Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problemy ze skórą
Autor Wiadomość
barto776
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,034
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #101
RE: Problemy ze skórą
Zainteresowanym tematem polecam sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę nowoczesnej i specjalistycznej klinki dermatologii i medycyny estetycznej Soft Skin we Wrocławiu - medycyna estetyczna wrocław legnicka . Jeżeli jesteście zainteresowani ich ofertą, to wszelkie informacje znajdziecie na stronie.

Moje poprzednie tematy:
25-08-2023 09:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
byniek
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,592
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #102
RE: Problemy ze skórą
A co powiecie na temat oferty https://endo-medica.pl/chirurgia-i-implanty/ myślicie, że cena idzie tutaj w parze z jakością?

Moje poprzednie tematy:
01-09-2023 16:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
magda676
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,824
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #103
RE: Problemy ze skórą
Często wystarczy wprowadzenie odpowiednich kosmetyków, aby skóra przestała być aż tak problematyczna. Myślę, że dobrze zwrócić uwagę na Herbapol Polana. Mają świetne kosmetyki na każdą kieszeń.

Moje poprzednie tematy:
12-09-2023 23:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Areni
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,038
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #104
RE: Problemy ze skórą
Ja jestem zdania, że zawsze warto to skonsultować ze specjalistą, kosmetologiem. ja chodzę do kliniki https://perfectlook.clinic

Moje poprzednie tematy:
24-09-2023 11:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dajuber
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,313
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #105
RE: Problemy ze skórą
W tym temacie na pewno zainteresuje cie oferta sarm, peptydów i suplementów oferowanych przez https://peptides.net.pl/ Sklep peptydy dba nie tylko o dostarczanie wysokiej jakości produktów ale również o przekazanie o nich najważniejszych informacji. Zaglądając do nich nie tylko znajdziecie coś odpowiedniego dla siebie ale zaskoczycie się korzystnymi cenami.

Moje poprzednie tematy:
28-09-2023 20:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ninjaa
Senior Member
****

Liczba postów: 642
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #106
RE: Problemy ze skórą
jak macie taką problematyczną skórę to wypróbujcie sobie serie Perfect Skin Acne z Eveline. Dla mnie najlepsza. Bardzo lubię np ten żel do mycia twarzy, świetny do takiej codziennej pielęgnacji.

Moje poprzednie tematy:
29-09-2023 09:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
foxi
Senior Member
****

Liczba postów: 350
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #107
RE: Problemy ze skórą
Myślę ,że wiecie jak słońce bardzo nam i naszej skórze jest potrzebne. Słońce dostarcza duże ilości witaminy d3 ,która jest nam bardzo potrzebna. Jeśli słońce dłuższy czas nie świeci powinniśmy suplementować tę witaminę. Trzeba też wam wiedzieć ,że witamina d3 w owocach , teraz nic tylko dowiedzieć jakie jest zapotrzebowanie na tę witaminę u dorosłego człowieka i po prostu dostarczać tę ilośc witaminy d do organizmu.

Moje poprzednie tematy:
30-09-2023 12:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
veronaa
Senior Member
****

Liczba postów: 466
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #108
RE: Problemy ze skórą
ja muszę bardzo rozważnie wybierać kosmetyki do codziennej pielęgnacji skóry ponieważ jest wrażliwa i skłonna do różnego rodzaju uczuleń i podrażnień. Słyszałam, ze w takich wypadkach warto używać kosmetyków wykonanych na bazie srebra koloidalnego. Można je znaleźć w ofercie sklepu https://www.naturamedica.pl/. Kojarzycie je może? Czy rzeczywiście tak skutecznie łagodzą podrażnienia ?

Moje poprzednie tematy:
11-10-2023 10:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kris12
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,101
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #109
RE: Problemy ze skórą
Cześć wszystkim! Zastanawiam się, jak radzicie sobie z trądzikiem na dojrzałej skórze. Czy ktoś z was ma doświadczenia z leczeniem trądziku w wieku dorosłym? Jakie produkty polecacie, które są skuteczne i jednocześnie delikatne dla dojrzałej skóry? Chętnie wysłucham waszych opinii i propozycji! Nie wiem czy wiecie, ale czytałam tutaj https://moje-gniezno.pl/119612/z-jakimi-...za-polacy/ , że trądzik to jedna z najczęstszych chorób.

Moje poprzednie tematy:
30-11-2023 16:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Konstancja99
Senior Member
****

Liczba postów: 603
Dołączył: Dec 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #110
RE: Problemy ze skórą
olejek z krwawnika jest znany ze swoich właściwości przeciwzapalnych i regenerujących. To naturalne rozwiązanie dla skóry problematycznej, pomagające w walce z niedoskonałościami. Może być stosowany punktowo lub jako dodatek do codziennego kremu.

Moje poprzednie tematy:
18-12-2023 19:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  na problemy z gardłem i głosem daniel4437878 0 67 01-03-2024 08:18
Ostatni post: daniel4437878
  problemy ze zdrowiem a zioła karumas 3 376 04-04-2023 13:34
Ostatni post: fatyka

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS