Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Samoobrona dla kobiet.
Autor Wiadomość
Polariw
Junior Member
**

Liczba postów: 48
Dołączył: Jan 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #21
RE: Samoobrona dla kobiet.
(11-01-2018 22:10)diksi napisał(a):  tak no bo te gazy w żelu nie są tak podatne na warunki atmosferyczne wiatr czy deszcz jak te pieprzowe Tongue więc lepiej żeby chmura poleciała na napastnika a nie na nas

W sumie ma to sens, co piszesz Big Grin A to rozumiem, że już miałaś i używałaś tych gazów żelowych ? Możesz polecić jakiegoś producenta ?


Co do samooobrony to ostatnio widziałam połączenie paralizatora z latarką , co myslicie o takim sprzęcie? Myślicię że to funkcjonalne ?

Moje poprzednie tematy:
    11-01-2018 23:42
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    kajak
    Junior Member
    **

    Liczba postów: 34
    Dołączył: Jan 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #22
    RE: Samoobrona dla kobiet.
    (11-01-2018 23:42)Polariw napisał(a):  
    (11-01-2018 22:10)diksi napisał(a):  tak no bo te gazy w żelu nie są tak podatne na warunki atmosferyczne wiatr czy deszcz jak te pieprzowe Tongue więc lepiej żeby chmura poleciała na napastnika a nie na nas

    W sumie ma to sens, co piszesz Big Grin A to rozumiem, że już miałaś i używałaś tych gazów żelowych ? Możesz polecić jakiegoś producenta ?
    Patrz tylko na mace. Są niezawodne a jeśli chodzi o temat samoobrony to nie ma tu miejsca na pomyłki
    (11-01-2018 23:42)Polariw napisał(a):  Co do samooobrony to ostatnio widziałam połączenie paralizatora z latarką , co myslicie o takim sprzęcie? Myślicię że to funkcjonalne ?
    Ja nie lubię sprzętów typu 2w1. Latarkę mam bardzo dobrą olight a paralizatora nie potrzebuję bo mam gaz Tongue

    Moje poprzednie tematy:
      22-01-2018 00:40
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Polariw
      Junior Member
      **

      Liczba postów: 48
      Dołączył: Jan 2018
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #23
      RE: Samoobrona dla kobiet.
      (22-01-2018 00:40)kajak napisał(a):  Patrz tylko na mace. Są niezawodne a jeśli chodzi o temat samoobrony to nie ma tu miejsca na pomyłki

      Kurczę, troche kosztują te gazy od Mace, serio nie ma innych równie prządnych ale np w połowie niższej cenie ? Big Grin

      (22-01-2018 00:40)kajak napisał(a):  Ja nie lubię sprzętów typu 2w1. Latarkę mam bardzo dobrą olight a paralizatora nie potrzebuję bo mam gaz Tongue

      Olighta też posiadam, i bardzo go sobie chwalę, ale zastanawiam się jeszcze nad kupnem Petzla Big Grin Ja chyba bym miała jakieś obawy przed używaniem paralizatora szczerze mówiąc.

      25-01-2018 15:43
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Hozbi
      Member
      ***

      Liczba postów: 55
      Dołączył: Jan 2018
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #24
      RE: Samoobrona dla kobiet.
      (11-01-2018 23:42)Polariw napisał(a):  W sumie ma to sens, co piszesz Big Grin A to rozumiem, że już miałaś i używałaś tych gazów żelowych ? Możesz polecić jakiegoś producenta ?
      W sumie nie ma to sensu Wink Gaz pieprzowy może być w stożku [chmura], piana i żel. Najlepiej korzystać z tych w żelu jak się jest amatorem, bo inaczej faktycznie można dostać chmurą zwrotną. Do tego żele są najcelniejsze, a jak chodzi o polecanie to faktycznie dobre są Mace ale również warto popatrzyć na takie militaria.pl/szukaj.xml?mode=0&search-clause=foxlabs
      (11-01-2018 23:42)Polariw napisał(a):  Co do samooobrony to ostatnio widziałam połączenie paralizatora z latarką , co myslicie o takim sprzęcie? Myślicię że to funkcjonalne ?
      Fajna sprawa, 2w1 ale chyba od takiego rozwiązania wolałbym już pałkę teleskopową. Nie są drogie, a na pewno skuteczne
      (25-01-2018 15:43)Polariw napisał(a):  Kurczę, troche kosztują te gazy od Mace, serio nie ma innych równie prządnych ale np w połowie niższej cenie ? Big Grin
      Możesz kupić na przykład taki militaria.pl/umarex/gaz_pieprzowy_umarex_perfecta_stop_attack_-_stozek_40_ml_2_1904_p86185.xml 10zł, a umarex robi dobre wiatrówki więc może i gazy też dobre im wyszły, ale nie sprawdzałem go nigdy Smile

      Moje poprzednie tematy:
      (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-01-2018 16:15 przez Hozbi.)
      27-01-2018 16:14
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      kajak
      Junior Member
      **

      Liczba postów: 34
      Dołączył: Jan 2018
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #25
      RE: Samoobrona dla kobiet.
      (27-01-2018 16:14)Hozbi napisał(a):  
      (11-01-2018 23:42)Polariw napisał(a):  W sumie ma to sens, co piszesz Big Grin A to rozumiem, że już miałaś i używałaś tych gazów żelowych ? Możesz polecić jakiegoś producenta ?
      W sumie nie ma to sensu Wink Gaz pieprzowy może być w stożku [chmura], piana i żel. Najlepiej korzystać z tych w żelu jak się jest amatorem, bo inaczej faktycznie można dostać chmurą zwrotną. Do tego żele są najcelniejsze, a jak chodzi o polecanie to faktycznie dobre są Mace ale również warto popatrzyć na takie militaria.pl/szukaj.xml?mode=0&search-clause=foxlabs
      Żelowe są najlepsze wg mnie. Warto zapoznać się z ofertą gazów mace

      (27-01-2018 16:14)Hozbi napisał(a):  
      (11-01-2018 23:42)Polariw napisał(a):  Co do samooobrony to ostatnio widziałam połączenie paralizatora z latarką , co myslicie o takim sprzęcie? Myślicię że to funkcjonalne ?
      Fajna sprawa, 2w1 ale chyba od takiego rozwiązania wolałbym już pałkę teleskopową. Nie są drogie, a na pewno skuteczne
      Owszem, dobrą pałką można powalić niejednego napastnika jeśli tylko się potrafi. Dla kobiet jest to średnie rozwiązanie ale facet z taką pałką może podbić świat: militaria.pl/gs/palka_teleskopowa_gs_hartowana_21_rubber_black_tk-0111-21r_p17037.xml

      (27-01-2018 16:14)Hozbi napisał(a):  
      (25-01-2018 15:43)Polariw napisał(a):  Kurczę, troche kosztują te gazy od Mace, serio nie ma innych równie prządnych ale np w połowie niższej cenie ? Big Grin
      Możesz kupić na przykład taki militaria.pl/umarex/gaz_pieprzowy_umarex_perfecta_stop_attack_-_stozek_40_ml_2_1904_p86185.xml 10zł, a umarex robi dobre wiatrówki więc może i gazy też dobre im wyszły, ale nie sprawdzałem go nigdy Smile
      Ja tam wolę się trzymać sprawdzonych mace niż ryzykować swoim bezpieczeństwem. Ale to jest tylko moje zdanie

      28-01-2018 21:11
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      diksi
      Junior Member
      **

      Liczba postów: 47
      Dołączył: Jan 2018
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #26
      RE: Samoobrona dla kobiet.
      (28-01-2018 21:11)kajak napisał(a):  Żelowe są najlepsze wg mnie. Warto zapoznać się z ofertą gazów mace
      a co sądzicie o tych kubotanach ?


      (28-01-2018 21:11)kajak napisał(a):  Owszem, dobrą pałką można powalić niejednego napastnika jeśli tylko się potrafi. Dla kobiet jest to średnie rozwiązanie ale facet z taką pałką może podbić świat: militaria.pl/gs/palka_teleskopowa_gs_hartowana_21_rubber_black_tk-0111-21r_p17037.xml
      jednak dla kobiet najlepszym rozwiązaniem będzie po prsotu gaz Smile


      (28-01-2018 21:11)kajak napisał(a):  Ja tam wolę się trzymać sprawdzonych mace niż ryzykować swoim bezpieczeństwem. Ale to jest tylko moje zdanie
      a słyszeliście o fox labsach ? ponoć mają największe stężenie MC

      Moje poprzednie tematy:
        03-02-2018 23:31
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        anita66
        Junior Member
        **

        Liczba postów: 45
        Dołączył: Jun 2018
        Reputacja: 0
        Status: Offline
        Post: #27
        RE: Samoobrona dla kobiet.
        Zapraszam wszystkich do nauki niezwykle prostej, a przy tym bardzo skutecznej metody obrony przed napaściami, atakami z użyciem noża, pałki, narzędziami, a także próbami gwałtu - czyli krav magii. Szkoła http://tacticalkm.pl działa już w Warszawie od ponad 20 lat, wyróżniając się doświadczeniem połączonym z profesjonalizmem.

        Moje poprzednie tematy:
          27-06-2018 11:27
          Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
          olcikk
          Junior Member
          **

          Liczba postów: 4
          Dołączył: Jul 2018
          Reputacja: 0
          Status: Offline
          Post: #28
          RE: Samoobrona dla kobiet.
          ja chciałabym znać jakieś podstawowe tricki obronne

          Moje poprzednie tematy:
            25-07-2018 11:37
            Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
            Maziaja
            Posting Freak
            *****

            Liczba postów: 2,141
            Dołączył: Apr 2015
            Reputacja: 0
            Status: Offline
            Post: #29
            RE: Samoobrona dla kobiet.
            Jeżeli chodzi o samo obronę dla kobiet to polecam wam bardzo ciekawego bloga na ten temat http://obron-sie.pl/gaz-pieprzowy-legalny/ Dzieki niemu wiele z was bedzie w stanie obronić się przed napastnikiem. Gaz pieprzowy wydaje mi się podstawą w damskiej torebce a nie jakaś pomada.

            Moje poprzednie tematy:
            28-07-2018 13:31
            Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
            Beata33
            Senior Member
            ****

            Liczba postów: 252
            Dołączył: Jun 2016
            Reputacja: 0
            Status: Offline
            Post: #30
            RE: Samoobrona dla kobiet.
            A co sądzicie o paralizatorze jako metodzie obrony? Jest bardziej skuteczny niż gaz? Łatwiej z niego korzystać czy trudniej? Mnie osobiście wydaje się bardziej skuteczny, choć może być trudniej go użyć. Tak czy siak zastanawiam się nad zakupem https://www.protarget.com.pl/pol_m_Samoo...y-405.html

            Moje poprzednie tematy:
            11-08-2018 22:57
            Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
            Odpowiedz 


            Podobne wątki
            Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
              Rolki, czy łyżworolki dla dziecka? nina18 6 1,740 18-03-2024 11:17
            Ostatni post: Eagle
              sportowa kurtka dla kobiety gorskakozica 1 1,064 08-03-2021 21:48
            Ostatni post: monikabert90

            Skocz do:


            Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

            Reklama:


            auto promocje, wyprzedaże

            wyprzedaże, promocje - meble


            Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS