Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nieodpowiedni dentysta
Autor Wiadomość
darek95
Member
***

Liczba postów: 57
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Nieodpowiedni dentysta
Trafiliście kiedyś na dentystę, który Wam nie pomógł? Przyznam się, że doświadczyłem takiej sytuacji korzystając z pomocy Dentalux w Warszawie. Można powiedzieć, że byłem niezadowolony dosłownie wszystkiego. Nie mówię, że tak jest zawsze, ale ja nie zamierzam korzystać z pomocy oferowanej w tym miejscu.

Moje poprzednie tematy:
01-05-2017 21:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
marysia8383
Senior Member
****

Liczba postów: 371
Dołączył: Mar 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Nieodpowiedni dentysta
Oczywiście, że się zdarzyło. Teraz jednak mam swoją zaufaną Panią stomatolog i jestem z jej usług bardzo zadowolona, za każdym razem. Dodatkowo odkryłam ostatnio jeszcze jedno świetne miejsce https://www.stomatologiadziecieca.com/ . Dzieciaki będą tam leczyły zęby z przyjemnością. Świetna atmosfera, dobre podejście do pacjenta no i oczywiście pełen profesjonalizm.

Moje poprzednie tematy:
25-05-2017 21:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lukrecja
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,099
Dołączył: Jan 2015
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #3
RE: Nieodpowiedni dentysta
Faktycznie, ludzie są tylko ludźmi. Dlatego też warto podpytać wśród znajomych, jakich stomatologów polecają. Sama gdybym miała polecić jakieś konkretne miejsce, na pewno byłaby to klinika stomatologiczna krosno http://www.stomatologiawichlinscy.pl . Przede wszystkim bowiem zakres dostępnych tam zabiegów jest bardzo szeroki, dzięki czemu mamy szansę zatroszczyć się o swoje zęby kompleksowo.

Moje poprzednie tematy:
04-06-2017 00:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ewelina546
Senior Member
****

Liczba postów: 573
Dołączył: Mar 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Nieodpowiedni dentysta
Ze swojej strony mogę podrzucić namiar na http://www.implant-zebowy.pl . Mają świetnych specjalistów z wiedzą i doświadczeniem. Wszystko zrobią bezbłędnie - implanty to nie jest łatwa sprawa więc lepiej oddać się w ręce profesjonalistów. Ceny jak na moje oko też oferują całkiem rozsądne.

Moje poprzednie tematy:
09-09-2018 18:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
gregorekrk
Member
***

Liczba postów: 228
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Nieodpowiedni dentysta
Z doświadczeniem wiem, że o złego dentystę nie trudno, a znalezienie dobrego specjalisty to jak szukanie igły w stogu siana Dodgy Dentysta u którego aktualnie trwa leczenie to implanty specjaliści. Zdecydowanie Ci go polecam, gdyż podchodzi do każdego w sposób indywidualny i zawsze znajdzie dla Ciebie czas Smile

Moje poprzednie tematy:
12-10-2018 11:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kotar
Senior Member
****

Liczba postów: 524
Dołączył: Nov 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: Nieodpowiedni dentysta
Ja bym tutaj się zastanowił, co będzie najkorzystniejsze. Nie ma co ukrywać, że jeśli odpowiednio zadbacie o bieżące przeglądy stomatologiczne i leczenie ubytków, to będziecie w stanie uniknąć poważniejszych problemów. Ja czytałem na ten temat trochę więcej za pośrednictwem strony https://kuzminscystomatologia.pl/ i uważam, że warto jak najszybciej wybrać się na kontrolę.

Moje poprzednie tematy:
    22-02-2022 18:37
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      Dentysta Katowice? kozlowskiczeslaw1 4 398 01-12-2023 03:14
    Ostatni post: Henryk3
      Dentysta ze Śląska czarneszpilki 4 2,235 29-06-2023 13:37
    Ostatni post: albatros

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS