Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Biznes dla młodych
Autor Wiadomość
pieknyolek
Senior Member

Liczba postów: 399
Reputacja: 0
Status: Offline
RE: Biznes dla młodych
(27-03-2017 21:23)Anja napisał(a):  Czy pomysł na food truck to według Was dobra opcja dla młodych osób bez zobowiązań?

Pewnie Smile Pamiętaj tylko, by w takim miejscu zapewnić pracownikom i sobie odpowiednią odzież ochronną, tu poczytasz o tym więcej: https://www.apbreloaded.com.pl/kiedy-nal...dziez-bhp/

Moje poprzednie tematy:
10-05-2022 09:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Konstancja99
Senior Member

Liczba postów: 250
Wprowadzenie wspólnej platformy do zarządzania pracą pracowników we współczesnej firmie to taki must have. Jak można przeczytać na stronie https://gecos.pl w tej chwili możemy stworzyć platformę, która bezie dostosowana do naszych potrzeb pod specyfikę rynku, na którym działamy. Dostęp do firmy przez 24/h z każdego miejsca, gdzie jest internet czasami jest niezbędny.

Moje poprzednie tematy:
19-05-2022 16:01
patisia78
Posting Freak

Liczba postów: 1,200
Jak już mowa o biznesie, to nie ukrywam, że ja ostatnio miałam w planach wyposażyć sobie porządnie swoją restaurację. Na stronie sklepu gastromania udało mi się znaleźć bardzo duży wybór tego typu produktów jak np. hamilton beach miksery, więc jeżeli również jesteście zainteresowani takim asortymentem, to koniecznie sobie do nich zerknijcie

Moje poprzednie tematy:
20-05-2022 17:40
Makusia
Junior Member
**

Liczba postów: 13
food truck to świetny pomysł szczególnie dla młodych osób, które chcą spóbowąc się w biznesie. Mogę polecić fakturowanie z Faktura Small Business od Mega-Tech. To prosty program, który dla początkującego przedsiębiorcy będzie wystarczający i pozwoli uporządkować dokumentację.

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-06-2022 14:30 przez Makusia.)
23-06-2022 14:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz