Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ogrzewanie
Autor Wiadomość
fatyka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,293
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
ogrzewanie
Cześć. Czym ogrzewacie w swoich domach? My niedawno stwierdziliśmy z mężem, że postawimy na ekologiczne ogrzewanie i palimy pelletem od dobrego producenta http://www.maximer.pl/ . Tutaj można zamówić najlepszej jakości pellet w dobrej cenie

Moje poprzednie tematy:
15-06-2021 12:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
shizune
Senior Member
****

Liczba postów: 512
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: ogrzewanie
Skoro myślisz na poważnie o ogrzewaniu, to wydaje mi się, że odpowiednia firma Ci w tym pomóc może. W końcu to trzeba zaprojektować i zaplanować. Może się aż tak na tym nie znam, ale wiem, że Eran to pracownia projektowa gliwice idealne dla Ciebie. Moim zdaniem świetnie się wam sprawdzi i nie tylko wam.

Moje poprzednie tematy:
20-06-2021 19:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
monikabert90
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,419
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: ogrzewanie
A skoro już o tym mowa, to jaki jest Waszym zdaniem najlepszy sposób na ekonomiczne ogrzewanie pomieszczeń? Jakie urządzenia najlepiej stosować? Z jakich rozwiązań Wy korzystacie w Waszych domach i firmach?

Moje poprzednie tematy:
30-03-2023 19:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
alka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 852
Dołączył: Sep 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: ogrzewanie
Oprócz omawiania systemów grzewczych, trzeba również zauważyć, że urządzenia grzewcze mogą doświadczać awarii. W takim przypadku należy od razu skontaktować się ze specjalistami, dla których naprawa Junkersów Poznań to drobnostka, aby odzyskać szybko ciepło w domu.

Moje poprzednie tematy:
31-03-2023 22:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ogrzewanie gazowe Lonzentrat 89 58,960 20-04-2024 16:48
Ostatni post: barto776
  Ogrzewanie a czyste powietrze. kardamonka 2 104 04-04-2024 19:13
Ostatni post: barto776

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS