Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odzież sportowa
Autor Wiadomość
Hozbi
Member
***

Liczba postów: 55
Dołączył: Jan 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #21
RE: Odzież sportowa
(11-01-2018 22:13)diksi napisał(a):  a znasz jeszcze jakieś dobre gatunkowo firmy co robią odzież termo ? dla mnie tego nigdy za wiele
Helikon, UnderArmour chyba najlepsze jakie można kupić więc po co szukać innych Big Grin Masz ich bardzo duży wybór w militariach
(11-01-2018 22:13)diksi napisał(a):  A co pod taką bluzę zakladasz? Wystarczy koszulka zwykła czy coś specjalnego z tego samego materiału musi byc i jesli tak to ile warstw ?
Koszulkę termo na przykład. Zeby była dobra wymiana ciepła. Duzo warstw nie jest potrzebnych, bo w tej odzieży jest po prostu cieplo
(25-01-2018 21:08)Polariw napisał(a):  No ok, a w ogóle co sądzicie obokserkach termoaktywnych? Warto je nosić? sprawdzają sie?
Takie same jak inne bokserki, wygodne i fajnie się w nich chodzi. Warto sobie kupić. Ja polecam pentagona, bo niedrogie i wygodne z dobrego materiału Wink
(22-01-2018 00:53)kajak napisał(a):  Ale to już wyższa półka cenowa z tego co widze, a np Helikon nie może byc ?
Pewnie, są extra z helikona. Cenowo też to lepiej wychodzi bo za komplet masz lekko ponad 100zł militaria.pl/helikon/bielizna_termoaktywna_helikon_us_lvl_1_black_-_komplet_kp-un1-po-01_p84275.xml

Moje poprzednie tematy:
27-01-2018 20:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kajak
Junior Member
**

Liczba postów: 34
Dołączył: Jan 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #22
RE: Odzież sportowa
(27-01-2018 20:44)Hozbi napisał(a):  
(11-01-2018 22:13)diksi napisał(a):  a znasz jeszcze jakieś dobre gatunkowo firmy co robią odzież termo ? dla mnie tego nigdy za wiele
Helikon, UnderArmour chyba najlepsze jakie można kupić więc po co szukać innych Big Grin Masz ich bardzo duży wybór w militariach
Ja ostatnio sporo rzeczy helikona kupuję. Bardzo mi się podoba jakość wykonania ich rzeczy.
(27-01-2018 20:44)Hozbi napisał(a):  
(11-01-2018 22:13)diksi napisał(a):  A co pod taką bluzę zakladasz? Wystarczy koszulka zwykła czy coś specjalnego z tego samego materiału musi byc i jesli tak to ile warstw ?
Koszulkę termo na przykład. Zeby była dobra wymiana ciepła. Duzo warstw nie jest potrzebnych, bo w tej odzieży jest po prostu cieplo
Ale zwykła koszulkę też można założyć. Owszem lepiej termo ale można zwykłą
(27-01-2018 20:44)Hozbi napisał(a):  
(25-01-2018 21:08)Polariw napisał(a):  No ok, a w ogóle co sądzicie obokserkach termoaktywnych? Warto je nosić? sprawdzają sie?
Takie same jak inne bokserki, wygodne i fajnie się w nich chodzi. Warto sobie kupić. Ja polecam pentagona, bo niedrogie i wygodne z dobrego materiału Wink
militaria.pl/pentagon/bokserki_termoaktywne_pentagon_plexis_coyote_k11011-03-co_p91551.xml mówisz o tych?
(27-01-2018 20:44)Hozbi napisał(a):  
(22-01-2018 00:53)kajak napisał(a):  Ale to już wyższa półka cenowa z tego co widze, a np Helikon nie może byc ?
Pewnie, są extra z helikona. Cenowo też to lepiej wychodzi bo za komplet masz lekko ponad 100zł militaria.pl/helikon/bielizna_termoaktywna_helikon_us_lvl_1_black_-_komplet_kp-un1-po-01_p84275.xml
No bo to Polska marka to mają ceny na nasze kieszenie Tongue A tak poważnie to bardzo ich lubię za to, że robią super jakościowo sprzęt w dużo niższej cenie niż konkurencja

Moje poprzednie tematy:
    28-01-2018 21:55
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    kris12
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,101
    Dołączył: Mar 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #23
    RE: Odzież sportowa
    Tutaj https://centrosport.com.pl/pol_m_KOMPLET...E-100.html znajdziecie ciekawe komplety kolarskie. W ogóle z tego co widzę, to specjalizuje się on w sprzedaży odzieży na rower dla profesjonalistów i amatorów. Właśnie w takim miejscu należy robić zakupy.

    Moje poprzednie tematy:
    31-01-2018 15:05
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Phaver
    Member
    ***

    Liczba postów: 214
    Dołączył: Aug 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #24
    RE: Odzież sportowa
    jeśli chodzi o sportowe ubrania to ja bardzo lubię przeglądać oferty różnych tego typu sklepów https://www.sklep-presto.pl/nike-dres-me...0-1520671/ w poszukiwaniu ciekawych promocji. Wy też tak czasem robicie?

    Moje poprzednie tematy:
    02-02-2018 01:52
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    diksi
    Junior Member
    **

    Liczba postów: 47
    Dołączył: Jan 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #25
    RE: Odzież sportowa
    (28-01-2018 21:55)kajak napisał(a):  Ja ostatnio sporo rzeczy helikona kupuję. Bardzo mi się podoba jakość wykonania ich rzeczy.
    a jak z rozmiarówka bo słyszałam że czasami są pewne problemy :/


    (28-01-2018 21:55)kajak napisał(a):  Ale zwykła koszulkę też można założyć. Owszem lepiej termo ale można zwykłą
    no ale czy w takiej zwykłej nie będziemy sie za bardzo pocić jak będziemy mieć na sobie odzież termo, które w zimne dni będzie nam ciepło zatrzymywała ?


    (28-01-2018 21:55)kajak napisał(a):  militaria.pl/pentagon/bokserki_termoaktywne_pentagon_plexis_coyote_k11011-03-co_p91551.xml mówisz o tych?
    a czym się różnia między pentagonem a ua ?

    Moje poprzednie tematy:
      (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-02-2018 23:53 przez diksi.)
      03-02-2018 23:52
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      dudson
      Posting Freak
      *****

      Liczba postów: 1,401
      Dołączył: Sep 2017
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #26
      RE: Odzież sportowa
      Markowe ubrania jednak zwykle są faktycznie lepsze, trzeba jedynie wiedzieć jakiej marki ubrania kupować, wtedy będzie wszystko dobrze. jest o tym nawet artykuł na stronie http://www.kobiecymokiem.pl/koszulki-na-...nwestowac/

      Moje poprzednie tematy:
      05-02-2018 01:30
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      lirk
      Posting Freak
      *****

      Liczba postów: 1,362
      Dołączył: Nov 2017
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #27
      RE: Odzież sportowa
      Przeglądając bloga http://www.otoli.pl/obowiazkowe-sa-koszulki-kolarskie/ pozyskasz informacje na temat tego co jest teraz modne, oraz jak można zrobić ciekawe kreacje w domu samemu

      Moje poprzednie tematy:
      08-02-2018 00:45
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      opva
      Junior Member
      **

      Liczba postów: 10
      Dołączył: Jan 2018
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #28
      RE: Odzież sportowa
      Jeżeli chodzi o odzież sportową na tą porę roku czyli zimę mocno polecam ten sklep https://pmproshop.pl/wyszukaj/wszystkie/...aniacze-pl , mają naprawdę bardzo dobre jakościowo ubrania i powiem Wam że ceny też są przystępne. Do tego modne fasony , wygodne kroje.

      Moje poprzednie tematy:
      14-02-2018 23:21
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      MartynaMazurek
      Junior Member
      **

      Liczba postów: 8
      Dołączył: Feb 2018
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #29
      RE: Odzież sportowa
      ja teraz już praktycznie zawsze kupuję online. Zazwyczaj wybieram markowe sklepy sportowe, na przykład takie jak Pit Bull. Zwłaszcza ich bluzy bardzo mi się podobają Smile

      Moje poprzednie tematy:
        16-02-2018 17:04
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        lena007
        Posting Freak
        *****

        Liczba postów: 1,314
        Dołączył: Jun 2016
        Reputacja: 2
        Status: Offline
        Post: #30
        RE: Odzież sportowa
        Jeśli lubicie biegać, to warto odwiedzić ten sklep Mikesport.pl . Mają tam kompleksowe rozwiązania, jeśli chodzi o bieliznę termoaktywną, ale nie tylko. Zerknijcie sobie tam. Myślę, że propozycja jest godna uwagi.

        Moje poprzednie tematy:
        19-02-2018 23:02
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        Odpowiedz 


        Podobne wątki
        Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
          Odzież militarna - patrioty.pl jaro83 1 745 20-07-2022 00:34
        Ostatni post: kikom
          Odzież termoaktywna Becon 22 20,071 28-01-2022 12:07
        Ostatni post: Kawalka

        Skocz do:


        Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

        Reklama:


        auto promocje, wyprzedaże

        wyprzedaże, promocje - meble


        Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS