Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odzież sportowa
Autor Wiadomość
piotr_8
Member
***

Liczba postów: 221
Dołączył: May 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #71
RE: Odzież sportowa
Potrzebujesz nowoczesnej, trwałej odzieży sportowej na rower bądź do biegania. Ja ostatnio zrobiłem zakupy na https://martombike.com gdzie znalazłem doskonały komplet na rower a co się okazało materiał z jakiego jest wykonany sprawdza się w 100% .

Moje poprzednie tematy:
07-02-2020 16:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lilka91
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,116
Dołączył: May 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #72
RE: Odzież sportowa
Ja dzisiaj trafiłam na odzież do jogi i zastanawiam się nad zamówieniem dwóch kompletów dla siebie. Chciałabym zacząć regularnie ćwiczyć jogę i jeździc na rowerze. Przez ostatnie lata bardzo się zaniedbałam i chcę wrócić do sportu.

Moje poprzednie tematy:
09-02-2020 23:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
śliwa
Posting Freak
*****

Liczba postów: 842
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #73
RE: Odzież sportowa
W tym sklepie https://www.mikesport.pl/zimowe-kurtki-rowerowe znajdziecie między innymi zimowe kurtki rowerowe. Wybór jest naprawdę spory. Mają tam odzież, akcesoria oraz obuwie nie tylko dla rowerzystów, ale również dla osób, które biegają. Jeśli chodzi o odzież sportową, to niewątpliwie warto zaopatrywać się w profesjonalnych sklepach.

Moje poprzednie tematy:
17-02-2020 21:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
nina18
Senior Member
****

Liczba postów: 277
Dołączył: Oct 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #74
RE: Odzież sportowa
Wszystko też zależy od tego jaki sport uprawiamy. Np. na https://sklepnapieraj.pl/product-pol-308...amska.html jest dostępna fajna kurtka do biegania. Przeciwdeszczowa i lekka. Bo przy bieganiu ważne jest to w co jesteśmy ubrani, by było nam po prostu wygodnie.

Moje poprzednie tematy:
18-03-2020 10:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
nina18
Senior Member
****

Liczba postów: 277
Dołączył: Oct 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #75
RE: Odzież sportowa
Odzież jest bardzo ważna. Musi być wygodna i nie krępować ruchów. Np. na https://tricentre.pl/product-pol-3273-RO...zolty.html jest dostępny plecak do biegania, to na pewno coś, co będzie dawało nam komfort. Nie wyobrażam sobie biegania ze zwykłym plecakiem obijającym się o plecy. Tak samo jest z odzieżą.

18-04-2020 09:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Młoda_90
Member
***

Liczba postów: 150
Dołączył: Jan 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #76
RE: Odzież sportowa
Od wielu dni szukam dobrego sklepu z odzieżą sportową dla siebie i męża. Chcemy po prostu kupić ubrania i wygodne, ale też stosowane do ćwiczeń. Póki co do oka wpadła mi oferta tego sklepu > https://honasport.pl/ i zastanawiam się czy ktoś z was zamawiał ? Interesuje mnie jak wygląda tam sytuacja ze zwrotami czy wymianą towaru ? Nie chciałabym mieć później jakiś problemów, a wiecie jak to jest ze sklepami online czasami Tongue

Moje poprzednie tematy:
    30-07-2020 23:42
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    farrumbolle
    Member
    ***

    Liczba postów: 51
    Dołączył: Nov 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #77
    RE: Odzież sportowa
    Zawsze podczas kupna odzieży sportowej, a szczególnie obuwia pamiętam o dokupieniu wkładek ortopedycznych. Dobrej jakości ortopedyczne wkładki zapobiegają powstawaniu defektów stóp oraz pomagają wyleczyć już istniejące, z którymi mamy problem. Polecam serdecznie każdemu.
    Moje poprzednie tematy:


    wkładki ortopedyczne
    01-08-2020 16:35
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Manianna
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 911
    Dołączył: Mar 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #78
    RE: Odzież sportowa
    Odzież sportową najlepiej kupować w wyspecjalizowanych sklepach. Jeśli chcecie rozpocząć przygodę z jazda konną to koniecznie potrzebne wam będą bryczesy damskie lub męskie. Bryczesy to specjalne spodnie, które zapewniają stabilny i wygodny dosiad oraz zapobiegają obtarciom nóg. Bardzo duży wybór bryczesów oraz innych akcesoriów dla jeźdźca znajdziecie w ofercie internetowego sklepu Horse Trade.

    Moje poprzednie tematy:
    11-08-2020 15:02
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    śliwa
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 842
    Dołączył: May 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #79
    RE: Odzież sportowa
    Jeśli chodzi o odzież narciarską, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj https://www.krakowsport.pl/ . Macie tam namiar na ciekawy sklep, w którym można zrobić kompleksowe i przede wszystkim bezpieczne zakupy bez wychodzenia z domu. Poza tym zawsze jest tam sporo różnych promocji.

    13-11-2020 04:24
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Weroniczka24
    Junior Member
    **

    Liczba postów: 49
    Dołączył: Jan 2019
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #80
    RE: Odzież sportowa
    Na pewno warto będzie także zajrzeć do oferty przygotowanej przez sklep internetowy Valetta w którym jest naprawdę sporo świetnych propozycji jeśli chodzi o piękną i dobrze wykonana bieliznę damską, ale również męską. Do tego ceny są rozsądne, a obsługa dość sprawnie działa. Pozdrawiam i udanych zakupów życzę!

    Moje poprzednie tematy:
    07-12-2020 12:40
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      Odzież militarna - patrioty.pl jaro83 1 751 20-07-2022 00:34
    Ostatni post: kikom
      Odzież termoaktywna Becon 22 20,173 28-01-2022 12:07
    Ostatni post: Kawalka

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS