym wspomniał lekarz i stosuję go teraz codziennie a po kilku miesiącach mam zrobić ponownie cytologię, podobno też żel leczy zmiany wywołane wirusem

Moje poprzednie tematy:
05-12-2020 15:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS