Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odzież sportowa
Autor Wiadomość
Tapikur
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,217
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #11
RE: Odzież sportowa
Jeżeli od dłuższego czasu uprawiasz sport to wiesz, jak ważna jest odpowiednia odzież. Tym bardziej teraz gdy sezon jesienno- zimowy się zaczał i szybko o przeziębienie. Zobacz może w tym artykule https://portal.bikeworld.pl/artykul/pora...eziebienie jak przygotować się do jazdy na rowerze w takim okresie.

Moje poprzednie tematy:
13-11-2017 17:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
korn
Senior Member
****

Liczba postów: 467
Dołączył: Jan 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #12
RE: Odzież sportowa
(13-11-2017 17:21)Tapikur napisał(a):  Tym bardziej teraz gdy sezon jesienno- zimowy się zaczał i szybko o przeziębienie. Zobacz może w tym artykule jak przygotować się do jazdy na rowerze w takim okresie.

Ciepła odzież to jedna sprawa ale trenując na zewnątrz jesienią i zimą warto też zadbać o odpowiednio dobrą widoczność na drodze. Czasem nawet taka prosta opaska odblaskowa http://kamizelkiodblaskowe.com.pl/samoza...dblaskowe/ może sprawić, że będziemy dużo lepiej widoczni dla kierowców.

Moje poprzednie tematy:
    13-12-2017 10:39
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Myszka
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 615
    Dołączył: Sep 2015
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #13
    RE: Odzież sportowa
    No bezpieczeństwo to podstawa, szczególnie jeśli faktycznie biegamy przy drodze. Chociaż zdecydowanie zdrowiej jest jednak biegać po parkach. Ale nie zawsze są takie możliwości. Ja ostatnio kupiłam dla męża taką bluzę https://sklep.adrenaline.pl/product-pol-...4-202.html w bardzo dobrej cenie, bo teraz w tym sklepie jest wyprzedaż.

    Moje poprzednie tematy:
    02-01-2018 13:58
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Hozbi
    Member
    ***

    Liczba postów: 55
    Dołączył: Jan 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #14
    RE: Odzież sportowa
    Fajnie wygląda ta bluza nawet do chodzenia na co dzień tylko cena trochę boli Tongue Od siebie do biegania polecam bluzy termoaktywne. Chyba najlepsze wyjście żeby utrzymać regulację ciepła i komfort podczas wysiłku. Ja biegam w bluzie pentagona i na zmianę mam też under armoura od niedawna, bo ceny normalnie sa wysokie za ta marke, ale na wyprzedaży w militariach kupiłem wiec to sa dwie sprawdzone przeze mnie pozycje do biegania przy nizszych temperaturach

    Moje poprzednie tematy:
    09-01-2018 18:01
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    diksi
    Junior Member
    **

    Liczba postów: 47
    Dołączył: Jan 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #15
    RE: Odzież sportowa
    (09-01-2018 18:01)Hozbi napisał(a):  Fajnie wygląda ta bluza nawet do chodzenia na co dzień tylko cena trochę boli Tongue Od siebie do biegania polecam bluzy termoaktywne. Chyba najlepsze wyjście żeby utrzymać regulację ciepła i komfort podczas wysiłku. Ja biegam w bluzie pentagona i na zmianę mam też under armoura od niedawna, bo ceny normalnie sa wysokie za ta marke, ale na wyprzedaży w militariach kupiłem wiec to sa dwie sprawdzone przeze mnie pozycje do biegania przy nizszych temperaturach
    wow nie wiedziałam że są bluzy termoaktywne w sumie zazwyczaj słyszy sięo koszulkach czy bieliźnie. a na takie chłodniejsze dni też się nada spokojnie ?

    Moje poprzednie tematy:
      09-01-2018 22:22
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Hozbi
      Member
      ***

      Liczba postów: 55
      Dołączył: Jan 2018
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #16
      RE: Odzież sportowa
      (09-01-2018 22:22)diksi napisał(a):  wow nie wiedziałam że są bluzy termoaktywne w sumie zazwyczaj słyszy sięo koszulkach czy bieliźnie. a na takie chłodniejsze dni też się nada spokojnie ?
      Tak, to działa tak samo jak bluzka czy spodenki termo. Jak jest zimo to jest ci w nich cieplej. Więc taka bluza bardzo dobrze pasuje pod softshell na przykład.

      11-01-2018 19:30
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      diksi
      Junior Member
      **

      Liczba postów: 47
      Dołączył: Jan 2018
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #17
      RE: Odzież sportowa
      (11-01-2018 19:30)Hozbi napisał(a):  Tak, to działa tak samo jak bluzka czy spodenki termo. Jak jest zimo to jest ci w nich cieplej. Więc taka bluza bardzo dobrze pasuje pod softshell na przykład.
      a znasz jeszcze jakieś dobre gatunkowo firmy co robią odzież termo ? dla mnie tego nigdy za wiele

      11-01-2018 22:13
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Polariw
      Junior Member
      **

      Liczba postów: 48
      Dołączył: Jan 2018
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #18
      RE: Odzież sportowa
      (11-01-2018 19:30)Hozbi napisał(a):  Tak, to działa tak samo jak bluzka czy spodenki termo. Jak jest zimo to jest ci w nich cieplej. Więc taka bluza bardzo dobrze pasuje pod softshell na przykład.

      A co pod taką bluzę zakladasz? Wystarczy koszulka zwykła czy coś specjalnego z tego samego materiału musi byc i jesli tak to ile warstw ?

      (11-01-2018 22:13)diksi napisał(a):  a znasz jeszcze jakieś dobre gatunkowo firmy co robią odzież termo ? dla mnie tego nigdy za wiele

      Sprawdź sobie na militaria. pl tam masz tego dosyć dużo Wink ja osobiście używam od Fjord Nansena i sprawdza się bardzo dobrze Tongue

      Moje poprzednie tematy:
        11-01-2018 22:34
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        kajak
        Junior Member
        **

        Liczba postów: 34
        Dołączył: Jan 2018
        Reputacja: 0
        Status: Offline
        Post: #19
        RE: Odzież sportowa
        (11-01-2018 22:34)Polariw napisał(a):  
        (11-01-2018 19:30)Hozbi napisał(a):  Tak, to działa tak samo jak bluzka czy spodenki termo. Jak jest zimo to jest ci w nich cieplej. Więc taka bluza bardzo dobrze pasuje pod softshell na przykład.

        A co pod taką bluzę zakladasz? Wystarczy koszulka zwykła czy coś specjalnego z tego samego materiału musi byc i jesli tak to ile warstw ?
        to zależy pewnie od Twoich preferencji po części ale zwykła koszulka w zupełności wystarcza

        (11-01-2018 22:34)Polariw napisał(a):  
        (11-01-2018 22:13)diksi napisał(a):  a znasz jeszcze jakieś dobre gatunkowo firmy co robią odzież termo ? dla mnie tego nigdy za wiele

        Sprawdź sobie na militaria. pl tam masz tego dosyć dużo Wink ja osobiście używam od Fjord Nansena i sprawdza się bardzo dobrze Tongue
        Polecam sprawdzić jeszcze under armour

        Moje poprzednie tematy:
          22-01-2018 00:53
          Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
          Polariw
          Junior Member
          **

          Liczba postów: 48
          Dołączył: Jan 2018
          Reputacja: 0
          Status: Offline
          Post: #20
          RE: Odzież sportowa
          (22-01-2018 00:53)kajak napisał(a):  to zależy pewnie od Twoich preferencji po części ale zwykła koszulka w zupełności wystarcza

          No ok, a w ogóle co sądzicie obokserkach termoaktywnych? Warto je nosić? sprawdzają sie?

          (22-01-2018 00:53)kajak napisał(a):  Polecam sprawdzić jeszcze under armour

          Ale to już wyższa półka cenowa z tego co widze, a np Helikon nie może byc ?

          25-01-2018 21:08
          Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
          Odpowiedz 


          Podobne wątki
          Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
            Odzież militarna - patrioty.pl jaro83 1 745 20-07-2022 00:34
          Ostatni post: kikom
            Odzież termoaktywna Becon 22 20,071 28-01-2022 12:07
          Ostatni post: Kawalka

          Skocz do:


          Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

          Reklama:


          auto promocje, wyprzedaże

          wyprzedaże, promocje - meble


          Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS