Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Samoobrona dla kobiet.
Autor Wiadomość
Hozbi
Member

Liczba postów: 52
Reputacja: 0
Status: Offline
RE: Samoobrona dla kobiet.
(09-01-2018 22:26)diksi napisał(a):  fajny pomysł, ale od gazów pieprzowych wolę jednak te w żelu
A jaka to różnica? Gaz pieprzowy vs gaz w żelu? ;>

Moje poprzednie tematy:
11-01-2018 19:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
diksi
Junior Member
**

Liczba postów: 49
(11-01-2018 19:40)Hozbi napisał(a):  A jaka to różnica? Gaz pieprzowy vs gaz w żelu? ;>
tak no bo te gazy w żelu nie są tak podatne na warunki atmosferyczne wiatr czy deszcz jak te pieprzowe Tongue więc lepiej żeby chmura poleciała na napastnika a nie na nas

Moje poprzednie tematy:
    11-01-2018 22:10
    Polariw
    Junior Member
    **

Liczba postów: 47
    (11-01-2018 22:10)diksi napisał(a):  tak no bo te gazy w żelu nie są tak podatne na warunki atmosferyczne wiatr czy deszcz jak te pieprzowe Tongue więc lepiej żeby chmura poleciała na napastnika a nie na nas

W sumie ma to sens, co piszesz Big Grin A to rozumiem, że już miałaś i używałaś tych gazów żelowych ? Możesz polecić jakiegoś producenta ?

Co do samooobrony to ostatnio widziałam połączenie paralizatora z latarką , co myslicie o takim sprzęcie? Myślicię że to funkcjonalne ?

Moje poprzednie tematy:
      11-01-2018 23:42
      kajak
      Junior Member
      **

Liczba postów: 37
      (11-01-2018 23:42)Polariw napisał(a):  
      (11-01-2018 22:10)diksi napisał(a):  tak no bo te gazy w żelu nie są tak podatne na warunki atmosferyczne wiatr czy deszcz jak te pieprzowe Tongue więc lepiej żeby chmura poleciała na napastnika a nie na nas

W sumie ma to sens, co piszesz Big Grin A to rozumiem, że już miałaś i używałaś tych gazów żelowych ? Możesz polecić jakiegoś producenta ?
      Patrz tylko na mace. Są niezawodne a jeśli chodzi o temat samoobrony to nie ma tu miejsca na pomyłki
      (11-01-2018 23:42)Polariw napisał(a):  Co do samooobrony to ostatnio widziałam połączenie paralizatora z latarką , co myslicie o takim sprzęcie? Myślicię że to funkcjonalne ?
      Ja nie lubię sprzętów typu 2w1. Latarkę mam bardzo dobrą olight a paralizatora nie potrzebuję bo mam gaz Tongue

Moje poprzednie tematy:
        22-01-2018 00:40
        Polariw
        Junior Member
        **

Liczba postów: 47
        (22-01-2018 00:40)kajak napisał(a):  Patrz tylko na mace. Są niezawodne a jeśli chodzi o temat samoobrony to nie ma tu miejsca na pomyłki

Kurczę, troche kosztują te gazy od Mace, serio nie ma innych równie prządnych ale np w połowie niższej cenie ? Big Grin

(22-01-2018 00:40)kajak napisał(a):  Ja nie lubię sprzętów typu 2w1. Latarkę mam bardzo dobrą olight a paralizatora nie potrzebuję bo mam gaz Tongue

Olighta też posiadam, i bardzo go sobie chwalę, ale zastanawiam się jeszcze nad kupnem Petzla Big Grin Ja chyba bym miała jakieś obawy przed używaniem paralizatora szczerze mówiąc.

25-01-2018 15:43
        Hozbi
        Member

Liczba postów: 52
        (11-01-2018 23:42)Polariw napisał(a):  W sumie ma to sens, co piszesz Big Grin A to rozumiem, że już miałaś i używałaś tych gazów żelowych ? Możesz polecić jakiegoś producenta ?
        W sumie nie ma to sensu Wink Gaz pieprzowy może być w stożku [chmura], piana i żel. Najlepiej korzystać z tych w żelu jak się jest amatorem, bo inaczej faktycznie można dostać chmurą zwrotną. Do tego żele są najcelniejsze, a jak chodzi o polecanie to faktycznie dobre są Mace ale również warto popatrzyć na takie militaria.pl/szukaj.xml?mode=0&search-clause=foxlabs
        (11-01-2018 23:42)Polariw napisał(a):  Co do samooobrony to ostatnio widziałam połączenie paralizatora z latarką , co myslicie o takim sprzęcie? Myślicię że to funkcjonalne ?
        Fajna sprawa, 2w1 ale chyba od takiego rozwiązania wolałbym już pałkę teleskopową. Nie są drogie, a na pewno skuteczne
        (25-01-2018 15:43)Polariw napisał(a):  Kurczę, troche kosztują te gazy od Mace, serio nie ma innych równie prządnych ale np w połowie niższej cenie ? Big Grin
        Możesz kupić na przykład taki militaria.pl/umarex/gaz_pieprzowy_umarex_perfecta_stop_attack_-_stozek_40_ml_2_1904_p86185.xml 10zł, a umarex robi dobre wiatrówki więc może i gazy też dobre im wyszły, ale nie sprawdzałem go nigdy Smile

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-01-2018 16:15 przez Hozbi.)
        27-01-2018 16:14
        kajak
        Junior Member
        **

Liczba postów: 37
        (27-01-2018 16:14)Hozbi napisał(a):  
        (11-01-2018 23:42)Polariw napisał(a):  W sumie ma to sens, co piszesz Big Grin A to rozumiem, że już miałaś i używałaś tych gazów żelowych ? Możesz polecić jakiegoś producenta ?
        W sumie nie ma to sensu Wink Gaz pieprzowy może być w stożku [chmura], piana i żel. Najlepiej korzystać z tych w żelu jak się jest amatorem, bo inaczej faktycznie można dostać chmurą zwrotną. Do tego żele są najcelniejsze, a jak chodzi o polecanie to faktycznie dobre są Mace ale również warto popatrzyć na takie militaria.pl/szukaj.xml?mode=0&search-clause=foxlabs
        Żelowe są najlepsze wg mnie. Warto zapoznać się z ofertą gazów mace

Fajna sprawa, 2w1 ale chyba od takiego rozwiązania wolałbym już pałkę teleskopową. Nie są drogie, a na pewno skuteczne
        Owszem, dobrą pałką można powalić niejednego napastnika jeśli tylko się potrafi. Dla kobiet jest to średnie rozwiązanie ale facet z taką pałką może podbić świat: militaria.pl/gs/palka_teleskopowa_gs_hartowana_21_rubber_black_tk-0111-21r_p17037.xml

(25-01-2018 15:43)Polariw napisał(a):  Kurczę, troche kosztują te gazy od Mace, serio nie ma innych równie prządnych ale np w połowie niższej cenie ? Big Grin
        Możesz kupić na przykład taki militaria.pl/umarex/gaz_pieprzowy_umarex_perfecta_stop_attack_-_stozek_40_ml_2_1904_p86185.xml 10zł, a umarex robi dobre wiatrówki więc może i gazy też dobre im wyszły, ale nie sprawdzałem go nigdy Smile
        Ja tam wolę się trzymać sprawdzonych mace niż ryzykować swoim bezpieczeństwem. Ale to jest tylko moje zdanie

28-01-2018 21:11
        diksi
        Junior Member
        **

Liczba postów: 49
        (28-01-2018 21:11)kajak napisał(a):  Żelowe są najlepsze wg mnie. Warto zapoznać się z ofertą gazów mace
        a co sądzicie o tych kubotanach ?

(28-01-2018 21:11)kajak napisał(a):  Owszem, dobrą pałką można powalić niejednego napastnika jeśli tylko się potrafi. Dla kobiet jest to średnie rozwiązanie ale facet z taką pałką może podbić świat: militaria.pl/gs/palka_teleskopowa_gs_hartowana_21_rubber_black_tk-0111-21r_p17037.xml
        jednak dla kobiet najlepszym rozwiązaniem będzie po prsotu gaz Smile

(28-01-2018 21:11)kajak napisał(a):  Ja tam wolę się trzymać sprawdzonych mace niż ryzykować swoim bezpieczeństwem. Ale to jest tylko moje zdanie
        a słyszeliście o fox labsach ? ponoć mają największe stężenie MC

03-02-2018 23:31
        Odpowiedz 

111 222
        Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS