Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sposoby na zwiększenie konwersji strony
Autor Wiadomość
Hyperscenau
Junior Member
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Sposoby na zwiększenie konwersji strony
Macie jakieś sprawdzone sposoby na zwiększenie konwersji strony internetowej? Pluginy, unikalne funkcjonalności? Moim zdaniem świetnie sprawdza się. Dzięki Call247.pl klienci zamawiają połączenie w dogodnej dla siebie porze. To wygodne i bardzo proste: wystarczą trzy kliknięcia. Użycie tej wtyczki nieco zmienia relację z klientem. Przecież jeśli zamawiasz połączenie, musisz być zainteresowany ofertą, prawda? Wtyczka Call247 to źródło ciepłych leadów za śmieszne pieniądze. Zapraszam do testów!

Moje poprzednie tematy:
19-04-2017 15:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
abstergo
Member
***

Liczba postów: 55
Dołączył: Feb 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Sposoby na zwiększenie konwersji strony
korzystanie z google adwords tak trafisz do klientów, którzy są zainteresowani. A zgodzę się, że jak ktoś jest zainteresowany daną tematyką czy usługą to istnieje dużo większe prawdopodobieństwo, że coś kupi jak już wejdzie na naszą stronę

Moje poprzednie tematy:
23-04-2017 17:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lukrecja
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,099
Dołączył: Jan 2015
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #3
RE: Sposoby na zwiększenie konwersji strony
Trafienie do klienta jest bez wątpienia niezwykle istotne. Niemniej jednak równie ważną kwestią jest zatrzymanie do na swojej stronie. Wiele ciekawych informacji na temat tego, jak to zrobić skutecznie, znajdziemy na blogu Chcę na Wczoraj http://chcenawczoraj.pl/post/5-systemow-...nia-leadow , prowadzonym przez agencję Bloomnet. Możemy tutaj być pewni rzetelnej wiedzy, bowiem mamy do czynienia z ekspertami w zakresie programowania, grafiki, jak i komunikacji w sieci, w związku z czym jakość dostępnych na wspomnianym blogu treści jest na pewno najwyższa a informacje związane z systemami exit popups-skutecznymi narzędziami do generowania leadów, bez wątpienia okażą się bardzo cenne.

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-05-2017 16:45 przez Lukrecja.)
24-05-2017 16:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Marii675
Member
***

Liczba postów: 102
Dołączył: Sep 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Sposoby na zwiększenie konwersji strony
Optymalizacja konwersji to bardzo ważne działania, które w ogromnym stopniu wypływają na efektywność e-biznesu. Wiele ciekawych informacji na ten temat znalazłam tutaj: http://www.ideo.pl/firma/o-nas/nasze-pub...ja,95.html . Autor artykułu opowiada tutaj o tym czym jest konwersja, jak ją wyznaczyć i w jaki sposób zadbać o jej możliwie najwyższy współczynnik. Sądzę, że warto zapoznać się z tym materiałem.

Moje poprzednie tematy:
13-11-2017 11:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jonusz
Junior Member
**

Liczba postów: 6
Dołączył: Jul 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Sposoby na zwiększenie konwersji strony
W zwiększeniu konwersji strony pomóc może wszystko, co poprawia doświadczenie użytkownika - tzw UX. Warto również się zatroszczyć o należycie zaimplementowane hreflangi. Dzięki nim będziemy mieć pewność, że odbiorcy zawsze wyświetli się podstrona dopasowana do języka, jakiego używa oraz zamieszkiwanego regionu.

Moje poprzednie tematy:
    13-07-2018 14:15
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    lirk
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,362
    Dołączył: Nov 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #6
    RE: Sposoby na zwiększenie konwersji strony
    Skoro Cię to interesuje, to sądzę, że będzie dla Ciebie w stanie pomóc agencja interaktywna https://solv.pl porządnie wykonują swoje usługi tak więc jakościowo będzie to najwyższa półka.

    Moje poprzednie tematy:
    04-09-2018 23:03
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    kalinowska
    Junior Member
    **

    Liczba postów: 47
    Dołączył: May 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #7
    RE: Sposoby na zwiększenie konwersji strony
    Tak, dobrym sposobem jest pozycjonowanie strony przez profesjonalistów. Zwiększa to konwersje, a wiadomo, że ruch na stronie to podstawa.
    HokaInteractive

    Moje poprzednie tematy:
    14-09-2018 12:16
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    patisia78
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 2,217
    Dołączył: Apr 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #8
    RE: Sposoby na zwiększenie konwersji strony
    Moim zdaniem, ale myślę, że i wielu innych osób, także z branży, taki marketing szeptany dzisiaj jest bardzo ważny i przynosi efekty. Okazuje się, że nie tylko przedsiębiorcy, ale także politycy korzystają z dobrodziejstw reklamy internetowej. Moi znajomi i my korzystamy z usług http://estyma-promo.pl/ . Tanio i szybko. Wiedzą dobrze, gdzie pisać, żeby dotarło do odpowiedniej grupy osób. Jeśli macie okazję to spróbujcie tego marketingu. Trafia konkretnie, tam gdzie trzeba.

    Moje poprzednie tematy:
    15-09-2018 19:32
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      Pozycjonowanie strony. Mixii 95 71,892 29-11-2022 15:12
    Ostatni post: raku95
    Star Ciekawe Strony. Osx 38 36,828 03-11-2020 20:08
    Ostatni post: helena_trojanska

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS