Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Potrzebny dobry ośrodek detoksykacji w Poznaniu – pomożecie?
Autor Wiadomość
kostka
Junior Member
**

Liczba postów: 42
Dołączył: Feb 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Potrzebny dobry ośrodek detoksykacji w Poznaniu – pomożecie?
Siema! Jest słaba sytuacja. Mianowicie.. no wtopiłam strasznie i brałam dopalacze, przyznaję się bez bicia. Teraz, wraz z moją mamą szukam pomocy. Jestem z Poznania i to właśnie tutaj zależałoby nam, by znalezc jakiś dobry ośrodek, gdzie pomogą mi z tego g… wyjść. Ktoś z was ma takie doświadczenia?

Moje poprzednie tematy:
15-05-2017 11:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lukasnastolatek
Junior Member
**

Liczba postów: 33
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Potrzebny dobry ośrodek detoksykacji w Poznaniu – pomożecie?
Tej, po co w ogóle jakieś ośrodki. Po prostu jak ci towar nie pasuje, to odstaw i tyle. Ja nie wiem, w czym tutaj jest jakaś filozofia, czy problem.

Moje poprzednie tematy:
15-05-2017 15:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Bohun
Junior Member
**

Liczba postów: 25
Dołączył: Mar 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Potrzebny dobry ośrodek detoksykacji w Poznaniu – pomożecie?
No widzisz stary, problem w tym, że tego się tak po prostu nie da odstawić. Ty możesz? Super, gratuluję samozaparcia i organizmu. Ale dopalacze to akurat jedno z najgorszych, jeśli nie najgorsze świństwo, jakie można brać. Rzecz w tym, że jak masz „zwykłe” dragi, to wiesz mniej więcej co bierzesz (choć i tam podobno dodaje się kolejne składniki chemiczne, na pewno szkło do proszków wciąganych). Nie zachęcam rzecz jasna nikogo, żeby brał jedno czy drugie, ale przy dopalaczach masz często i kreta, i środek na mrówki, albo jeszcze innego domestosa. Koleś, który ten szajs sprzedaje trzepie niezłą kasę, a ciebie będzie truc najgorszymi mieszankami. Sobie tylko prawo obeszli, e sprzedają to jako kolekcjonerki.

Moje poprzednie tematy:
16-05-2017 09:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kostka
Junior Member
**

Liczba postów: 42
Dołączył: Feb 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Potrzebny dobry ośrodek detoksykacji w Poznaniu – pomożecie?
Więc właśnie, ja już raz na SORzewylądowalam i chyba mam dość. Zresztą.. miałam dosyć szczerą rozmowę z mamą i to ona mnie przekonała, żebym wzięła sie za siebie i poszła do takiego ośrodka. Więc jeśli wiecie, gdzie warto w Poznaniu się leczyć, to bardzo proszę o pomoc.

16-05-2017 16:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
basiula
Member
***

Liczba postów: 57
Dołączył: Sep 2013
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Potrzebny dobry ośrodek detoksykacji w Poznaniu – pomożecie?
Cześć. Ja może i nie brałam dopalaczy, ale za to inne świństwa tak. Jeśli chcesz znaleźć dobry ośrodek, to sobie wejdź pod ten adres http://poznandetoks.pl/detox-organizmu.html Masz od razu link do tego, czym właściwie jest detoks. Musisz mieć jednak świadomość, że odtrucie organizmu to dopiero poczatek drogi. Ja też byłam taka cwana, jak zaczynałam brać swoje świństwa, a poźniej było tego więcej, częściej i w ogóle. Też lądowałam w szpitalu, aż w końcu rodzice mnie wzieli za bety i mnie tam zaprowadzili, do tego ośrodka. Najpierw poczułam się jak w zamknięciu, choć nie powiem, luksusowym, ale dopiero z czasem dochodziło do mnie, że chcą mi tu pomóc. I wyciągali tę rekę do mnie pzeez cały czas. Teraz jestem już rok po terapii, jeszcze czasem się widuję z moim terapeutą. Praca jest ogromna, no ale za taką głupotę się płaci.

Moje poprzednie tematy:
17-05-2017 15:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kostka
Junior Member
**

Liczba postów: 42
Dołączył: Feb 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: Potrzebny dobry ośrodek detoksykacji w Poznaniu – pomożecie?
Mówisz, że warunki luksusowe? A jak pracownicy? Bo to z tego co czytam, to podobo taka detoksykacja musi być dobrze przeprowadzona, bo inaczej… no może się źle skończyć.

17-05-2017 16:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
basiula
Member
***

Liczba postów: 57
Dołączył: Sep 2013
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #7
RE: Potrzebny dobry ośrodek detoksykacji w Poznaniu – pomożecie?
O pracowników Ty tam się nie martw. Doskonali lekarze, którzy według mojego osobistego odczucia, a też jak słuchałam tamtych ludzi na terapii, są najlepszymi specjalistami, którzy przeprowadzają w Poznaniu detoks. Wiesz, dostarczają Ci wszystkiepotrzebne mikroelementy, które wypłukiwały się wraz z tym, co zażywałaś, dodatkowo jeszcze środki odtruwające. A poza tym dobrzy terapeuci, którzy nie traktują Cię jak śmiecia, a od kilku znajomych wiem, że na takich traktowali. A mówiłam o warunkach luksusowych, bo na prawdę ośrodek wygląda trochę jak pensjonat. Dobre miejsce jesli potrzebujesz się wyciszyc.

17-05-2017 16:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sylgirl
Junior Member
**

Liczba postów: 2
Dołączył: Jul 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #8
RE: Potrzebny dobry ośrodek detoksykacji w Poznaniu – pomożecie?
AngelAngel

Moje poprzednie tematy:
13-07-2017 11:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Dytka
Junior Member
**

Liczba postów: 27
Dołączył: Apr 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #9
RE: Potrzebny dobry ośrodek detoksykacji w Poznaniu – pomożecie?
Czy w tym osrodku zajmują się tylko leczeniem narkomanów? Chodzi mi o to, czy mają tam terapeutów, którzy znają sie również na innych uzależnieniach. Wstyd się przed samą sobą przyznac, ale chyba stałam się zakupoholiczką i chciałabym się skonsultowac z kims, kto zajmuje się osobami z tego typu przypadłoscią. Może znacie kogos takiego?

Moje poprzednie tematy:
14-07-2017 12:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
arturoo
Junior Member
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Jul 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #10
RE: Potrzebny dobry ośrodek detoksykacji w Poznaniu – pomożecie?
ale jak? Co to znaczy że jestes zakupoholiczką? Sorry, ale u kogos takiego jak ja, kto zarabia niewiele ponad minimalną pensje, pojecie uzaleznienia od zakupów budzi pusty smiechWink

Moje poprzednie tematy:
    14-07-2017 12:49
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS