Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Terapia u psychologa
Autor Wiadomość
Anakonda
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,313
Dołączył: Feb 2013
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #41
RE: Terapia u psychologa
Mnie by się taka terapia przydała, ale niestety nie mogę sobie pozwolić na konsultacje 200 zł za spotkanie.

Moje poprzednie tematy:
06-07-2020 12:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Manianna
Posting Freak
*****

Liczba postów: 911
Dołączył: Mar 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #42
RE: Terapia u psychologa
Psychoterapia potrafi zdziałać cuda, tylko trzeba trafić na dobrego psychoterapeutę. W zależności od problemu dobiera się psychoterapię. Często bardzo dobrym rozwiązaniem jest psychoterapia indywidualna https://www.smart-heart.pl/psychoterapia-indywidualna/ . Taka terapia pozwala na dogłębne poznanie problemu i pomoc pacjentowi na uporanie się z nim.

Moje poprzednie tematy:
24-08-2020 23:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anakonda
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,313
Dołączył: Feb 2013
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #43
RE: Terapia u psychologa
Ta, owszem, szkoda tylko, że to musi tyle kosztować. Dla mnie 100 zł za wizytę to jest już dużo.

07-09-2020 09:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
olsiaa
Senior Member
****

Liczba postów: 257
Dołączył: Sep 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #44
RE: Terapia u psychologa
Anakonda - doskonale cię rozumiem. Od wielu lat zmagam się z moimi lękami, który z roku na rok coraz bardziej mi się pogarszały. Zaczynam chodzić do psychologa na NFZ, ale to to już w ogóle był totalny niewypał. W końcu rodzina mnie wspomogła i dzięki temu zaczęłam chodzić do dr Dariusza Rudasia. On jest właśnie specjalistą od takich problemów z którymi ja się mierzyłam. Cena jak to cena za wizytę u psychoterapeuty, ale przynajmniej jest naprawdę dobry lekarz który bardzo mi pomaga.

Moje poprzednie tematy:
02-11-2020 19:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal98
Junior Member
**

Liczba postów: 42
Dołączył: May 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #45
RE: Terapia u psychologa
Jeśli widzi się, że ma się problemu na tle psychologicznym to trzeba udać się do psychologa. Samemu jest na prawdę ciężko sobie z tym wszystkim poradzić. Ja mogę polecić wideo konsultacje w https://psychomedic.online/ znajdziesz tutaj pomoc jakiej szukasz a specjaliści pomogą ci wyjść na prostą. Zajrzyj sobie na ich stronę, tam dowiesz się dużo więcej.

Moje poprzednie tematy:
29-11-2020 18:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
karumas
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,952
Dołączył: Jan 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #46
RE: Terapia u psychologa
Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www a dowiesz się więcej ... https://kulepszemu.pl/psychoterapia-wola/

Moje poprzednie tematy:
17-10-2021 18:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ela78
Senior Member
****

Liczba postów: 629
Dołączył: Mar 2017
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #47
RE: Terapia u psychologa
Tego to ja zbytnio nie wiem, ale jak już mowa o gabinetach to chciałabym się dowiedzieć czy w każdym gabinecie jest taki sam programy do obsługi gabinetu lekarskiego ? Bo chcę w końcu otworzyć swój gabinet i do tego muszę wiedzieć nieco więcej właśnie na temat programów na których teraz lekarze pracują. Aby móc jakoś się zgrać z innymi gabinetami.

Moje poprzednie tematy:
28-10-2021 10:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tym
Senior Member
****

Liczba postów: 366
Dołączył: Sep 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #48
RE: Terapia u psychologa
Musicie mieć na uwadze fakt, że to wszystko zależy przecież tylko od Was. Jeśli nie jesteście w stanie samodzielnie poradzić sobie ze wsparciem swojego zdrowia, to koniecznie sięgnijcie po opiekę najlepszych ekspertów. Wiem, że w https://psychomedic.pl/psychiatra-lodz/ możecie liczyć na terapię prowadzoną przez sprawdzonych psychiatrów, więc warto się otworzyć na takie wsparcie.

Moje poprzednie tematy:
    31-10-2021 09:47
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    julek1
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 287
    Dołączył: Apr 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #49
    RE: Terapia u psychologa
    Szukacie pomocy terapeutycznej i potrzebujesz pomocy w rozwiązaniu swoich problemów? W centrum https://mytherapy.com.pl specjaliści mogą tak pokierować terapią pacjenta, aby zachęcić każdego do wprowadzania zmian, które poprawią jego samopoczucie.

    Moje poprzednie tematy:
      08-11-2021 12:17
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      ninjaa
      Senior Member
      ****

      Liczba postów: 642
      Dołączył: Aug 2017
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #50
      RE: Terapia u psychologa
      Nie raz korzystałam z pomocy psychologa, z lepszym lub gorszym skutkiem. Myślę, ze nie ma co zamykać się tylko na taką formę pomocy. Coraz więcej osób decyduje się na hipnozy, one też potrafią pomóc nam uporać się z naszymi problemami a nawet nałogami. W Warszawie warto zapisać się do pana Maksyma Komara https://maksymkomar.com/. Ma duże doświadczenie i wiedzę, oferuje indywidualne podejście do pacjenta. Na plus rozsądne ceny usług i dogodne terminy.

      Moje poprzednie tematy:
      10-03-2022 10:20
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Odpowiedz 


      Podobne wątki
      Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
        Szukam psychologa w Warszawie. lilka91 11 2,227 22-02-2024 11:03
      Ostatni post: dajuber
        Terapia Blizny daniel4437878 3 154 31-10-2023 22:31
      Ostatni post: Areni

      Skocz do:


      Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

      Reklama:


      auto promocje, wyprzedaże

      wyprzedaże, promocje - meble


      Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS