Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pielęgnacja zębów
Autor Wiadomość
raku95
Senior Member
****

Liczba postów: 408
Dołączył: Jun 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #21
RE: Pielęgnacja zębów
Pielęgnacja zębów jest bardzo ważna, niestety u nas w Polsce zaniedbywana. A przecież nie wymaga to od nas specjalnego zachowania. Pasty odpowiednie do naszego szkliwa czy problemów związanych z dziąsłami kupimy wszędzie, na przykład w aptece internetowej Melissa https://www.apteka-melissa.pl . Koszt też nie jest zbyt duży w przeliczeniu na dzień, więc tę podstawową profilaktykę powinniśmy być w stanie sobie zapewniać. Inna sprawa, kiedy jednak potrzebujemy dentysty, wtedy koszta mogą być większe. Przed tym jednak zabezpiecza codzienne szczotkowanie co najmniej przez dwie minuty.

Moje poprzednie tematy:
14-09-2018 13:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
wróżka_zębuszka
Junior Member
**

Liczba postów: 4
Dołączył: Sep 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #22
RE: Pielęgnacja zębów
popieram Klaudię, trzeba codziennie być i nitkować zęby. Warto też stosować płyny do płukania jamy ustnej. A jeśli męczy cię zgrzytanie zębami, bo to dosyć częsta przypadłość, to masuj sobie codziennie okolice żuchwy po szczotkowaniu i przed pójściem spać

Moje poprzednie tematy:
    20-09-2018 13:29
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    szyszunia
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 260
    Dołączył: Sep 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #23
    RE: Pielęgnacja zębów
    Niestety musze sie z wami zgodzic... Sama kiedys zaniedbalam prawidlowa higiene i mialam przez to duze problemy ze śluzówką i dziąsłami. Pomogl mi żel stomatologiczny sachol o ktorym wyczytalam tutaj http://niemusicitoprzeszkadzac.pl/ i teraz nie olewam problemu tylko dbam najlepiej jak sie da Big Grin

    Moje poprzednie tematy:
    23-09-2018 16:12
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    morzey
    Junior Member
    **

    Liczba postów: 5
    Dołączył: Sep 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #24
    RE: Pielęgnacja zębów
    Przydatne info Smile Dzięki wielkie, z całą pewnością mi się to przyda Smile
    Moje poprzednie tematy:


      Skoro nie wiem, co mnie czeka po śmierci, skąd mogę wiedzieć, czy mój świat jest realny?
      24-09-2018 13:02
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      MagicznyMarcin
      Member
      ***

      Liczba postów: 82
      Dołączył: Sep 2018
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #25
      RE: Pielęgnacja zębów
      Bardzo ciekawe i pomocne posty Big Grin
      Jednak nie widziałem żeby ktoś wspomniał, że poza dbaniem o piękny, biały uśmiech musimy także zadbać, żeby nasze zęby rosły prawidłowo i prosto, dlatego właśnie powinniśmy raz za czas zaglądać do ortodonty w celu korekcji zgryzu. Zachęcam do poczytania o tym na stronie: ortodonta lubin, bardzo dobrze opisane podejście do tematu.

      Moje poprzednie tematy:
      26-09-2018 10:30
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Layla16
      Posting Freak
      *****

      Liczba postów: 885
      Dołączył: Sep 2014
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #26
      RE: Pielęgnacja zębów
      Bardzo ważne jest oprócz pielęgnacji w domu, aby wybrać sprawdzonego dobrego dentystę. Ja miałam kiedyś kanałowe leczenie, a po paru latach u innego dentysty ten sam zabieg wykonany był zupełnie inaczej. Nie wiem czym to jest spowodowane, ale czytałam w tym artykule http://inianie.pl/blog/narzedzia-stosowa...analowego/, że bardzo ważne są narzędzia jakimi jest czyszczony kanał. Czasami jest tak, że zęby są "martwe" i ciemnieją po kanałówce. Moim zdaniem dużo zależy od przebiegu leczenia.

      Moje poprzednie tematy:
      06-10-2018 15:50
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      spryciula13
      Posting Freak
      *****

      Liczba postów: 895
      Dołączył: Nov 2017
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #27
      RE: Pielęgnacja zębów
      Zeby zarówno jak i reszta naszego wygladu powinny byc bardzo dobrze pielegnowane. Ja często gdy czegoś nie wiem i nie umiem się zdecydować co wybrać to zaglądam na tego bloga https://nianio.com.pl/category/kobieta/zdrowie-i-uroda/ jest tutaj bardzo dużo ciekawych pomysłów które warto wykorzystac.

      Moje poprzednie tematy:
      08-10-2018 21:41
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Maziaja
      Posting Freak
      *****

      Liczba postów: 2,141
      Dołączył: Apr 2015
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #28
      RE: Pielęgnacja zębów
      Co do zebów to mogę polecić wam szczoteczkę soniczną której użytkowniczką jestem https://www.shop-dent.pl/pl/p/SEYSSO-Gol...OWOSC/2639 Jest to najlepsza szczoteczka jaka obecnie jest na rynku. Bardzo szybka o 5 trybach pracy, na pewno spełni każde wymagania. Warto sie nią zainteresować.

      Moje poprzednie tematy:
      10-10-2018 17:42
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      gregorekrk
      Member
      ***

      Liczba postów: 228
      Dołączył: Oct 2018
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #29
      RE: Pielęgnacja zębów
      Niestety złapałem się na chwyt marketingowy i szczoteczka wraz z pastą, która miała wybielić moje zęby nie dała żadnego efektu Dodgy Żółte zęby powodują u mnie ten dyskomfort, że wstydzę się uśmiechać dlatego też skorzystałem z oferty gabinetu dentysta nowa huta. Wydaje mi się, że teraz chodzę cały czas z otwartą buzią Big Grin

      Moje poprzednie tematy:
      11-10-2018 14:58
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      jolajw
      Senior Member
      ****

      Liczba postów: 341
      Dołączył: Jun 2018
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #30
      RE: Pielęgnacja zębów
      Jeśli chcesz zadbać o swoje zęby, to ja polecam profesjonalny gabinet stomatologiczny w jaworze - http://litynscy.pl/ Wyróżnia ich przede wszystkim to, że usługi zawsze wykonywane są na najwyższym poziomie, więc można powierzyć im swój uśmiech. Według mnie niestety teraz bardzo trudno znaleźć, tak dobry gabinet.

      Moje poprzednie tematy:
      15-10-2018 16:53
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Odpowiedz 


      Podobne wątki
      Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
        Pielęgnacja włosów cukiereczek 27 1,697 12-11-2023 14:26
      Ostatni post: patisia78
        Bezbolesne leczenie zębów Marzenka17 3 1,525 31-05-2023 12:37
      Ostatni post: kajteeek

      Skocz do:


      Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

      Reklama:


      auto promocje, wyprzedaże

      wyprzedaże, promocje - meble


      Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS