Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ostry ból brzucha
Autor Wiadomość
orzeszkowa
Senior Member
****

Liczba postów: 284
Dołączył: Oct 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #61
RE: Ostry ból brzucha
Jeśli jest tak rzeczywiście bardzo bardzo źle i ból jest ostry to nie ma na co czekać tylko pilnie biegusiem do lekarza a na przyszłość radzę sobie wprowadzić sanprobi ibs w ramach regularnej suplementacji

Moje poprzednie tematy:
17-06-2022 11:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
charlotte
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,281
Dołączył: Jun 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #62
RE: Ostry ból brzucha
"I jak? Byłaś u lekarza? Jesli nie masz możliwości szybkeij konsultacji to polecam wizytę online tutaj https://med-24.com.pl/dedicated?gclid=Cj...V3EALw_wcB Czeka się tylko 15 minut a lekarze sa bardzo konkretni. Korzystałam już kilka razy z usług tej przychodni i nie mogę narzekać. Wszystko bardzo sprawnie poszło."

Moje poprzednie tematy:
19-06-2022 23:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
helena_trojanska
Senior Member
****

Liczba postów: 629
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #63
RE: Ostry ból brzucha
Czytałam ostatnio interesujący artykuł, który z pewnością zaciekawi rodziców małych i większych dzieci https://dziecisawazne.pl/5-mozliwych-prz...ch-dzieci/ Artykuł mówi o przyczynach biegunek u dzieci oraz podpowiada, w jaki sposób się zabezpieczyć przed tą niemiłą przypadłością. Rzecz jasna nie na wszystko ma się wpływ, ale wiedza w tejże dziedzinie z pewnością każdemu się przyda. Szczególnie niemowlęta są narażone na odwodnienie, trzeba więc tego bardzo pilnować.

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-08-2022 16:50 przez helena_trojanska.)
29-08-2022 12:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kokier
Member
***

Liczba postów: 191
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #64
RE: Ostry ból brzucha
Zawsze w razie problemów warto udać się na badanie USG, bez czekania na skierowanie, bo zwyczajnie tak można ustalić, co się dzieje - szybko. Udało się przez https://multimed.pl/cennik/cennik-usg/ zrobić to w kilka dni. Tam macie też opisane na stronie w jakich przypadkach jest to zalecane. Zaleta tego miejsca jest taka, że na każdym kroku podchodzą do pacjenta profesjonalnie i z zaangażowaniem. Od razu załatwiona konsultacja i wszystko było jasne. Tak właśnie to powinno wyglądać.

Moje poprzednie tematy:
16-09-2022 14:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  ból gardła i kaszel fatyka 33 6,309 24-02-2024 01:24
Ostatni post: orzeszkowa
  Ból oka kokier 1 271 13-09-2022 15:26
Ostatni post: magda676

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS