Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ostry ból brzucha
Autor Wiadomość
jowitta41
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,475
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #41
RE: Ostry ból brzucha
Ostatnio natrafiłem na bardzo interesującą stronę, https://www.zaufane-apteki.pl/blog/leki-...y-329.html . Znalazłem na niej mnóstwo porad odnośnie zdrowia oraz szeroki wybór leków bez recepty w naprawde dobrych cenach , pozdrawiam .

Moje poprzednie tematy:
30-03-2019 00:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
nastoloatka
Senior Member
****

Liczba postów: 284
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #42
RE: Ostry ból brzucha
U mnie silny ból brzucha to przeważnie były oznaką że wzdęcia się zbliżają. Czasem brałam jakieś tabletki przeciwbólowe, ale nie likwidowałam tym przyczyny. Wiem, że moje jelita lubiły się buntować, dlatego w końcu zdecydowałam się na kurację wyrobem Intestą i najlepsze było to że już po kilku dniach poczułam poprawę

Moje poprzednie tematy:
09-06-2019 14:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mamakaroliny
Senior Member
****

Liczba postów: 422
Dołączył: Sep 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #43
RE: Ostry ból brzucha
Przyczyn może byc wiele, niekoniecznie musi to byc coś groźngo ale lepiej takie rzeczy sprawdzać. Usg łódź https://multiclinic.pl/oferta/diagnostyk...brzusznej/ to odpowiednie miejsce aby wykonać usg jamy brzusznej. USG jamy brzusznej obejmuje: wątrobę, trzustkę, śledzionę, nerki, pęcherz moczowy, nadnercza, duże naczynia jamy brzusznej (aortę, żyłę główną dolną, naczynia biodrowe), jajniki i macicę u kobiet oraz prostatę u mężczyzn.

Moje poprzednie tematy:
11-06-2019 13:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Layla16
Posting Freak
*****

Liczba postów: 885
Dołączył: Sep 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #44
RE: Ostry ból brzucha
Ja miałam ból brzucha, ostrą biegunkę i wymioty. Dolegliwości nawracają, było to bakteryjne więc wzięłam bactrim i przeszło na szczęście. Może też powinnaś spróbować?

Moje poprzednie tematy:
01-07-2019 12:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Manianna
Posting Freak
*****

Liczba postów: 911
Dołączył: Mar 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #45
RE: Ostry ból brzucha
Ostry ból brzucha u dziecka może zwiastowac włąśńie biegunke. Jesli tylko zauważycie czeste wypróznianie to warto szybko podac dziecku probiotyk. Ja swoim maluchom daje flostrum podczas biegunek. To kropelki ktore szybko uzupełniją dobre bakterie w przewodzie pokarmowym. Poza tym wpływają też na kondycje brzuszka malucha.

Moje poprzednie tematy:
31-07-2019 12:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bluem
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,073
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #46
RE: Ostry ból brzucha
Ja zawsze miałam nieprzyjemności po zażywaniu antybiotyku więc w moim przypadku osłona przy antybiotyku jest konieczna, na szczęście kiedy przestrzegam zaleceń lekarza i stosuję probiotyki i piję jogurty to mi się już nie zdarza.

Moje poprzednie tematy:
20-08-2019 17:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
evelinka23
Member
***

Liczba postów: 105
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #47
RE: Ostry ból brzucha
kobietki nie ignorujcie bólu brzucha lub innych dolegliwości… ja w czas i w porę zgłosiłam się do przychodni Babka Medica , która jest czynna w weekend Specjaliści pomogli mi przezwyciężyć nieznaną mi chorobę, która nie pozwała mi zajść w ciążę… Dzięki ich pomocy nareszcie jestem w ciąży i czekam na swojego malucha. Nie poddawajcie się!

Moje poprzednie tematy:
13-09-2019 13:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tapikur
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,217
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #48
RE: Ostry ból brzucha
Wydaje mi się , ze w wielu przypadkach dobrym rozwiązaniem będzie jakiś skuteczny probiotyk, np Active Flora Baby. Zastosować mogą go dzieci jak i dorośli. Wspieranie prawidłowej flory w jelitach w takim przypadku jest bardzo wazne.

Moje poprzednie tematy:
23-10-2019 11:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Maszka
Member
***

Liczba postów: 99
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #49
RE: Ostry ból brzucha
(23-10-2019 11:01)Tapikur napisał(a):  Wydaje mi się , ze w wielu przypadkach dobrym rozwiązaniem będzie jakiś skuteczny probiotyk, np Active Flora Baby. Zastosować mogą go dzieci jak i dorośli. Wspieranie prawidłowej flory w jelitach w takim przypadku jest bardzo wazne.

Ale podanie probiotyku nie rozwiąże problemu doraźnie, musi być podawany nieco dłużej, choć jako wsparcie jelit np. przy biegunce antybiotykowej sprawdza się świetnie. Masz na myśli ten http://active-flora.pl/ ? Ma ten plus, że łatwo się go podaje, bo to kropelki.

Moje poprzednie tematy:
28-10-2019 17:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
magda676
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,829
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #50
RE: Ostry ból brzucha
Przede wszystkim trzeba się skonsultować z lekarzem, ponieważ taki ostry ból brzucha na pewno nie oznacza nic dobrego. Przyczyny mogą być różne w zależności od tego, jak silny jest ból i w jakim miejscu boli najbardziej. Ból brzucha może świadczyć o problemach z jelitami, z wyrostkiem robaczkowym, z refluksem i wieloma innymi.

Moje poprzednie tematy:
24-09-2020 11:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  ból gardła i kaszel fatyka 33 6,476 24-02-2024 01:24
Ostatni post: orzeszkowa
  Ból oka kokier 1 288 13-09-2022 15:26
Ostatni post: magda676

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS