Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zbiornik plastikowy czy betonowy
Autor Wiadomość
Tym
Posting Freak

Liczba postów: 1,049
Reputacja: 0
Status: Offline
Zbiornik plastikowy czy betonowy
Szukam różnych informacji odnośnie wyboru i montażu szamba, więc mam nadzieję, ze znajdą się tutaj osoby, które będą w stanie pomóc Wink Dokładniej zastanawiam się nad szambem betonowym, bo słyszałem, że będzie ono dużo trwalsze i posłuży bez usterek dobrych kilka lat, w przeciwieństwie do zbiornika plastikowego, zgodzicie sie z tym? I czy może ktoś z Was ma jakieś info o tej firmie
www.szambabetonowe48.com , bo ich oferta prezentuje się naprawdę świetnie, więc jestem ciekaw, jak tam wygląda korzystanie z ich usług.

Moje poprzednie tematy:
14-05-2017 19:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Yayo
Senior Member

Liczba postów: 471
RE: Zbiornik plastikowy czy betonowy
Dokladnie, jesli chodzi o szamba betonowe to na pewno sa o wiele bardziej trwale i wytrzymale, niz zbiorniki plastikowe. Dobrze wykonane, przewiezione przez profesjonalny transport oraz zamontowane przez wykwalifikowana ekipe - szambo betonowe - potrafi posluzyc i kilkanascie lat. Zreszta firmy daja z reguly 6 lat gwarancji, tak jak firma, o ktorej wspominasz.

Moje poprzednie tematy:
18-05-2017 23:38
Mania88
Member

Liczba postów: 154
RE: Zbiornik plastikowy czy betonowy
Ja jednak postawiłam na zbiornik betonowy, z tego względu, że po prostu wielu fachowców doradzało mi taki, argumentując to jego trwałością. Oczywiście warto też wiedzieć, że jakość zbiorników może być różna w zależności od firm, dlatego ja mogę Wam poradzić kupowanie zbiornika bezpośrednio od producenta, czyli na przykład takiej firmy jak ta www.szambabetonowe-producent.com.pl . Poza jakością mamy też gwarancję, że kupując bez pośredników cena na pewno będzie dla nas korzystniejsza.

Moje poprzednie tematy:
22-03-2018 00:42
Odpowiedz 

111 222
Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:

sklep numizmatyczny katowice

dobry adwokat poznań

Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS