Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wada wzroku
Autor Wiadomość
spryciula13
Posting Freak
*****

Liczba postów: 895
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #81
RE: Wada wzroku
To prawda najważniejsza jest kontrola oczu i to systematycznie. Ja mojego okulistę odwiedzam dwa razy do roku. I póki co mam tylko okulary korekcyjne. A wybierając je korzystam z oferty tu https://iokulary.pl/ Mam tu duży wybór wzorow i kolorów. Ceny przyzwoite. A okulary od najlepszych producentów.

Moje poprzednie tematy:
18-09-2019 14:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
adolescencia
Posting Freak
*****

Liczba postów: 892
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #82
RE: Wada wzroku
Wady wzroku to bardzo poważna sprawa. Ja przykładowo pomagałam mojej mamie w kwestii operacji na zaćmę. Zdecydowałyśmy się na usługi tej lecznicy - https://www.citomed.pl/ U nich jest zdecydowanie krótsza kolejka na operacje zaćmy niż gdziekolwiek indziej. Dodatkowo możecie liczyć na pomoc świetnych profesjonalistów - na pewno się nie zawiedziecie Wink

Moje poprzednie tematy:
17-11-2019 14:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
byniek
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,592
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #83
RE: Wada wzroku
Nie ma żartów i jeżeli zauważycie u siebie czy u bliskich problemy ze wzrokiem to trzeba jak najszybciej interweniować. Ja teraz szukam gabinet ortoptyczny dla dzieci w Warszawie i sugerując się wyszukiwarką oraz opiniami innych klientów to OptoMedica zbiera pozytywy. Są tu osoby ze stolicy, którzy kojarzą ta klinikę i wiedza jak w praktyce wygląda u nich leczenie i jak duży jest procent wyleczalności wad wzroku u dzieci?

Moje poprzednie tematy:
29-11-2019 22:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
magda676
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,824
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #84
RE: Wada wzroku
A myślicie, że operacja na oczy to dobre rozwiązanie na walkę z wadami wzroku? Moim zdaniem mogłoby to być naprawdę pomocne, ponieważ przeczytałam na ten temat artykuł na stronie http://twojwzrok.com/ i myślę, że jest to rozwiązanie, które może pomóc każdemu.

Moje poprzednie tematy:
05-12-2019 14:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Henryk3
Senior Member
****

Liczba postów: 701
Dołączył: Jun 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #85
RE: Wada wzroku
W dzisiejszych czasach wady wzroku to nie problem. Można poddać się laserowej korekcji wzorku. Są profesjonalne kliniki jak Optegra, gdzie przeprowadzają tego typu zabiegi. Mają kilka klinik w różnych miastach w Polsce, więc warto się zorientować. Poprawa wzroku to ważna kwestia.

Moje poprzednie tematy:
31-01-2020 23:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
evelinka23
Member
***

Liczba postów: 105
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #86
RE: Wada wzroku
a może tak komora hiperbaryczna Atamed ? to zaawansowana metoda leczenia różnych chorób od skórnych, aż to choroby wzorku, pomaga zniwelować stres i ma zbawienne działanie na depresje, nerwice i wiele innych schorzeń... u mojej cioci po kilku zabiegach poprawił się wzrok i łatwiej jest jej się skoncentrować - polecam

Moje poprzednie tematy:
18-02-2020 10:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
marzyna
Member
***

Liczba postów: 171
Dołączył: Oct 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #87
RE: Wada wzroku
Dobrze, że obecnie jest wiele godnych zainteresowania klinik, które szybko i sprawnie usuwają zaćmę. Jedną z nich jest Mega lens https://operacjezacmy.pl/ . Moja babcie już miała tam operowaną zaćmę i oczy wyszły z tego cało.

Moje poprzednie tematy:
    27-06-2020 19:00
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Brathanka88
    Member
    ***

    Liczba postów: 109
    Dołączył: Feb 2019
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #88
    RE: Wada wzroku
    najlepiej pomyśleć jest właśnie o czymś takim jak np laserowa korekcja wzroku czyli chociażby lentivu. Zabieg jest wykonany w klinice Optegra , wkilku miastach w Polsce.

    Moje poprzednie tematy:
      18-08-2020 11:03
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Tapikur
      Posting Freak
      *****

      Liczba postów: 1,217
      Dołączył: Nov 2017
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #89
      RE: Wada wzroku
      Moim zdaniem warto wybrać się na zabieg, który pozwoli nam się z tym uporać. Nawet w aktualnej sytuacji w kraju przeprowadzone są badania i zabiegi . Tutaj https://www.onedayclinic.pl/bezpieczniwcovidzie/ na pewno je wykonują.

      Moje poprzednie tematy:
      20-10-2020 14:27
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Maziaja
      Posting Freak
      *****

      Liczba postów: 2,141
      Dołączył: Apr 2015
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #90
      RE: Wada wzroku
      To prawda do każdej wady trzeba dopasować okulary. Ja jestem po zabiegu usunięcia zaćmy. Mam zalecone okulary korekcyjne - mimo że wzrok bardzo mi się poprawił. Znalazłam taką ofertę tu https://eyewear24.net/pol_m_Okulary-Kore...i-652.html To bardzo znana i ceniona marka na naszym rynku. Bardzo duży wybór wzorów i klorów. Mi najbardziej odpowiadają okulry o kształcie kocie oko - są najbardziej twarzowe.

      Moje poprzednie tematy:
      22-10-2020 09:17
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Odpowiedz 


      Podobne wątki
      Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
        Długa praca przy komputerze a wady wzroku - profilaktyka i leczenie kardamonka 0 232 06-11-2023 13:44
      Ostatni post: kardamonka
        Laserowa korekcja wzroku kardamonka 2 294 01-08-2023 13:40
      Ostatni post: sylka

      Skocz do:


      Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

      Reklama:


      auto promocje, wyprzedaże

      wyprzedaże, promocje - meble


      Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS