Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wyspa kuchenna
Autor Wiadomość
Witkarrek
Member
***

Liczba postów: 95
Dołączył: Dec 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #11
RE: Wyspa kuchenna
Też mi się to bardzo podoba. Jednak do tego trzeba mieć w miare dużą kuchnie. Ja zdecydowałem się jednak na spory salon, kosztem właśnie mojej kuchni. Jednak i tak fajnie zaaranżowałem to pomieszczenie. Świetnie sprawdziły się meble kuchenne laminowane od http://www.layman.pl/ Mają oni spory wybór nawet gotowych mebli kuchennych, a także mebli systemowych do salonu. Do tego jednak także dojdziemy powoli z żoną

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-01-2018 15:20 przez Witkarrek.)
15-01-2018 15:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
izydor007
Junior Member
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Jan 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #12
RE: Wyspa kuchenna
Mi się bardzo podobają wyspy kuchenne. Są bardzo funkcjonalne. Ale prawda jest taka, że wyspy pasują do dużych mieszkań, do dużych kuchni. Moja kuchnia jest wymiarów 2,5m na 3m. Nie jestem w stanie czegoś takiego postawić u siebie. Może kiedyś to się zmieni jak ścianę którąś wyrzucę Smile
Moje poprzednie tematy:


    herker.pl
    15-01-2018 15:38
    Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Manianna
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 911
    Dołączył: Mar 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #13
    RE: Wyspa kuchenna
    Wyspa kuchenna jest bardzo fajna o ile ma się duża kuchnię. Jeśli zdecydujecie się na kuchenkę na wyspie to niezbędny będzie odpowiedni okap. Zwykły okap czy taki do zabudowy nie nadaje się nad wyspę. Okapy wyspowe do zawieszenia nad kuchenką oferuje firma Kernau https://www.kernau.com/produkt/kch-0745-w-island.html . Mają bardzo fajny model KCH 0745 W ISLAND w kolorze białym. Okap jest bardzo wydajny a przy tym wyjątkowo cichy.

    Moje poprzednie tematy:
    13-09-2018 21:09
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    blaack
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 566
    Dołączył: Apr 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #14
    RE: Wyspa kuchenna
    Ja zawsze marzyłam o wyspie kuchennej i kuchni otwartej na salon. Jeśli kuchnia wykonana jest w eleganckim stylu to będzie ładnie wyglądać z salonu. Nasza została świetnie zaprojektowana przez architekta. Mamy granitowe ciemne blaty przy meblach pod ścianą oraz na wyspie, a także zlewozmywak granitowy żeby ładnie pasował do całości. Salon też ma ciemny klimat jest taki relaksacyjny. W naszym domu jest dużo słońca w dzień więc możemy sobie na to pozwolić Wink Jeśli chodzi o sam granit to bardzo polecam, jest mocny i ładnie wygląda.

    Moje poprzednie tematy:
    10-10-2018 15:14
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Marii675
    Member
    ***

    Liczba postów: 102
    Dołączył: Sep 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #15
    RE: Wyspa kuchenna
    Również jestem fanką kuchennych wysp. Bardzo podoba mi się to rozwiązanie ze względu na atrakcyjny wygląd oraz dużą funkcjonalność. Co więcej, uwielbiam również styl amerykański, a właśnie takie wyspy oraz kuchnie połączone z salonem w stylu tym królują. Swoją drogą, polecam serwis https://www.ospace.com.pl/blog/ gdzie znajduje się wiele inspiracji i pomysłów na stworzenie luksusowych przestrzeni w swoim domu. Blush

    Moje poprzednie tematy:
    11-10-2018 17:29
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Olkus
    Junior Member
    **

    Liczba postów: 4
    Dołączył: Oct 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #16
    RE: Wyspa kuchenna
    Według mnie to bardzo funkcjonalne rozwiązanie

    Moje poprzednie tematy:
      11-10-2018 22:42
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Odpowiedz 


      Podobne wątki
      Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
        stolarka kuchenna karumas 1 493 07-03-2021 15:08
      Ostatni post: betty36
        Wyspa psów 2018 Obejrzyj Cały Film Online Lektor PL twojekinopl 0 713 23-06-2018 21:32
      Ostatni post: twojekinopl

      Skocz do:


      Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

      Reklama:


      auto promocje, wyprzedaże

      wyprzedaże, promocje - meble


      Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS